Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Saj zaenkrat kaže, da so oboji, verski obredi in protesti proti vladi, relativno safe glede korona-nalezljivosti. Zgleda dobiš toliko spiritual/morality HP-ja, da ti c19 ne pride do živega :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 2 minutama:

Saj zaenkrat kaže, da so oboji, verski obredi in protesti proti vladi, relativno safe glede korona-nalezljivosti. Zgleda dobiš toliko spiritual/morality HP-ja, da ti c19 ne pride do živega :D 

 

IMO je dost tko kot ste napisal - glavni viri okužb so razni žuri, druženja oz bilokako skupinsko hanganje v zaprtem prostoru.

 

Kolegica je imela en mesec nazaj babji žur. 8 žensk, alko, muzika, pillow fight, karkoli že delajo ženske same. Pokliče v ponedeljek ena od kolegic da je covid pozitivna. Grejo ostale na testiranje - 6 od 7 pozitivnih. Zdaj se pa ti jebi in probi to ustavit, ker tok doslednega in discipliniranega folka je imo relativno malo.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

a poroke bodo, moj bratranc se poroci nasledn tedn, a zdej se lahk gre zrt al ne. Itak bi mi blo bols, da ne bi blo. Orange Wine bo tud odpadu verjetno :(

Poroke bodo skenslali v naslednjem paketu ukrepov, če stanje ne bo boljš (kar ne bo, tako da ...), sam bo vezano na bolj rdeče regije

 

Skratka, naslednji teden pomoje še bodo šle poroke skos, jaz bi rekel, da tam okoli 20. 10. bodo kenslali poroke v "rdeči regijah" :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

 

IMO je dost tko kot ste napisal - glavni viri okužb so razni žuri, druženja oz bilokako skupinsko hanganje v zaprtem prostoru.

 

Kolegica je imela en mesec nazaj babji žur. 8 žensk, alko, muzika, pillow fight, karkoli že delajo ženske same. Pokliče v ponedeljek ena od kolegic da je covid pozitivna. Grejo ostale na testiranje - 6 od 7 pozitivnih. Zdaj se pa ti jebi in probi to ustavit, ker tok doslednega in discipliniranega folka je imo relativno malo.

fak carsko, ziher so ble vse že na šihtu pred testom

mi je pa tole dal mal mislit, a ne traja v povprečju neke 5 dni po okužbi, da test zazna virus? v tej zgodbici so sam 2-3 (odvisno a so se dobile v petek al soboto)

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 minutami:

fak carsko, ziher so ble vse že na šihtu pred testom

mi je pa tole dal mal mislit, a ne traja v povprečju neke 5 dni po okužbi, da test zazna virus? v tej zgodbici so sam 2-3 (odvisno a so se dobile v petek al soboto)

 

IMO so se dobile v soboto, tko da dejansko samo 2 dni, ja. OK ta kolegica, ki jih je okužila, je bila verjetno okužena že prej... Ne vem pa, kdaj je tej moji frendici test pokazal pozitivno, koliko dni po žuru. Vem pa da ni imela niti enega simptoma, ne kašlja ne vročine ne nič. Samo pozitivna je bila.

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

 

IMO so se dobile v soboto, tko da dejansko samo 2 dni, ja. OK ta kolegica, ki jih je okužila, je bila verjetno okužena že prej... Ne vem pa, kdaj je tej moji frendici test pokazal pozitivno, koliko dni po žuru. Vem pa da ni imela niti enega simptoma, ne kašlja ne vročine ne nič. Samo pozitivna je bila.

mja sej bi morala to kšn boljši vir pogledat

mislim, da imaš na in v sebi zadost virusa za prenos na druge in tud da ga test zazna že cca 3 dni pred simptomi (če sploh nastopijo)

zdej gruntam če si nisem narobe zapomnila in je 5 dni povprečje do simptomov, tako da si lahko že 2 dni po okužbi kužen

 

nisem pa uspela nazadnje k sem gledala najt, na kakšen način asimptomatski ljudje najbolj tipično širijo virus

ker dvomim, da večina aktivno maže telesne tekočine po okolici, kašlja še ni, prenos prek zraka je pa v primerjavi s kapljičnim relativno redek

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

ker dvomim, da večina aktivno maže telesne tekočine po okolici, kašlja še ni, prenos prek zraka je pa v primerjavi s kapljičnim relativno redek

Če je kak party, pa naj bo splošen, babji večer, gay night al karkoli že , se komot prenaša s petjem, pitjem, dotikanjem, kričanjem... zato pa se toliko ne prenaša kje po službah v pisarni, ker se tam omenjene stvari navadno ne prakticirajo.

Povezava do prispevka

Fukšija kake pičkaste pijanke imaš pa ti to, da take sprašuješ :D:D  Kadar smo se ga s kolegi brutalno napili sem bil vsakič slinast do ovratnika - od pijanskega dretja 1 cm od ušes in objetega petja pa do vreščanja v faco Jst mam tebfe fullls12 raddt fdsas214df!"#!234 :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Če je kak party, pa naj bo splošen, babji večer, gay night al karkoli že


Uf, babji večeri znajo bit kulski. En spomin recimo izpostavim:

Bila je nedelja zvečer in kolegice se spomnijo, da organizirajo spontan party. Kulska bajta, ca. šest žensk, ni da ni... Povabijo in noben noben od kolegov ni hotel it (pedri so se izgovarjali, da je jutri ponedeljek in je služba/faks...). Pa sem sam šel itak. Malo smo pili, muzika, plesanje, potem so se začele lizarit in me spraševat, če me to moti.. Itak da ne, kar dajte.. Potem smo še več pili, pa plesali... Pozno v noč in do poznega jutra sem sicer pristal v eni spalnici z eno (ENO!) bejbo.. Potem smo se počasi poslovili, kolegice so morale na faks, jaz spat domov...  Kar OK preživeta noč, glede na to, da je bilo čisto in komplet spontano in sem bil edini moški. Dretja ni bilo veliko, slinjenja pa ja... kakor se vzame :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Hmmm... babji večer je samo za babe - isto kot moški za moške.


Ni bil mišljen kot striktno babji, ker so povable tud nas moške. Ampak sem bil potem tam pač edini z jajci :)
Priznam pa, da sem se prvo uro počutil kot nek "gej frend", ki je pač kul in dobrodošel... Potem so se ta razmišljanja seveda podrla in je bilo vse OK. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A je kdo imel že gamersko poškodbo. Men je bilo to največji lol... ampak zdej po gamerskem vikendu, ko se zjutraj ne morem brez pomoči žene niti obleči mi ni več smešno.

Skratka umiram, že 3 dni. Tud roke ne morem človeku dat.

https://esportshealthcare.com/mouse-shoulder-biceps-tendinosis/

 

cel vikend sem nažigal Apex Legends na PCju

Povezava do prispevka

Jaz sem imel točno nekaj podobnega zaradi namiznega tenisa. Še po več letih me občasno muči. Ampak v mojem primeru je bilo zaradi večletnega konkretnega igranja, ne kar čez vikend :) 
edit: v bistvu je šlo pri meni bolj za obrabo hrustanca (bojda) v desnem ramenu.. 


Od gamerskih poškodb pa pravzaprav nič... Pa že celo življenje igram. Imel sem sicer težave z mrtvičenjem prstov na levi roki (se je vleklo skoraj leto dni), ampak dvomim, da je bilo povezano z gamingom. Čeprav možno da tudi. V tistem času recimo nisem sploh mogel uporabljati WASD, zato sem se silno privadil kontrolerju. Zdaj je pa to minilo in je že par let vse OK. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 minutami:

A je kdo imel že gamersko poškodbo. Men je bilo to največji lol...

Itak, da je možno in komot verjamem. Če nisi redno vajen tega drkat, so to neki gibi, ki jih telo konstnanto ni vajeno in utrudiš mišice, ki jih ponavadi v normalnem vsakdanu niti ne rabiš. Isto z enim kolegom pred leti nisva mogla verjeti, ko sva po dooolgih letih spet šla na pikado night... in sva nažigala pikado z ostalimi za runde celo noč do jutra... 2 al 3 dni naju je potem roka bolela ko hudič, da je bila praktično neuporabna. In sva se sama sebi režala, da naju roka boli od dvigovanja in metanja pikada.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...