Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče Dne, 5. 10. 2020 at 18:32:

A je kdo ful želel nabavit kako Carpenter Brut vinilko ampak ni zaradi visoke poštnine in bi takoj izkoristil šanso če si pošeramo poštnino? Hit me up.

 

https://noquarterprod.com/product-category/carpenter-brut/music/lp/

 

Si me spomnu da mam njegov trilogy na seznamu. Trenutno je na amazonu za bogih 34 eur. 

Povezava do prispevka

  

Niblonian reče pred 1 uro:

Si me spomnu da mam njegov trilogy na seznamu. Trenutno je na amazonu za bogih 34 eur. 

 

Sem videl notification in bil like yay, split shipping, pol pa sem se spomnil da nisi od tu :D

 

Jop, če ti synthwave vsaj malo dogaja je Trilogy must buy. Mislim da ima amazon črn vinil sicer, če ti je to pomembno.

Povezava do prispevka

Covid free ampak živčni ko prasci zaradi podjetja. Če se spet ustavi gospodarstvo, bomo najebali ko svinja, ker smo že v prvem valu pokurili večino rezerv. 

 

Folk, ki ne nosi mask, bo na moji shit listi kmalu izenačen s črnci, volici levice in muslimanskimi ženskami iz indonezije. FUCK. Men se bo sfukal.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Btw a ve kdo kakšen je to slovenski znakovni jezik, ki ga je omenil Kacin? A ima vsaka država drugačen znakovni jezik? In potem imamo prevajalce iz enega v drug znakovni jezik?

Ne, ne obstaja. Obstaja veliko različic znakovnega jezika in podobno kot pri govorjenih jezikih lahko obstaja več različic znotraj ene države. V Belgiji na primer obstajata francoski belgijski znakovni jezik in flamski znakovni jezik. Prav tako v Španiji obstajata španski in katalonski znakovni jezik. Tudi v državah, ki imajo samo en govorjeni jezik lahko obstaja več znakovnih jezikov, kot na primer v Veliki Britaniji in Irski. Do tega je prišlo zaradi zgodovinskega razvoja, ki je velikokrat drugačen kot pri govorjenih jezikih.

 

Obstaja mednarodni sistem sporazumevanja, ki mu rečemo mednarodni znakovni jezik (ang. International Sign – IS). Uporabljajo ga na mednarodnih konferencah in srečanjih z udeleženci, ki ne delijo iste različice znakovnega jezika. Ta pomožni jezik se zares uporablja kot lingua franca med uporabniki znakovnega jezika iz različnih držav tudi v spontanih pogovorih. Vendar ga vseeno ne moremo primerjati z esperantom, ker mednarodni znakovni jezik ni jezik kot tak. Nima stalne, dogovorjene slovnice ali besedišča in temelji na kretnjah, ki imajo pomen samo v nekem točno določenem sobesedilu in govornem položaju. Uporablja besedišče iz uporabnikovega osnovnega znakovnega jezika. To pomeni, da uporabniki znake pojasnjujejo in pogosto uporabijo več kot en znak za opis pojma, da zagotovijo razumevanje.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

kradejo nam ženske, službe in kolesa

 

Ne vem kako stanje imate v JAR po apartheidu, ampak tu v Sloveniji je nek črnec bil župan Pirana en cajt, potem neka huda bejba Meira Hot ima črnca, ampak baba je glupača tako da vseeno, lokalna BDSM scena joka da primanjkuje črncev za cuckolding, BMX pa sta mi ukradla in uničila dva bela vaška kretena za katera je cela vas še leta in leta govorila, da sta kretena.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Hehe ravno v tem trenutku je pred firmo lurkal nek weirdo tip z ruzakom, tko gre sodelavka z masko mimo pa ji tko spušča looka in zadovoljno prikimava in dobi nazaj counter whatever weirdo spizdi nazaj na forum creepster

 

Pol pa pridejo mimo eni momci radniki pa se weirdo guy sam razpištolji in potegne izkaznico, opa fantje kje so pa maske, predstavljam inšpektorat RS za zdravje bla bla bla, kazni so to take pa take, podatke prosim :D:D

 

shit is serious in the BTC ghetto

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

Covid free ampak živčni ko prasci zaradi podjetja. Če se spet ustavi gospodarstvo, bomo najebali ko svinja, ker smo že v prvem valu pokurili večino rezerv. 

 

Folk, ki ne nosi mask, bo na moji shit listi kmalu izenačen s črnci, volici levice in muslimanskimi ženskami iz indonezije. FUCK. Men se bo sfukal.

Jaz drgač nimam nekega splošnega filinga, da bi se nosilo premalo mask — na srečo imam v lokalnih Mercatorjih očitno srečo, ker še nisem srečal ljudi brez mask v tem času. Bolj so ta ena privat druženja. Blizu kraja, kjer živijo moji starci, se je cela skupina res epicly okužila, ker so na faking trgatvi pili vino iz istega kozarca
 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče Pravkar:

...ker so na faking trgatvi pili vino iz istega kozarca
 

To pa je res kar folklora v naših koncih ja. Saj na mizah so pripravljeni kozarci za vse, ko pa se nese pijačo po vinogradih in okrog pa se načeloma v kako kanto, da noter par glažov pijače in en ali pa dva kozarca za vse... potem se vmes samo s kakih 0,3 radenske splavi kozarec in gremo drugi...

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Jaz drgač nimam nekega splošnega filinga, da bi se nosilo premalo mask — na srečo imam v lokalnih Mercatorjih očitno srečo, ker še nisem srečal ljudi brez mask v tem času. Bolj so ta ena privat druženja. Blizu kraja, kjer živijo moji starci, se je cela skupina res epicly okužila, ker so na faking trgatvi pili vino iz istega kozarca
 

glih sem se spraševala, če so zasebna druženja na tej točki res tolk večji problem kot spomladi k jih realno tud ni glih manjkal

pa zdej vidim :rofl:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

To pa je res kar folklora v naših koncih ja. Saj na mizah so pripravljeni kozarci za vse, ko pa se nese pijačo po vinogradih in okrog pa se načeloma v kako kanto, da noter par glažov pijače in en ali pa dva kozarca za vse... potem se vmes samo s kakih 0,3 radenske splavi kozarec in gremo drugi...

Ti si ziher pütar na trgatvah a :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...