Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 14 minutami:

@Slinch

Sem že risal 2B.

 

Drugače sem šele zdaj dojel kaj je imel @raveer v mislih (bejbo, ker ma blindfold in lepotno piko). Jaz pa tle neki zumiram na jajca od Gladiota in mi ni jasno kje piše 2B. :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Pa tole bi kvečjemu bila 2P (Soul Calibur VI). Temna koža in to. :D

 

Tocno ja alt skin 2B v soul calibur dlcju je bela oblekca ter temnejsa koza in lasje. :)

Povezava do prispevka

genshin impact me je dissapointal, preveč ultra grind jrpg, vem da taki so, sam mi je dolgočasen špil do kraja :S Sayonara wild hearts je pa kul muska, sam je pa gameplay ravno tolk dinamičen, da ne zaspim zraven, bom rajš kak ost kje poiskal in to poslušal :D 

Drugače pa nov dan novih 400 komada, epidemic mode incoming :D Moram pa rečt da je faking milina recimo hodit na treninge zdaj, ko like nobenega ni, cel gym sam zase, bo kar sad ko bodo spet lockdownal vse :S

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:

@Dejch Stargate Adventure od našega @Sektor 13 si igral? 
 

 

 

Drugace imam se kake 2 leti novejso Infinity String avanturo. Malo bolj izpiljena grafika pa animacije.

https://joker.muzej.si/igre.php?rubrika=4&articleid=4027

 

 

 

 

Ko takole pogledam nazaj, opazis, da bi se dalo se marsikaj izpiliti :)

Povezava do prispevka

@Sektor 13: jaz sem že čisto pozabil, ampak v kateri zadevi si delal tisti pustolovščini? Adventure Game Studio or something? Sicer pa... za "one man band" gre itak kar časa v to..
 Sprašujem, ker me je že od nekdaj mikalo narediti kaj tudi sam, pa razen par poskusov nisem nikoli prišel daleč. Edino v Amosu na Amigi sem sicer imel že kar konkretno zadevo pripravljeno, ampak tudi to potem ni šlo skozi do finiša. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@Sektor 13: jaz sem že čisto pozabil, ampak v kateri zadevi si delal tisti pustolovščini? Adventure Game Studio or something? Sicer pa... za "one man band" gre itak kar časa v to..
 Sprašujem, ker me je že od nekdaj mikalo narediti kaj tudi sam, pa razen par poskusov nisem nikoli prišel daleč. Edino v Amosu na Amigi sem sicer imel že kar konkretno zadevo pripravljeno, ampak tudi to potem ni šlo skozi do finiša. :) 

AGS - Adventure Game Studio je ja, super zadeva pa free je.

Kakor se spomnim sem rabil cca 1,5 leta za vsak spil.

 

To trenutno pa delam v Godot 3 - novodobni game engine, zakon, samo rabis nekaj casa, da se ga navadis.

Povezava do prispevka

Kaj pa je koncept oziroma hook zgornje igre? Saj vem, da je mega zgodnja različica, sam zaenkrat meni ne deluje kot nekaj, kar bi kdorkoli kupil ali igral. Steam market je za indie igre trenutno brutalen. Moraš ponuditi nekaj zanimivega

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Kaki zacetek vikenda, sem se mislil lotit malo genshin impacta, v novem stanovanju še mel samo zmontirat držala za brisače v kopalnici...in evo ti ga na, prebijemo glavno vodovodno cev, jaz brez vode sosed brez vode, in vsesplosni kaos.

 

Lep lp momci, dans se ne bomo igrali!

 

Čisti amaterji, oz. toplovodarji.

 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 5 urami:

Kaj pa je koncept oziroma hook zgornje igre? Saj vem, da je mega zgodnja različica, sam zaenkrat meni ne deluje kot nekaj, kar bi kdorkoli kupil ali igral. Steam market je za indie igre trenutno brutalen. Moraš ponuditi nekaj zanimivega

Ja sej vem, naceloma naj bi bila napol survival horror - 2D platforma.

Problem je tudi ce naceloma naredis dober spil, te v vsej tej zmedi nihce ne bo nasel, ker je toliko ponudbe :(

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

@tomazek: nadaljujmo začeto debato iz GOTG tukaj :) 
Ti res misliš/verjameš, da so neke višje sfere prisotne (5D si omenjal)? V primeru, da kolega zlomi CD ploščke in mu isto noč umre maček in je to povezano na nekem višjem nivoju (da ni zgolj naklučje) ... To si se verjetno hecal, ali? 
Jaz mogoče še nekaj malega verjamem v karmo, pač v smislu, dobro se z dobrim poplača, ampak rezultati niso baš sto odstotni. Pa lahko je tudi dolgoročno vse skupaj in kot pravim: nepovezano je, ampak potem v glavi potem vsak sam neke zadeve poveže in si misli, da nekaj izhaja iz tistega. Težka debata sicer. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Danes sem videl, kdo dobiva korono

 

Lokalni Hofer. Starša z nekim triletnikom, tamal brez maske lizal držalo od vozička 

 

Lol no. Kaj ti mora dogajat, da to kot starš v normalnih razmerah dovoliš, kaj šele v korona časih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...