Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Se strinjam tu Ezoterik, saj izhajam iz popolnoma vinogradniške družine (čeprav erna veja, ki se ne ukvarja s tem). Zato sem napisal naj se profiči bavijo s tem, ker oni tudi načeloma edini delajo te predikate (razen kak ljubitelj vmes). Kažualci, ki imajo doma gorice in delajo vino za sebe in kolege za špricar - pa sem velik zagovornik mladega svežega vina, ki se sproti porabi in se stari letniki pozabijo. To vino načeloma postane s časom ogabno in dobi starikav priokus, ki špricarju nikakor ne paše.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

Nej neha lagat, pa bom nehal.

 

Al se nimam pravice brant pred sranjem tega psihota?

dobesedno prilozil sm ti poste kjer si pocel

še naprej lažeš čeprav ti človk da pred faco

haha fak, waste of oxygen retard

 

1 stvari nisi dokazal, pa vse na pladnju dobil

še vedno kot retard ponavlja eno in isto

 

1601823683671.jpg.5d6030c3ee80be4a795492ef75b77691.jpg

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Še enkrat: strašno (in verjetno res preveč) toleranten sem. Malce sem videl, priznam, nisem pa neke pozornosti polagal. Ker pač.. saj bo. Zdaj se pa to že malce vleče oz. postaja nadležno. V skupno dobro predlagam, da odpreta novo temo in se vajina debata nadaljuje tam. Določene poste lahko celo jaz premaknem, če je res potrebno ... Ali kaj drugega? Pustimo tako kot je, ker se bo slej kot prej (upam) končalo?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Tudi meni že počasi gre meja nad nivo tolerance. Gostilna gor al pa dol, 100x sem že rekel, da to ni Gnoj. In kar je preveč je včasih pač preveč itd. 

Tudi meni gre ful na kurac sam po drugi strani je tvoje neskoncno nabijanje o neki povprecni hrani razlog da je blo treba narest loceno gaming temo. Kje se pol potegne crto?

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

Tudi meni gre ful na kurac sam po drugi strani je tvoje neskoncno nabijanje o neki povprecni hrani razlog da je blo treba narest loceno gaming temo. Kje se pol potegne crto?


Hja, saj imaš kar prav in vzeto na znanje. Z moje strani lahko rečem samo: spontano naprej, brez pretiravanj in z malce več "občutka". 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:


Hja, saj imaš kar prav in vzeto na znanje. Z moje strani lahko rečem samo: spontano naprej, brez pretiravanj in z malce več "občutka". 

Sej drgac te nism hotu dissat sam pravim da ce je anything goes pol pac ni fer da se delajo neke razlike ce nam je vsec ali ne :D

Drgac je blo to res kr mal too much IMO, upam da se kmalu utrudijo.

Povezava do prispevka

sem jaz tud ta kažualc

 

in witcher 3 je zelo kažualc friendly špil; jaz mislim, da je vzrok bolj v dejstvu, da je gaming-FAG smetana tega foruma tako high and mighty, da jim je en vičer preveč kažual in ga ignorirajo

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Janša reče pred 1 minuto:

sem jaz tud ta kažualc

 

in witcher 3 je zelo kažualc friendly špil; jaz mislim, da je vzrok bolj v dejstvu, da je gaming-FAG smetana tega foruma tako high and mighty, da jim je en vičer preveč kažual in ga ignorirajo

Imaš tudi deloma prav. Nekateri namerno raje dajejo manj obljudene naslove. Saj na koncu pa bo itak Witcher zmagal. Po drugi strani pa je igrica za mnoge kažualce vseeno nekoliko predolga, še posebej z obema dodatkoma.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

@DaCapo kje je včeraj bla neka debata o avanturah, ko si nekaj spraševal in sem rekel, da bom prečekiral danes, ki imam več časa? Pojma nimam v kateri temi je blo. Vem samo, da ni blo v temi avanture, ker je uboga tema že na drugi strani foruma.


Da, da, lahko kar v avanturistični temi pišeš, da bo bumpnila :) Drugače pa je bilo to v Gostivni par strani nazaj (269). 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 48 minutami:

jaz mislim, da je vzrok bolj v dejstvu, da je gaming-FAG smetana tega foruma tako high and mighty, da jim je en vičer preveč kažual in ga ignorirajo

 

mislim da smo gaming-FAGi precej v manjšini, samo smo zgleda uspeli prefinjen gurmanski okus prenesti tudi na ne-FAGe

Povezava do prispevka

Meni je pa ful zanimivo spremljati reakcije folka, kadar kaj ne gre po njihovem okusu.

 

Forumaš Janša išče vzroke za manj Witcher 3 glasov v nekem domnevnem high & mighty attitudu "gaming-FAG smetane". Uporabnik Gojc je zadnjič namigoval na fake glasove in glasovanja AE-jev, ko je videl rezultate za 1. del GOTG-ja.

 

Ne vem kakšen je uradni psiho-antropološki izraz ta tak attitude, ampak "sore loser" mislim da je kar blizu :D:D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...