Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma daj potem pa zabluziš v tist open world, saj men so tud kul proste roke, sam ko pa enkrat 30 ur zabiješ za sidequeste in ugotoviš, da maš poln kurac špila že je pa tud tema :D primer: Witcher 3, Oblivion....

Pri FFX si zabluzil edin na blitzballu ali pa chocobo races, med cutscene si si ga lahk nažlajfal na Lulu in to je blo to, best.game.ever :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Nikdar nisem razumel folka ki mu je FF X top špil, še manj pa folk, ki mu je top Grandia... pa sem igral vse našteto ob izidu. Ful preveč linearno za moj okus, RPG mora imet vsaj določeno mero svobode in open worlda, porka fuk :D

Isto je men bil FF10 wack (plus faking bolezen imenovana Tifus). :D

Sam zgodba in konec sta mi vseeno pustila dober priokus. Podobno je bilo s FF13. Če se ti da prehodit 20-30 ur hodnikov, da imaš pol carski end game, si zadel jackpot. XD

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Aja... sem misli, da si ti tudi velik fan, ker si igro nominiral za igro generacije.


Mimo fanovstva ne morem, ker si zasluži vsaj nominacijo. Saj sem rekel, da je igra podirala rekorde, ustvarjala več communitya kot marsiktere druga skupaj, celo na TV je bila, da se ne menimo o vsesplošni evforiji in posledično franšizi z vsemi možnimi prodajnimi artikli.. Skoraj kot neki Minecraft, Angry Birds pa to...  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Večinoma so zaključene. Kaki posamezniki, ki ciljajo bolj na sladko imajo še kaj zunaj za predikatna vina. Ostalo pa večina vre po kleteh. Sigurno bo dovolj za vse nas :D Nisem nek ljubitelj mošta, oziroma ga načeloma sploh ne pijem, edino če probam kak majhen požirek... tak da bom moral še malo počakat preden bo za spit kozarček. 

 

P.S.: Pa če bo šlo tako naprej s korono, zgleda ne bo druge kot, da se bomo družili v kaki kleti čez par tednov.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

:D To moraš imeti "varne hiške" številčno označene... in potem se med njimi taktično giblješ, da se izogneš zombijem (okuženim s Covid-19)... pa samo po telefonu javiš drugemu - varna hiška 4 je čista, premik!


Dobra ideja za kakšno next-gen igro. Ena takšna taktična RTS z dobro zgodbo in občasni FPS elementi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...