Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mene pa kar zmrazi in dobim božjastni napad, ko mimo vsega prilima nek video onega nekega črnca. Lepše mi je živeti brez tega in en sam njegov prispevek mi ni smešen, ampak totalen troll... njegove prastare igrice me ne zanimajo, zato mi je svet lepši, da ga mam na listi bednikov.

 

Verjetno bi lahko dobil laskav naslov, da je admin na forumu z največ blokadami uporabnikov.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@DaCapo sorry, ampak za nedoločen čas zaenkrat ne maram več mariborčanov! Ne osebno vzet, nisi ti kriv.

 

P.S.: Vzamem nazaj... niste vi krivi, sem mislil glede na število primerov, da ste vi. Vidim, da imajo nekatere mikro občine okrog po podravju tako glupo cifro, da pademo v rdeče. Hajdina, Starše... imajo čez 500 na 100.000 haha... jao jao... in potem neke male občine, ki imajo 6 primerov pa so čez 300... Mi smo pod 100... pa moram glih tak pozapret vse milo majkicu jim...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

sej bodo dobili neki kesa.. mislim itak da je bala.. bodi vesel, da nisi med njimi..

kaj zdej, da pustimo odprte lokale, da se folk tam druzi, okuzi, pol okuszi se tebe al zablokira bolnice, da tudi ti al tvoja nona ce mora v bolnico najebe ipd..

 

pac jebiga.. niso oni krivi, meni se tudi smilijo, smilijo se mi tudi zivali in klosarji na ulici samo kaj ces

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

sej bodo dobili neki kesa.. mislim itak da je bala.. bodi vesel, da nisi med njimi..

Ja saj vem, ampak tu v naših koncih nebojo dosti naredili s tem. Mogoče še slabše... v lokalih so se ljudje pač držali splošnih pravil in razkužil...mask... sedaj pa tukaj ima vsak drug doma klet in vinograd, pa se bojo ob prostem času dobivali v teh kleteh in seveda brez mask pa brez vseh teh pizdarij, ki preprečujejo okužbe. Itak kao morajo hodit rihtat vino pa merkat kako vre ipd. pa bojo sedaj to hodili delat v družbi par kolegov zraven in je to to...

 

P.S.: Aja... na srečo jaz res nisem zraven. Je pa kar nekaj kolegov in znancev te kolegic... lastnikov lokalov ali kelnarc.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ja saj vem, ampak tu v naših koncih nebojo dosti naredili s tem. Mogoče še slabše... v lokalih so se ljudje pač držali splošnih pravil in razkužil...mask... sedaj pa tukaj ima vsak drug doma klet in vinograd, pa se bojo ob prostem času dobivali v teh kleteh in seveda brez mask pa brez vseh teh pizdarij, ki preprečujejo okužbe. Itak kao morajo hodit rihtat vino pa merkat kako vre ipd. pa bojo sedaj to hodili delat v družbi par kolegov zraven in je to to...

haha ja to pa res.. v italiji so ze omejili na ne vem tocno 6 ljudi najvec druzenje doma in se ze zajebavajo, ki folk dejansko prijavlja in špijunira, do ima koliko gostov, da bodo naredili aplikacijo za prijavit sosede ,ce imajo prevec ljdui hahaha

v glavnem.. ne vem kaj ti rect.. me veseli, da nisem jaz placan, za razmisljat na to

Povezava do prispevka

Jao ja... saj taka aplikacija bi laufala. Na srečo je to na nek način pri nas padlo v vodo. Rekli so, da naključno ne bodo hodili, ampak samo ob prijavah, pa je baje še to padlo v vodo saj:

 

Glede vstopa policije v zasebne prostore brez naloga, so predlog zavrnili (za sta bila samo SDS in NSi).

 

Tako, da ne bojo mogli priti niti na klic, ampak samo s sodnim nalogom v privat prostor.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 minutami:

A zasebna druzenja so tut prepovedana cist zdej al omejena na stevilo ljudi al kako? 

Kolko razumem so uradno prepovedana. Saj so zbiranja na sploh prepovedana in to je menda to (zbiranje/druženje). Ampak kot rečeno, noben ne more kontrolirati v privat prostorih brez naloga.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 39 minutami:

Boš ti z žepa dal tem podjetnikom in zaposlenim denar, da bojo normalno naprej živeli ;) Meni se pač smilijo ti ljudje, ki bojo sedaj cel čas v negotovosti. Eni pa pač nimate srca in vam je vseeno dokler imate varne službe :D

Pa od kje vam da se mi jebe, to je edina stvar ki me skrbi! Ok, za bare iskreno se najmanj in ceprav ne privoscim nobenemu podjetniku da bi bil prisiljen zapret bar, smo slovenci prevec radi po gostilnah da bi to resno ogrozilo establishment. Bolj mi je grozno za restavracije, na sploh turizem in ostalo kar je trenutno na hard ogrozeno. Tut ce danes ne rabim skrbet za job je economic downturn ponavadi slab za vse panoge. Mam feeling da se ponavljam.

Kar mi pa je smesno je kako se ljudje pritozujejo da ne bojo mogli sedet po pijacah. Pij doma kot responsible adultoholic.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ja, saj druga nebo preostalo. Pač kot eni radi grejo čez vikend plavat, eni konja jahat, eni na ribolov, je bla nam s kolegi folklora, da smo se dobivali ob sobotah najpogosteje na pijači. In to so vsi vedeli tako, da se je menjal kup ljudi čez dan in si vedno koga srečal s kom si lahko klepetal in nakladal po dolgem in počez dolgo časa, brez da bi se vnaprej zmenili sploh. Potem pa še v nedeljo pred kosilom dve do tri urce... In pač človeku, ki je vajen bit družaben čez vikend to full manjka. Nekako pa pač razumem, da tisti, ki tega niso vajeni je to čudno. Enako je meni čudno, da eni hodijo v petek, soboto in nedeljo viset za vodo pa lovit ribe, ter tam sedijo ure in ure v lepem vremenu ali dežju - ali še marsikatera druga razvada, ki jo imajo ljudje.

Povezava do prispevka

Men se drgač ideja kako bi sedel v baru cel dopolda/popoldan zdele zdi kot ful povabljiva situacija :D Pred pandemijo tudi, ampak parkrat na leto, ne vsak vikend. Vsakemu svoje, ne sodim. Si pa predstavljam da extrovertom res bit doma mori na hard. Jebiga, tko pač je. Majhna cena za plačat da ne overwhelmamo zdravstvenega sistema.

Povezava do prispevka

Ja itak... bomo že vsi mogli nekako pretrpeti to zadevo, drugo nam itak ne preostane.

 

Pa saj je menda blo jasno, da tudi v onem postu nisem zares mislim morit DaCapu, ampak je blo v šali zapisano. Je pa mi res bad, da se vse zapira... po drugi strani pa razumem tudi situacijo in se bo pač nekako drugače treba znajt. Samo, da čim prej mine bo dobro za vse.

Povezava do prispevka

Haha pozabi, saj sem napisal, da sem se zmotil pri izračunih :D

 

Kaj pol si šel nabavit igro? Si še včeraj rekel, da boš kak mesec počakal :) Ti kar uživaj, meni žal ni sedla, ali pa ji enostavno nisem dal dovolj šanse. Nimam jaz potrpljenja in sem vse želel nekak na hitro preletet... pol sem padal kot največji pijanec... potem pa vse skup izklopil in fertik.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...