Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Prosim, da če je kdorkoli mnenja, da sem kadarkoli kjerkoli nalimal povezavo do piratske igre, da nalima povezavo do takšnega mojega sporočila, da lahko to svoje sporočilo zbrišem/uredim. 

 

V nasprotnem primeru bom brisal sporočila, kjer piše da sem nalimal povezavo do piratske igre. Hvala.

 

@Slinch

 

Spam v gostilni, kjer je tekla beseda o tvojem idolu o katerem pišeš knjige? Malo morgen prijatelj. Nobenih provokacij. Podal si lažno prijavo. Tretjo v tem tednu, a res misliš to gonit v nedogled? Obe prvi prijavi sta bili zavrženi, zakaj torej vztrajaš pri tem spamanju inboksa za prijave?

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 37 minutami:

Ker si dobil sadhuja pri lepljenju povezav do piratskih iger in se trudi to svojo nelegalno početje prikriti.

 

Predvidevam, da bo tudi moje sporočilo izbrisal, da resnica ne bi prišla na dan.

 

Ni potrebe po brisanju, kajti če se me obtoži, da na tem forumu limam povezave do piratskih iger, sem pripravljen zbrisati ali urediti svoja sporočila, kjer je povezava do piratskih iger, kajti možno da sem kaj spregledal.

 

Rad podpiram razvijalce računalniških iger, saj sem tudi sam garažni indie game developer.

 

Laganja, da limam jaz osebno linke do piratskih iger ne morem tolerirati.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Priporocam ignore, jz sploh nisem vedel da je spacek postal dokler ga niste zaceli omenjat.

Jaz tudi ne vidim, kaj posta, vem pa da so klasične neumnosti: česa ne more tolerirati, youtube unega random črnca itd. 

 

Je pa nadležno, da ti spaček briše poste 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

Also naslednjic ko bo febo fehtal za kes bo moja trebusna prepona resno ogrozena od smejanja.

Ker mi je spaček spet brisal post, bom še enkrat plus enkal

 

Škoda da je časovno že mimo, še teh doniranih 30 € bi na paypalu claimal nazaj, da sem bil scaman 

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 2 minutama:

Jst ga sploh ne.

 

Lepo ignore pa dodas custom filter v uBlock Origin in cao.

 

Ce kdo nuca.


! 5/8/2020 http://dev.mn3njalnik.com
mn3njalnik.com##.ipsComment_ignored

 

Jaz uporabljam uBlock Origin pa nimam pojma kako to uredit. Lahko pomagaš? Imam ga blokiranega na forumu, ampak mi še vedno kaže, če ga kdo citira in pa v osnovnem meniju foruma, če je zadnji objavil v izbi njegovo ime in datum objave.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Jaz uporabljam uBlock Origin pa nimam pojma kako to uredit. Lahko pomagaš? Imam ga blokiranega na forumu, ampak mi še vedno kaže, če ga kdo citira in pa v osnovnem meniju foruma, če je zadnji objavil v izbi njegovo ime in datum objave.

 v nadzorni plosci od uBlock Origin gres na zavihek My Filters, prilimas notri

mn3njalnik.com##.ipsComment_ignored

in kliknes Apply in nimas vec ignoriranega folka v temah.

Povezava do prispevka

Men ga je uspelo zbrisat tudi iz avtor teme in avtorja zadnjega posta

nosadhu.thumb.png.84484878f6d08836177981a4df7f3c5c.png

Prav tako mi forum več ne da obvestila, če me quota in isto mi ne more pošiljat ZS-jev/instant messegov v chatbox 

 

Zdaj je res vse pokrito, razen pač ko ga kdo quota, ampak na srečo je to dosti redko

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 14 minutami:

Zdaj je res vse pokrito, razen pač ko ga kdo quota, ampak na srečo je to dosti redko

Aja v tem primeru torej quote še vedno ostane. Hmm... jaz sem danes ravno ene 3x videl te njegove poste iz quotanja nekje v eni izmed covid tem in me je kar trigeralo (ne vsebina, ker nisem bral, ampak dejstvo da je tu nekje) pa sem upal, da bo tudi to zdaj izginilo.

 

Tisto glede omenjanja, obveščanja, pošiljanja ZS-jev pa itak še na sami forumski listi bednikov obkljukaš in preprečiš.

Povezava do prispevka

Jaz sem se malo sprehajal, potem pa naletel na malo večjo strmino in se konkretno zadihal, ko sem se trudil loviti ravnotežje. Enkrat me je sicer skoraj prevrglo, ampak sem se nekako ujel. Potem sem prečkal še nek manjši potok, ampak sem očitno slabo precenil globino / tok vode in me je začelo malce nositi v napačno smer. Ampak se nisem dal in sem se uspešno splazil na breg, sicer ves premočen, ampak vsaj živ in zdrav. Dočim srečal nisem prav nikogar in nobenega, kamor je segal pogled samo neokrnjena narava. Nek osamljen ptič edino v daljavi in visoko na nebu. Grem popoldan spet, ker je kar kulska izkušnja. Če me ne bo dež zajebal, seveda. ;)  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...