Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 7 minutami:

Ma od vedno raje pušim drogice kot pijem. Alkohol so mi na splošno največje smeti za organizem.

Ja za organizem se strinjam. Samo kaj, ko nikoli nisem čist nič dal na to in se kar zjebal (ne z alkoholom, skupek vsega :D ). Vidiš jaz pa pušit ne morem. Nikoli mi ni blo fajn in sem potem želel samo mir, da bi bil sam in dremal. Da ne omenjam žeje in lakote. Tudi po nekih operacijah, ki sem imel in težko spal, mi je kolega zrolal par majhnih komadov za pred spanjem, da lažje zaspim... ma kurac, dva sem nekaj povlekel pa mu vse dal nazaj. Prav jezen bil, da mi ne paše.

Povezava do prispevka

Ja name je tudi trava imela dosti beden / slab učinek, pa sem kadil različne zadeve, tako da ni zdaj bila glih vedno wacky roba

 

Pač nekega učinka v smislu, da bi mi poglobila kakšno spoznanje / me zrelaksirala, nisem čutil. V bistvu sem samo imel filing, da mi je pobrala vso zanimanje in me uspavala :D. To sicer v kakšnih kontekstih ni bad, sam ja. Ponavadi sem kot človek dosti uno: gremo raziskovat to in uno, gremo neki študirat, ajmo gledat nek evropski film in igrat indie igrico ... Pač zmerno do pretežno mi dogaja. Ko pa sem kaj skadil, pa sem lahko razglabljal samo na nivoju "mhm ya ya se strinjam" in moji možgani so imeli sam željo po tem, da bi šel spat

 

Dočim poznam ljudi, na kire je delovala diametralno nasprotno --- da so šele po travi postali aktivni

 

Možno da govorim ful cringy in netočne stvari, pač ne spoznam se neki na droge XD. Dejstvo je, da me je trava vedno in brez izjeme dezinteresirala v stvari in naredila zaspanega 

Povezava do prispevka

ma pr travi je dost indica vs sativa

indica je tista, kjer si bolj stoned in te prbije v kavč

na sativi je bolj high in ni problem bit aktiven

 

fora je pa v tem, da je indica in manj občutljiva za vzgajanje + boljši yield

valda je pol pr večini dilerjev sam to in je praznik, kadar dobiš sativo

disclaimer: večina je itak hibridov sam z večino indice

 

js mislim, da mi je zdej po 15 letih vsakodnevnega pohanja (z kar nekaj pavzami)

končno uspelo, da ne bom več redno

čist nehat pa ne mislim, pol bi prej opustil alkohol

sem mel tud že 1x take ideje, sam potem vrjetno ne bi več bil družaben

ker absolutno grozno mi je pa bit trezen poleg folka, ki pije

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 8 minutami:

Možno da govorim ful cringy in netočne stvari, pač ne spoznam se neki na droge XD. Dejstvo je, da me je trava vedno in brez izjeme dezinteresirala v stvari in naredila zaspanega 

Nič ni cringy, ker pri meni blo praktično vse čist isto. 2 cimra v Ljubljani pohala non stop, še za izpite se nista mogla učit bre par jointov. Nama dvema pa ni sedlo in sva pila pir, ko se je feštalo... učila pa trezna. Vedno mi blo zanimivo kako bi moji možgani radi meli mir in počivali, eni pa se po dveh, treh jointih grejo full učit. Jaz bi zaspal po prvem prebranem stavku.

 

P.S.: robo smo meli vedno dobro, ker je bil praktično največji študentski diler takrat ravno sokrajan :) Par ljudi z naših koncev je takrat haralo študentsko sceno. Ko smo mi prišli se je trava v šopih jemala iz velikih vreč in rolalo jointe s 4 al 5 rizel skup v eno...pasivno sem bil zadet ko mina s piksno pira v roki.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Men je trava super za 3x na leto ko se lahk fuknem na kavc in totalno izklopim mozgane za en vecer. Ampak ne v druzbi frendov, ker me droga nardi cist asocialnega.

Drgac pa sem velik ljubitelj dobrega piva in vina, zganja ne morem.

Dobesedno vse kar si napisal... 

 

Jest sem si kupil še nek vaporizer, pa sem ga ene parkrat uporabil. Sj je cool pa vse, sam enostavno nimam potrebe...

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Naj pubec pride povedat kaki je bil toti tasty bacon cuj.


:) Ma, pravi da mu je trenutno najlubši (itak nimajo kaj drugega pametnega na izbiro). Sicer pa ga konzumirava že od takrat, ko so ga dali v prodajo. Edino Generous Jack ali nekaj podobnega nama je bil ljubši, ampak ga zdaj itak več ni v ponudbi. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Mene pa nekaj zvija v želodcu. Zgleda se je samo telo uprlo, ker sem ga šokiral. Mandarine sem žrl in zgleda presenetil vamp, ki je drugače v tem času, ta dan bil vajen bit poln piva. Zdaj pa je sadje naredilo šok efekt :sick:


Bljak mandarine. Razen v kakšni azijski hrani (curry variante pa to) jih ne toleriram kaj dosti. Pa še kislina ti bo vdarla na polno in boš dobil razjedo na želodcu. Ne pritiravat s tem, no. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Upam, da niso bile tiste "neretvanske", ker zadnje čase velikokrat opazim reklamo. Lahko me razsvetlite, ker ne razumem: so te iz območja Neretve kaj boljše od random mandarin? Ali zakaj je to v reklami potrebno izpostaviti?

 

se mi zdi, da so sorta klementina, ce so to te, pol so najboljse mandarine

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

 

Zgleda smo bili res vsi preveč utrujeni že, ker zdej vidim, da je na posnetku 50 steklenic. Na spisku, kaj vse smo probal je pa 40 flaš samo :)

Ampak tko mal grob vpogled. Težko je dobit 50 hipsterskih vin. Pa tudi če ti po pravic povem, nisem nek fan nekih oranžnih vin. Men je recimo Sauvignon Verus ful dober vin in mi ni sram povedat tega nikjer. Vse od Batiča ni slabo ampak overrated. Največje presenečenje je bil Modri pinot Jerman in pa magnum Merlot od Koželja - to je druga klassa.

 

 

Capture.JPG

Capture2.JPG

 

Hehe so ble velik bolše flaše k je zgledal iz slike, kr ene par jih še nism, predvsem ker so zlo take 'koželj' flaše (sm bil na dveh portfolio :D), kjer res ne kupujem vina. Jst kupujem svašta vina, sam zdej nism novih flaš že dolg posortiral. Si me evo kr motiviral, da mal posortiram :D Bom pol kšno before/after sliko naredu. Imo morm met kšne 100 novih.

 

A to si kšne kolega al pač zato k si neki ufuran in so te pač prijatelji povabil mal tejstat.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 minutami:

Upam, da niso bile tiste "neretvanske", ker zadnje čase velikokrat opazim reklamo. Lahko me razsvetlite, ker ne razumem: so te iz območja Neretve kaj boljše od random mandarin? Ali zakaj je to v reklami potrebno izpostaviti?

ne bom fix trdila, sam pomojem je ta fama zarad izletov z nabiranjem k jih več agencij organizira

večkrat sem slišala, da dol nimajo glih normativov okrog škropljenja sadja in so velik bolj kemično obdelane kot španske al pa italjanske

 

sem pa tud js fan sorte: mandarina

Povezava do prispevka

Men so tudi mandarine top sadež, en ljubših, sploh paše mal vitamina C jeseni, ko so prehladi in (ne-Covid) virusi na pohodih

 

Mam pa slabe izkušnje z njimi, kar se tiče pijanskih noči. 2x se mi je zgodil, da sem brez konkretnega zajtrka zmačkan pojedu ene dve dopoldan naslednji dan, obakrat na hitro ratalo slabo in kozlal par minut po zaužitju. 

 

Zdej ali sem tak pussy al je res nekaj na kombinaciji te kisline + še ne predelanega alkota v sistemu (pil v glavnem vino + mal žganja). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...