Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 minutami:

Kaj pol si šel nabavit igro? Si še včeraj rekel, da boš kak mesec počakal :) Ti kar uživaj, meni žal ni sedla, ali pa ji enostavno nisem dal dovolj šanse. Nimam jaz potrpljenja in sem vse želel nekak na hitro preletet... pol sem padal kot največji pijanec... potem pa vse skup izklopil in fertik.


Hja, jaz sem bistvu preigral samo tisti uvod in prvo nalogo v prvem poglavju (truplo sem dostavil v peč in se vrnil). Saj bom videl, ker glede na glasbo in cinematičnost mi je top, pa še zgodba (čeprav zdaj še dokaj odfukana) me zelo vleče. Če bom pa preveč živčnih dobil ob vsem tem padanju in predolgih "pohodih", pa ne vem.. Pa itak sem težavnost nastavil na ultra_easy, ker pač... bolj ali manj me zgodba vleče :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Če bom pa preveč živčnih dobil ob vsem tem padanju in predolgih "pohodih", pa ne vem.. Pa itak sem težavnost nastavil na ultra_easy, ker pač... bolj ali manj me zgodba vleče :) 

Mogoče pa ji celo dam še eno šanso in grem tudi predvsem zaradi okolja in zgodbe probat na easy. Ker res nisem mel živcev za te pohode in lovljenje ravnotežja. Pobrati pa sem itak želel ves kurc, ki sem ga našel in se naložil kot mula. Ampak priznam, ker sem igro prodal in mi takrat že ni sedla, je za ta morebitni eksperiment, ne bom še enkrat kupil, ampak snel s pašnika.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 4 minutami:

Ljudje, ki nosijo očala imajo resno kar probleme s temi maskami, zarosijo se jim like takoj, pol ne vidjo nič, kar je kar nevarno. Če je kdo kdaj vozil avto, k se mu rosijo šipe kot v savni, ne vidiš nič. Pa če imaš sabo robčke nima baš veze, ker se takoj zarosijo spet.

Ce si tak invalid da v pol leta nisi (clovek z ocali) pogruntal kako nosit spegle z masko pol tut vozit nisi sposoben, sry.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Mogoče pa ji celo dam še eno šanso in grem tudi predvsem zaradi okolja in zgodbe probat na easy. Ker res nisem mel živcev za te pohode in lovljenje ravnotežja. Pobrati pa sem itak želel ves kurc, ki sem ga našel in se naložil kot mula. Ampak priznam, ker sem igro prodal in mi takrat že ni sedla, je za ta morebitni eksperiment, ne bom še enkrat kupil, ampak snel s pašnika.

Easy mode ne naredi poti krajše :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Mogoče pa ji celo dam še eno šanso in grem tudi predvsem zaradi okolja in zgodbe probat na easy. Ker res nisem mel živcev za te pohode in lovljenje ravnotežja. Pobrati pa sem itak želel ves kurc, ki sem ga našel in se naložil kot mula. Ampak priznam, ker sem igro prodal in mi takrat že ni sedla, je za ta morebitni eksperiment, ne bom še enkrat kupil, ampak snel s pašnika.


Všečna je ta unikatna igralna mehanika. Prav čutiš težo tovora (pa še prav začel nisem igrati).  In pač, da paziš na naklone, prepreke, vodo ... Neka fizika očitno že deluje tu. Je pa definitivno nemogoče igrati brez kontrolerja. Ravnotežje lahko lepo loviš z LT in RT, recimo, ne vem pa kako bo kasneje.. Upam edino, da ni v igri kakšnega streljanja, ker to bi mi res pokvarilo izkušnjo in da se kasneje ne začne pretirano ponavljati v smislu: nesi to do tja in pridi nazaj. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Je pa definitivno nemogoče igrati brez kontrolerja. Ravnotežje lahko lepo loviš z LR in RB itd., na tipke sploh nisem poskusil, itak. Upam edino, da ni v igri kakšnega streljanja, ker to bi mi res pokvarilo izkušnjo in da se kasneje ne začne pretirano ponavljati v smislu: nesi to do tja in pridi nazaj. 

Saj to mi je namen. S kontrolerjem s postelje :D Streljanje je... ponavljanje tudi :)

 

P.S.: Evo DaCapo, vrag šalo jemlje. Lizz diretna, ti pa spet rep med noge?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Upam, da je veliko teh glasbenih sekvenc, ko se kamera malce oddalji in lutaš, medtem ko igra kul glasba kot v nekem video spotu. Vmes si komot še cigaret prižgeš, odpreš pivo, pardon, Monsterja in počasi lezeš naprej. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 33 minutami:

Ljudje, ki nosijo očala imajo resno kar probleme s temi maskami, zarosijo se jim like takoj, pol ne vidjo nič, kar je kar nevarno. Če je kdo kdaj vozil avto, k se mu rosijo šipe kot v savni, ne vidiš nič. Pa če imaš sabo robčke nima baš veze, ker se takoj zarosijo spet.

A ves tista zica k je na eni strani maske? Tist mors okol nosa zavit pa si safe. Ce ne furas glih chin diaper bi lahk ze ugotovu to.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 27 minutami:

A ves tista zica k je na eni strani maske? Tist mors okol nosa zavit pa si safe. Ce ne furas glih chin diaper bi lahk ze ugotovu to.

 

this, pač se rosijo

čeprav najbolj smešno je to, da men se po neki časa nehajo

bom pač zgleda tolk več leče fural (škoda za brexit k so na daysoft smešno poceni, sem si neki zaloge nardil)

edin pač na polno me fukajo, če strmim v ekran, tko da za šiht so no go

sam do tja lahk pridem tud brez očal :D

Povezava do prispevka

nobena zadeva ni nosit očal pa maske lol

men pomaga, da jo porinem kr daleč pod njih in zgleda pol vlaga piha mimo šipc + tko kot je jay rekel, po par izdihih se še tist mal kar se nabere iz prve neha

 

velik bolj me moti k pridem od zuni not pa se očala zarosijo zarad razlike v temperaturi

pa vlaga se mi kondenzira v nosu in se z masko ne da posmrknit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...