Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Nope, gramofon 100% pol pa ne vem, ker sem ful kr neki nabavljal... recimo od gaminga je mogoče Taito Legends ps2 ali pa PSP verzija sem obe nabavil, lahko je tLoUII Steelbook, al pa Dark Souls trilogy al pa kej k sem že skor pozabil npr preorder Coffee Talk za PS4... fuck pojma nimam kaj je prišlo, pol so pa še gluposti ala solarne celice za na potovanja, brislaci za avto.... v dobavi imam vsaj za ene 500€ drobnarij, sem že neki za božična darila nabavljal:panika:
To je men najboljš darila samemu sebi in poštar namesto božička :D

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

jebo jim avtomatsko podaljševanje naročnin

lani vzel The Athletic, ker sem dobu za 17€

valda mi dans podaljšajo za polno ceno 50€ (kar sicer sam ne bi, k tud ful manj spremljam šport, pa zlahka bi kje dobil orenk popust)

ni konc sveta, sam mi je pa res nadležno tole

sem pol kr skinil, da se mi naslednje leto ne ponovi

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

jebo jim avtomatsko podaljševanje naročnin

lani vzel The Athletic, ker sem dobu za 17€

valda mi dans podaljšajo za polno ceno 50€ (kar sicer sam ne bi, k tud ful manj spremljam šport, pa zlahka bi kje dobil orenk popust)

ni konc sveta, sam mi je pa res nadležno tole

sem pol kr skinil, da se mi naslednje leto ne ponovi

Se mi je že zgledilo podobno za kašne druge appe. Kar piši jim, meni so vedno takoj vrnili € BP

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 urami:

Kemik: Zelo true :D.

 

Drugače pa lol. Ukrepi levo desno po 21:00 s pajserjem po faci, pol SP-jev prepoved obratovanja, v Šparu prepoved nakupa majce za 4 €, streljajo brez opozorila ob prestopu občine ...

 

Število okuženih pa isto oziroma celo višji procent okužb napram prejšnjemu mesecu na primerljivo random sredo :D 

za razliko od ostalih držav v lockdownu nimamo dobr zastavljenih ukrepov, ki bi spodbujal, da folk s kontakti ne bi hodil na šiht

tista pizdarija z neizdajanjem karantenskih odločb se ni nikol do konca razrešila

in povsem po naključju smo tud edina država, kjer lockdown kr ne prime pa ne prime

 

ekstremno jezna sem

 

Povezava do prispevka

A bi Igrovje imelo dedkomrazovsko obdarovanje? Pač vsak se pofočka, ki bi sodeloval in kupi eno darilo do X eur, potem pa se žreba, kdo dobi kaj (kot smo meli v OŠ). In en modrec ima v rokah nicke+RL podatke, da bomo vedeli, komu in na kateri naslov je treba poslati (in ne bomo vedeli, kater nick se skriva za tem, razen tisti, ki se pač že poznate).

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 1 minuto:

A bi Igrovje imelo dedkomrazovsko obdarovanje? Pač vsak se pofočka, ki bi sodeloval in kupi eno darilo do X eur, potem pa se žreba, kdo dobi kaj (kot smo meli v OŠ). In en modrec ima v rokah nicke+RL podatke, da bomo vedeli, komu in na kateri naslov je treba poslati (in ne bomo vedeli, kater nick se skriva za tem, razen tisti, ki se pač že poznate).

Haha, jaz sem zelo za

 

Javim se za hustlerja iz ozadja, da zberem nicke in RL podatke. Glede na to, da me zaradi meetov ogromno ljudi tu pozna, me bodo najlažje prišli pretepst, če bi bila kakšna zloraba :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Janša, če potrdiš, da sem lahko jaz hustler iz ozadja, bom začel zbirat nicke :D 

Seveda. Pa zmenit se mormo za ceno. Pa kako dostavit. A si naročiš domov in potem pošlješ paket na vnaprej dogovorjen dan, ali naročiš direkt obdarovancu na njegov naslov?  Da bo nek tajming približen, ne da bodo eni dobili 19. 12. drugi pa 5. 1. ...

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Razne digitalne kode tudi veljajo al ne?

Pomoje veljajo, čeprav imo se velja tudi bolj potrudit :D 

 

Mogoče celo ko poberem prijavo mi človek zraven napiše, katere sisteme ima, da ne dobi kdo XBL kode za 10 €, doma pa plejca

 

Also pomoje bi tudi rabljeni itemi lahko veljali, če ima kdo doma nek res jak artbook in npr. ve, da ima nek uporabnik rad igrico. Samo da na uč oceni, da je približno ista vrednost kot ostali 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Razne digitalne kode tudi veljajo al ne?

Not really a gift ... Pač to je tako v stilu na tukaj imaš bone ... tukaj bi morali zasledovati "izvirnost", "trud" in "navdih" vsakega posamezika, kaj bi pač za X € nabavil

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Pomoje veljajo, čeprav imo se velja tudi bolj potrudit :D 

 

Mogoče celo ko poberem prijavo mi človek zraven napiše, katere sisteme ima, da ne dobi kdo XBL kode za 10 €, doma pa plejca

 

Also pomoje bi tudi rabljeni itemi lahko veljali, če ima kdo doma nek res jak artbook in npr. ve, da ima nek uporabnik rad igrico. Samo da na uč oceni, da je približno ista vrednost kot ostali 

to je pol mal jebeno za žreb, ker ne veš vnaprej, komu boš poslal

Povezava do prispevka

Janša, jaz si bolj tako predstavljam (pač kopiram, kar smo imeli z eno družbo lani)

 

Uporabniki se pofočkajo

 

Imamo recimo uporabnike: Propalica, Lidlič, Lastnik Xboxa

 

Jaz z nekim žrebom dobim, da mora uporabnik "Lastnik Xboxa" obdarovat "Propalico", uporabnik "Propalica" pa obdarovat "Lidliča"

 

Uporabniku "Lastnik Xboxa" pošljem ZS "Tvoj skrivni prejemnik darila je uporabnik Propalica. Tukaj je link do njegovega profila in naslov"

 

Uporabniku "Propalica" pošljem ZS "Tvoj skrivni prejemnik darila je uporabnik Lidlič. Tukaj je link do njegovega profila in naslov"

 

Itd.

 

Tako da ti dejansko veš, kateremu uporabniku pošiljaš, da lahko malce personaliziraš 

Povezava do prispevka

pač klasični secret santa rules

 

organizator pobere vse prijave, random pomeša in vsakemu prijavljenemu da eno ime / nick, koga bo obdaroval

 

ob prijavah vsak zase napiše hobije, preference, ovo ono (ponavadi kar javno v secret santa topic), tako da ima neke smernice glede izbire daril

 

ko sem sodeloval na raznih tujih forumih je ponavadi bilo tako, da med darila dodaš tudi neke hinte in mora pol prejemnik ugotovit, kater user ga je obdaroval

 

je bilo ponavadi kar fun, samo vedno je šlo ful keša, sploh skupaj z international poštninami in to

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Janša, jaz si bolj tako predstavljam (pač kopiram, kar smo imeli z eno družbo lani)

 

Uporabniki se pofočkajo

 

Imamo recimo uporabnike: Propalica, Lidlič, Lastnik Xboxa

 

Jaz z nekim žrebom dobim, da mora uporabnik "Lastnik Xboxa" obdarovat "Propalico", uporabnik "Propalica" pa obdarovat "Lidliča"

 

Uporabniku "Lastnik Xboxa" pošljem ZS "Tvoj skrivni prejemnik darila je uporabnik Propalica. Tukaj je link do njegovega profila in naslov"

 

Uporabniku "Propalica" pošljem ZS "Tvoj skrivni prejemnik darila je uporabnik Lidlič. Tukaj je link do njegovega profila in naslov"

 

Itd.

 

Tako da ti dejansko veš, kateremu uporabniku pošiljaš, da lahko malce personaliziraš 

a, kapiram zdaj :)

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Jaz ne razumem, ampak ni pomembno haha...

 

Zadeva je precej težja, ker so trgovine zaprte. Bi morda res blo kul nekaj naročiti in poslati direkt na naslov prejemnika darila... razen seveda, če imaš nekaj že doma kot omenja Ćamir.

Najprej izveš, kdo je tvoj obdarovanec in šele potem nabaviš darilo.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...