Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Najprej tu vprašam: se kdo spozna na kakšne klaviature nižjega cenovnega razreda? Nekaj imam nagledano, ker je to pač moja večna želja. Sicer sem pa čisti amater (nekaj not poznam in v otroštvu sem malo tapkal po nekem sintisajzerju), ampak kot pravim: nekaj takega si res že večno želim in bi dolgoročno vsaj urico na dan izkoristil za "igračkanje". :)

Ta:

Yamaha PSR-E463 - Muziker SI

ali ta:
Casio CT-X3000 - Muziker SI
???? (obe imata trenutno isto ceno, lol).

Vsi predlogi dobrodošli, tudi za kaj drugega... samo da bo nekaj v tem cenovnem razponu in res vredno €. V štartu nočem kupiti kaj cenejšega, ker nimam namena "nadgradenj". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AMF reče Pravkar:

Zakja bi si kupil jajca, če te zadeva že dlje časa veseli?

K da bi si šel po gejming PC v Lidl

Vzami nekaj rabljenega na Bolhi. Glasbeniki načeloma zelo lepo skrbijo za svoje inštrumente.


Saj zato pa vprašam... Ti dve zgoraj omenjeni sta torej jajci? Ker najprej sem mislil, da sta še "preveč OK zame"... Hmmmm.. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ma saj ni fegetsko in bel Božič si tudi jaz želim že končno. Pa naj bo meter snega, ker ga za Božič praktično ne pomnim več. Ampak teden pred samim božičem ta glasba, ne pa ko trgovci novembra vse okrasijo, da z vzdušjem vlečejo ljudi k nakupovanju in ko se 4-5 tednov prej vrti ta glasba na vsakem koraku-


Jebote sneg, ki ga sovražim :) Saj ne, malo pretiravam... Čisto kul je, če za par dni (ko si itak doma ali pa kje na vikendu) konkretno zapade. Ampak načeloma, dolgoročno gledano pa: čim manj ga je, boljše se počutim :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Jebote sneg, ki ga sovražim :) Saj ne, malo pretiravam... Čisto kul je, če za par dni (ko si itak doma ali pa kje na vikendu) konkretno zapade. Ampak načeloma, dolgoročno gledano pa: čim manj ga je, boljše se počutim :) 

Zakaj, če si itak notri v karanteni? Meni je fantazija sneg gledat zunaj in bit lepo na toplem notri, pravi užitek. Dosti opravka s kidanjem pa seveda ne.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:


Saj zato pa vprašam... Ti dve zgoraj omenjeni sta torej jajci? Ker najprej sem mislil, da sta še "preveč OK zame"... Hmmmm.. 

 

 

AMF reče pred 7 minutami:

K da bi si šel po gejming PC v Lidl
 


Yamaho so imeli še nedolgo nazaj prav v Lidlu :D

Včasih (20let+), so zadevo kar hvalili. Kk je zdaj nimam pojma. Mam od Yamahe samo rešilni jopič pa se še nisem utopil. Tko da moja ocena je 10/10

Upam, da sem ti pomagal

Povezava do prispevka

Yamaha imam že el. bobne in so super. Za klaviature pa nimam pojma. Ker jih je res veliko... v tem cenovnem razredu sem pač našel ti dve, ki mi nekako najbolj ustrezata: zgoraj omenjeno Yamaho PSR-E463 in Casio Casio CT-X3000. Cena je dejansko identična (vsaj tu v SLO). Še vedno pa nisem odločen in zato pač sprašujem :)  In še enkrat poudarjam, da gre zgolj za hobi zadevo, ki pa si jo res želim že "ohoho" let. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:

In še enkrat poudarjam, da gre zgolj za hobi zadevo, ki pa si jo res želim že "ohoho" let. 

 

Mhm... drugo leto takega časa pa bomo zasledili reklame "One man band DaCapo", božične pesmi cel mesec samo za vas. Pobiram tudi rezervacije za silvestrovanje! Od rojstva do sedmin - DaCapo

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

 

Mhm... drugo leto takega časa pa bomo zasledili reklame "One man band DaCapo", božične pesmi cel mesec samo za vas. Pobiram tudi rezervacije za silvestrovanje! Od rojstva do sedmin - DaCapo


Boh ti pozlati besede, Tomazek! :)

edit: čeprav NE!, zdaj ko si omenil "One man band" sem se spomnil na enega ostarelega Mariborčana (zdaj verjetno že pokojni). Čupi je imel nadimek (sicer pa bil foter od ene nekoč povprečno znane TV voditeljce na lokalnih MB kanalih, v glavi imam ime Janja?). Pride on igrat, postavi klaviaturo, vklopi, si naroči liter viskija, pije, glasba igra, on mogoče vsakih nekaj minut samo pritisne eno tipko, pije dalje, zamenja komad, pije dalje, zamenja komad ...   Bejž, česa takega si res ne želim! :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Fuksija: kakšna darila, v smislu, da ne bodo nabirala prahu? Daj ideje!

Jaz imam sicer nagledan en monitor za sina, 2 SSD diska (1 zame in 1 za pubeca), neko solidno klaviaturo (zame),  dokaj poceni TV za starše (za v jedilnico, da bodo lahko končno normalno čekirali slike in videe iz svojih fonov), modrček za kolegico (to sem sicer skenslal, ampak je še vedno kot rezerva na seznamu daril), potem pa mi že skoraj zmanjka idej ...  

edit: joj, pa zdaj sem se spomnil, da bi skoraj nujno moral nabavit en res dober pršut. To mislim celo "bedro" s kostjo, da si potem sami režemo (stojalo imam). Ima kdo kaj za priporočit? Pa da je res preverjena kvaliteta in neka normalna cena. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A se najde kak dober YouTube adblocker za iOS? Ko sem nazadnje malo iskal po netu, so ble vse učinkovite stvari za androide.

 

Res bi rabil nekaj, ker v zadnjih tednih/mesecih se je tko ogabno povečalo število reklam na free verziji YT appa, da ni za nikamor. 15 minutni video, pa ti jebenih 3x prekine s kurčevimi Ehrana in podobno oglasi, od tega 2x sredi ogleda. Rajši vidim 30 sekund reklame pred začetkom ogleda, preden jo lahko skippam in imam potem mir, kot da mi potem še vmes med ogledom brez opozorila uletavajo :mad:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 37 minutami:

A se najde kak dober YouTube adblocker za iOS? Ko sem nazadnje malo iskal po netu, so ble vse učinkovite stvari za androide.

 

Res bi rabil nekaj, ker v zadnjih tednih/mesecih se je tko ogabno povečalo število reklam na free verziji YT appa, da ni za nikamor. 15 minutni video, pa ti jebenih 3x prekine s kurčevimi Ehrana in podobno oglasi, od tega 2x sredi ogleda. Rajši vidim 30 sekund reklame pred začetkom ogleda, preden jo lahko skippam in imam potem mir, kot da mi potem še vmes med ogledom brez opozorila uletavajo :mad:

lahko probas to: https://apps.apple.com/us/app/blokada/id1508341781

 

obnasa se kot vpn in nastavljas blockliste

 

al pa to, podoben nacin delovanja: https://adguard.com/en/adguard-ios/overview.html

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@Fuksija: kakšna darila, v smislu, da ne bodo nabirala prahu? Daj ideje!

Jaz imam sicer nagledan en monitor za sina, 2 SSD diska (1 zame in 1 za pubeca), neko solidno klaviaturo (zame),  dokaj poceni TV za starše (za v jedilnico, da bodo lahko končno normalno čekirali slike in videe iz svojih fonov), modrček za kolegico (to sem sicer skenslal, ampak je še vedno kot rezerva na seznamu daril), potem pa mi že skoraj zmanjka idej ...  

edit: joj, pa zdaj sem se spomnil, da bi skoraj nujno moral nabavit en res dober pršut. To mislim celo "bedro" s kostjo, da si potem sami režemo (stojalo imam). Ima kdo kaj za priporočit? Pa da je res preverjena kvaliteta in neka normalna cena. 

haha shit, pri nas žrebamo kdo kupi darilo za koga (ajde dejanski izbor je pogosto skupinska dejavnost) pa ciljamo da stane okol 20€

pol se da še kej užitnega (js vsako leto napečem par kil piškotov za darila recimo), vsak pripravi en kos večerje, to je pa to

večje stvari se daje za rojstni dan in na eksplicitno željo, ker noben noče zagonit ful keša za neki kar ne bo v veselje

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...