Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 52 minutami:

ne vem kakšne mata hobije s pubecom, sam imo je peka pa krašenje piškotov kr v redu skupen cajt

 


Vse hobije, kar jih je možnih :)  In veliko sva tudi v kuhinji, tako da to sploh ni problem. Samo namig/opomnik sem rabil, zato še enkrat: hvala! :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jebiga celo otrostvo so mi dsjali piratske spile in zdaj bi rad, da mi je zal?

 

1x v srednji soli so me klicali na policisko postajo, kao da sem kupil piratske igre pri nekem tipu iz slovenije.. sm reku ma ne vem kaj sem kupu, kdo se spomne.. tipicen mafjaski odgovor, ki ga priporocam vsakemu. In tip menj rece 🤣🤣 ma prinesi par CDjev samo, da imamo neke dokaze za proti unemu prodajalcu 🤣🤣🤣 in jaz, ma nimam jih vec in pandur meni, ma prneki kakrsne koli CDje 🤣🤣🤣🤣 sm mu prinesu free tlacenke od Jokerja valda 🤣🤣🤣🤣🤣

 

To so ga ziher prijavli kaksni tej trgovci, ki so zaceli prodajat legit igre na nasem trgu.. dvomim, da bi ga kso drugi prijavu

 

Mi je pa zanimivo kako ta Partis se vedno deluje, ki po vsaki logiki bi ga mogi zjebat ze zdavnaj.. ocitno imajo neki na domenikanski republiki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Bigboss82, itak da ti ne rabi bit žal. Samo Stipe2 razlogi so, nepresenetljivo se-ve, neumni :D

 

Drugače pa Partis administratorji imajo zmenjene "podmizne" deale s par medijskimi hišami in projekti ala VOYO in RTV SLO filmska produkcija, da se teh stvari ne objavlja oziroma jih brišejo. Neke tuje producentske hiše pa itak BK za Partis 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Drugače pa Partis administratorji imajo zmenjene "podmizne" deale s par medijskimi hišami in projekti ala VOYO in RTV SLO filmska produkcija...

 

Ne vem kako je s tem točno, ampak ravnokar gledam Jezero sneto s Partisa. Drugo od naše produkcije pa nisem kaj iskal.

 

Od RTV bi moglo bit vse zastonj, ker jih vsi plačujemo obvezno.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ne vem kako je s tem točno, ampak ravnokar gledam Jezero sneto s Partisa. Drugo od naše produkcije pa nisem kaj iskal.

 

Od RTV bi moglo bit vse zastonj, ker jih vsi plačujemo obvezno.

Mogoče ne z RTV produkcijo, pač določenih slovenskih filmov se ne nalaga, čeprav jih dobiš na tujih torrent straneh

 

Isto se ne nalagajo neke neumne POP TV serije

 

Ne vem točno katere in kaj, ampak nek deal v ozadju je 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

POP TV serij pa hvala bogu res ni :D


Kako ni? Imaš Malo kliniko, pa TV Dober dan, Trafiko, Svingerje, Lepo biti sosed, Vrtičarje itd. ... Dosti tega se najde. Je pa res, da ne vem če spadajo med PoP TV serije :) 
/ups, še enkrat napačna tema..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:


Kako ni? Imaš Malo kliniko, pa TV Dober dan, Trafiko, Svingerje, Lepo biti sosed, Vrtičarje itd. ... Dosti tega se najde. Je pa res, da ne vem če spadajo med PoP TV serije :) 
/ups, še enkrat napačna tema..

To ni aktualna produkcija. TV Dober dan se je nehal predvajat 20 let nazaj

Povezava do prispevka

Evo, tole je recimo aktualna produkcija

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Najini_mostovi_(televizijska_serija)

https://sl.wikipedia.org/wiki/Reka_ljubezni

https://sl.wikipedia.org/wiki/Usodno_vino

 

Poglej, če najdeš kaj na Partisu :). Verjetno ni naključje, ker downloadalo bi se za med + vse troje držijo drugi trackerji

Povezava do prispevka

bejž s temi serijami. pfuj. Komplet vse sezone Usodno vino in Reko ljubezni sem "moral" kopirati na zunanji disk, da so kolegica lahko pogledali v miru. In ja, je bilo na partiZu :) Če je pa še zdaj, pa nimam namena čekirat.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Imaš prav, @tomazek ;) 

 

Jezero gledam pa mi ni taka katastrofa... res so naši bolj gledališki igralci in to sem že pred leti vzel v zakup. Recimo on direktor farmacevtskega podjetja mi je carsko odigran. Kot bi dejansko gledal enega starega direktorja velike firme... sploh mi ne deluje kot igra. Daleč najslabši lik mi je Tina, tako igralsko kot govorno. Čist umetna je. Ostali povečini povprečni. Sebastjan kot Sebastjan... nisem nek fan, je pa dejstvo, da je za slovenske razmere nekoliko nad povprečjem...

 

Mimogrede:

Spoiler

A ni bla v knjigi ona akcija aretacije precej drugačna? Cele priprave in siljenje nekega višjega policaja v ospredje... in celo neko streljanje, ko en dobi celo strel v uho? Tega tukaj ni.

 

Povezava do prispevka

@tomazek: se strinjam. Jaz sem se že navadil na govor glavnih akterjev, dočim večina stranskih likov je pa čisto solidnih, tako kot praviš. Stari direktor je res faca! Tehnično je tudi kar nekoliko nad povprečjem in sem vsekakor zadovoljen. Upam, da ne bodo Demšarja zasrali, ko bo pač posneto enkrat.

In ja, so razlike med knjigo in serijo (ne samo omenjena scena, ki je tudi meni takoj padla v oko). Tudi Taras ima recimo samo eno hčerko (v knjigi je imel 2 :) ) in še precej tega, če si pozoren. 

Mimogrede:

Spoiler

Aretacija je po moje tako zelo drugačna, ker so pač skrajšali in predvsem niso hoteli "metati slabe luči na slovensko policijo". In ja, v knjigi so tipa ustrelili do smrti. ;)


Glede Tine pa še razmišljam. Prvi vtis je bil bolj tako-tako (mičkeno drugačno predstavo sem imel), ampak se mi vse bolj zdi, da je kar OK. Nisem pa še vsega pogledal, eni dve epizodi še imam do konca.. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...