Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Saj potem bo za to odprt poseben topic, sam recimo da taka pravila na UČ (z lajki označite, če se strinjate):

 

 

— Vrednot darila (brez poštnine) naj bo 15 €. Z vključeno poštnino največ 20. Če sodeluje kdo iz tujine in bo poštnina dražja, me lahko kontaktirate na ZS za pokritje razlike

 

— Paket mora biti odposlan do in vključno s petkom, 18. 12. 2020. Stvar lahko s spletne trgovine naročite neposredno svojemu obdarovancu. V tem primeru me o tem na dan nakupa obvestite, da lahko skomuniciram naprej (javim osebi, da bo paket iz npr. Mimovrst iz sklopa te igre) 

 

— Darilo je lahko tudi kakšna rabljena igričarska stvar, za katero menite, da bi izbranemu uporabniku še posebej odgovarjala. Vrednost rabljene stvari naj vseeno znaša do 15 €, ocenite po lastni presoji

 

— V darilo lahko dodate pripis ali pismo s hinti in ugankami, kdo ste. Lahko to po svoji želji tudi naravnost poveste. V osnovi pa boste kot "secret santa" povsem anonimni

 

— Domače naslove bom pobral na svojem ZS-ju ali na FB messengerju, kdor me ima tam. Zagotavljam popolno anonimnost. Vse žrebe bom izvedel v anonimi
 

Povezava do prispevka

Naj bodo darila tudi neigričarske stvari (saj v gostilni so debate o marsičem npr., kuharija, glasba .... )

 

edit: za mefista zdaj menda že vsi vemo, pa noben ti noče kaj slabega (morda psihič, ki je prvi začel jebat, kako bo razkril kdo si al neki)

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Supportam, dobra ideja in vsa čast za happy christmas spirit.


Glede na to kako so pred par meseci sfukali z osebnimi podatki Mefista, se sam sicer raje ne bom udeležil:) 

 

Če prav razumem, bo samo ena oseba videla vse osebne podatke (uporabnik Čamir), tako da si IMO safe :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Če prav razumem, bo samo ena oseba videla vse osebne podatke (uporabnik Čamir), tako da si IMO safe :)

 

Ti Ćamira bolj poznaš... smo vsi safe? Ne bo zdaj šel naših podatkov naprej prodat oglaševalskim agencijam (kot facebooki ipd.)?

 

Sicer pa ne vem zakaj tebe sprašujem... nimaš ti neke marketinške firme? Hmmmm... :happy:

Povezava do prispevka

Ma sumljiv je itak precej, to valda, ampak IMO še vedno precej normalen. Si predstavljaš, da bi pošiljanje "daril" prevzel bivši uporabnik Mefisto? Static? Tomazek? Stipe2? :D  Bog pomagaj kaj bi dobili na dom :D 

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Samo jaz bom imel vse osebne podatke ja. 

 

Javil sem se tudi zaradi tega, ker me vas veliko tukaj pozna osebno (vključno z bivšim uporabnikom Mefistom) in se mi zdi potem bolj lagodno :D 

 

vidiš uporabnik Feget, končno se ti bo uresničila otroška želja - nekomu boš lahko polepšal dan z burgerjem s kosom pasjega dreka namesto pleske :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Ti Ćamira bolj poznaš... smo vsi safe? Ne bo zdaj šel naših podatkov naprej prodat oglaševalskim agencijam (kot facebooki ipd.)?

 

Sicer pa ne vem zakaj tebe sprašujem... nimaš ti neke marketinške firme? Hmmmm... :happy:

 

to si res pravega vprašal ja, Ćamir-Galko naveza proda še kaj več kot osebne podatke, pomoje če res stisneta moči prodata še kak xbox

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 4 minutami:

Podpiram idejo, ampak prevec cenim anonimnost. Recimo da zaupam camirju, sam potem moram se enemu random zrebanemu. Sej lahk bi dal posrednika, sam to po nepotrebnem zakomplicira.

 

Sodeloval bi samo kt donator, tko da ce je to kaka opcija, pol z veseljem. Oz. mogoce se boljs, doniram v budget za GOTY.

saj se ne bosta povezala nick in RL ime;

 

edit: aj točno, teb je treba v tujino poslat al neki :S (dej čamirju ime in naslov od fotra)

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...