Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@tomazek: dan je dolg. Božične se itak vrtijo non stop. Last Christmas by Wham sem recimo danes slišal že vsaj 5x! Pa zdaj bom še šestič..

edit: kot pravoreren igralec, pa bi tudi ti moral vedet, da me je na poslušanje Glukoze napeljala igrica GTA IV. Pa še pevka je luštkana, no vsaj v mladih letih je OK zgledala. Ugani o katerem komadu točno govorim :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kemik: Zelo true :D.

 

Drugače pa lol. Ukrepi levo desno po 21:00 s pajserjem po faci, pol SP-jev prepoved obratovanja, v Šparu prepoved nakupa majce za 4 €, streljajo brez opozorila ob prestopu občine ...

 

Število okuženih pa isto oziroma celo višji procent okužb napram prejšnjemu mesecu na primerljivo random sredo :D 

Povezava do prispevka

Ma jaz nevem točno, kako naj se počutim :D Načeloma ždim doma kot nek ubožec, sicer je ful dela ampak je vseeno precej monotono. Kršim to, da se z enim kolegom dobivamo ob vikendih, še to ne vsak vikend, 98% klape pa nisem videl že odkar se je to začelo, če ne šteješ srečanj v Verdansku. 

 

To traja že več kot en mesec in ni nič bolje, tako da me kar malo ubije ko pomislim, da bo glede na cifre verjetno tako še cel december, mogoče še hujši ukrepi. Lušta se mi decembrskih pojedin s familjo (tiste s kolegi itak odpadejo), pa mislim da bo vedno več teh, ki smo do zdej v večji meri respectali ukrepe, začel malo popuščat ker mamo filing, da ga vsi okol njih serjejo na underground partijih glede na številke. 

Povezava do prispevka

Jop, meni tudi dopizdeva. S tem, da zdaj prejšnje tedne sem imel mal (zamorca) moralca, ker sem skrbel za starša, foter je lih po operaciji bil mega ogrožena skupina

 

Sam zdaj pa si je matka uštimala zlomljeno roko in ju 2 tedna ne bom obiskal, tako da sem precej bolj yolo, dajmo kaj pohengat

 

Edino nočem nekih bizarnih scen ala mulčki iz Kranja, ki bežijo, ko pripeljejo murjaki. Pač rad bi se normalno družil, šel na sprehod in malo popričal na neki klopci, brez skrbi, da me bo dr. Krek s pajserjem po tilniku

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 27 minutami:

Kemik: Zelo true :D.

 

Drugače pa lol. Ukrepi levo desno po 21:00 s pajserjem po faci, pol SP-jev prepoved obratovanja, v Šparu prepoved nakupa majce za 4 €, streljajo brez opozorila ob prestopu občine ...

 

Število okuženih pa isto oziroma celo višji procent okužb napram prejšnjemu mesecu na primerljivo random sredo :D 

to je delo notranjih in zunanjih trockističnih kontrarevolucionarjev levičarskih saboterjev, ki s premetenim hibridno-asimetričnim vojskovanjem spodkopavajo pravilne ukrepe stalinove janšejeve vlade

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...