Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 58 minutami:

kaj, nimate na šihtu nobenih bizarnih legacyjev na cdjih :D

js morm po mojem cca 1x na let hodit do ITjevcev, da mi neki spravijo iz ploščka na mrežo

Na sihtu nisem videl enega cdja od kar sem zacel, dobesedno. :D To je tko k si hip tech startup a ves :D

Povezava do prispevka

Btw, to leto gre vse v k****. 3 strice sem izgubil, pubec pred par dnevi kužka in učitelco matematike, znani celebrityji umirajo, non stop imam neke želodčne(?) težave, nič se mi ne da igrat (hvala bogu, da je službenega dela toliko, da nikoli ni dolgcajt, čeprav je vseeno velik upad prometa ... Edino, kar mi preostane je, da vklopim lučke, na polno vrtim božično-novoletne pesmice in nasploh "pričaram" ultimativne praznike. Mogoče bodo zadnji, jebat ga, nikoli se ne ve. :)  Plus toliko daril, da jih ne bom mogel vseh spravit pod smreko in bo robe za par let naprej (materializem tudi mora bit!).  Ampak ja, pozitivno je vseeno treba gledat na vse skupaj in dejansko imajo prazniki še vedno nek svoj čar...

/to sem se pač moral izpovedati, cringe gor al pa dol ;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 4
Povezava do prispevka

Meni gre najbolj na kurac da ne morem nikamor na proper it, kjub temu da imam ful cajta zaradi manj dela. Našel sem sicer nek sweet elephant pussy deal na Šappi, kralji te nekak vseeno uspejo spravit na safari v Tanzanijo za 14 dni, ampak ne prepričam babe v ta podvig ne z nežnimi besedami, ne z lažnjivimi obljubami, ne s težkimi škornji.

 

Tko da yaaay, sweet gledanje v luft cel december tudi zame :D Čutim tudi jaz da bo highlight sweet alkohol in rebrca ja :D

Povezava do prispevka

Meni je drgač ful bedno, ker dejansko se držim pravil in ne hengam s folkom. S kolegi chatam po messengerju in najedam momcom na mn3njalniku. Na srečo mam vsaj žensko, drugače bi bil skos forever alone :D 

 

A pol vidiš folk, ki skos henga yolo style 3x na teden s frendi. Plus neko anketo so naredili in dobili ven rezultat, da še gladko vedno večino folka hodi na obiske

 

Pol pa ne veš a si ti prizadet, ker se vsega držiš, al oni 

 

Verjetno kr jaz, ki se držim pravil :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

A pol vidiš folk, ki skos henga yolo style 3x na teden s frendi.

 

Jaz sem vedno priznal, da se dobim 1x ali največ 2x tedensko na pirčku s kolegi. Ampak to večinoma 2 ali mogoče, če še tretji. Eni in isti to, ne mešani... pa k kolegovemu fotru sem par krat šel, ker rihta domačo govedino, klobase, čurke... in sva kako rekla pa litrček spila, ko sem prišel po zadeve.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Sovražim vse povprek... dajte mi neke mamile za december!

 

ed635909572193061328c11c47fd68de_400x400.jpeg.c769d7beff8d083f34a0320da7b15951.jpeg

sej bos dobil cyberpunk naslednji teden

 

moj lajf je skoraj isti k kot je bil, edino v fitness ne morem it, ma niti se mi ne da.. pa pickice na Tinderju ne jebejo neki, ker kao virus ovo ono, ma itak niso niti prej dosti jebale tako da.. in tudi to se mi 90% casa ne da

dejansko, ce pogledam, zaradi tega ps5 eventa je to leto sekar ql, dobro ajde tudi druge stvari so ble.. ni nekih res res hudih iger, ma neki je.. pa se cyberpunk pride naslednji teden upajmo, da bo immersive as fuck in bo zakljucek leta pokrit.. pol itak pride 2 3 meseca relativne depresije, upam vsaj da pride GT7 in da bodo dovilili s5 v fitness, da se malo sfokusiram do spomladi

 

sicer je pa kar ql leto, glede kesa je bilo super, glede "ljubezni" neki se je zmutlo ampak lahko recemo vsekupaj brizno, kar je mogoce iz vidika produktivnosti celo dobro. zdravje je ok edino te cike treba ponovno nehat kadit, ki to leto sem se malo zajebal.

 

prijatelstva odlicno, sem pridobil neke nove hude clane plust stare nazaj.. na tvju nonstop neki dogaja zaradi tega virusa.. filmov v kinu ni, edino Tenet sem gledal v TS. ma sekar zakon leto no.. edino pac ne mores lih it kamor hocem (sej ni da hocem kam it=))), zurke potovanja, krast picke ljubljancanom ampak itak niti se mi ne da tako da.. pa se kes prisparam ful bolj v izi ker nimam kam it.. edino folk se neki pizdi, da jim je tuga in morejo nosti maske.. ni dela ipd.. to mi je malo bala, ki so vsi neki tuzni in nezadovolni, brezvoljni.. drugace pa ne mores lih kamor ti pase ampak to se mi itak tudi prej ni dalo tako da koga boli k

 

morem pa priznat, da imam malo Mefi karater, sicer ne morem rect, da lih uzivam, ko gre drugim slabo.. ampak, mi kar pase, da je vse bolj umirjeno, manj kaoticno in mi ne razbijajo bale in izmisljujejo, kej so bli kaj so delali, kam gremo ta vikend in podobne pravljice. Pol pa je se tle neka metafizicna zadeva, ki jo opazam ze od malega... ko gre drugim slabo gre meni dobro in to mi je jako zanimivo.. tako da do zdaj je to leto sekar ql, eno od boljsih IMO

mislim, da so druga leta bila precej bolj no lajfer kot je to, to leto po s voje zelo dogaja

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Če ti res sede cel mesec poslušat božične pesmi, potem lahko potrdim, da se ti je zmešalo ja.


In to na repeat, Tomazek!  Na repeat! Vsak dan (v bistvu to prakticiram že od 1.11.). In to samo par komadov, tistih res najbolj "klasičnih", dobesedno že izrojenih, preposlušanih itd.. Čudno, res. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...