Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 6 minutami:

To je bila tista, ki je igrala Beyond: Two Souls, ja. Takrat je še bila Ellen Page. Sedaj je trans moški in se je preimenoval v Elliot Page.


Oukey. Zdaj sem se spomnil. Sicer pa je že prej delovala precej "moško" in itak je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo postala Elliot ;) 
Btw, sicer offtopic, ampak vseeno sem radoveden: zdaj, ko je t.i. trans moški, to pomeni, da ima lulčka in jajca?
Vprašam samo, brez zamere, ker se na to res ne spoznam. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:


Oukey. Zdaj sem se spomnil. Sicer pa je že prej delovala precej "moško" in itak je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo postala Elliot ;) 
Btw, sicer offtopic, ampak vseeno sem radoveden: zdaj, ko je t.i. trans moški, to pomeni, da ima lulčka in jajca?
Vprašam samo, brez zamere, ker se na to res ne spoznam. 

Trans pomeni transitioning. Lahko ima še spolovila, ali ne. Nimam pojma, če se uporablja kake posebne izraze za ene ali druge.

Povezava do prispevka

Ma, saj mogoče res "starošolsko" delujem al kaj vem. Ampak mi pač ne gre v glavo. Jaz take stvari povežem s konkretnimi psihološkimi motnjami. Anomalija pač. Normalno se mi vsekakor ne zdi. 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Škoda je je. Še kar simpatična je bila. Btw, kaj mora ljudem delat v glavi, da se gredo takšne stvari... tega ne bom nikoli razumel. In škoda tudi besed.

Kako to misliš, da je je škoda, saj ni umrla? Pač je zdaj tip in to je to, dvomim da je treba tukaj nekaj intelektualizirat, tudi mi ni delovala da kakorkoli išče pozornost s svojo transeksualnostjo (sem jo vedno rad spremljal, pa čisto legit me zanima, kako bo igral zdaj) oziroma bolje rečeno njena_njegova transeksualnost se mi ni zdela nek politični hollywoodski statement, pač pa vzgib iskreno izhajajoč iz nje_ga

  • Račka +1 4
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 6 minutami:

Kako to misliš, da je je škoda, saj ni umrla? Pač je zdaj tip in to je to, dvomim da je treba tukaj nekaj intelektualizirat, tudi mi ni delovala da kakorkoli išče pozornost s svojo transeksualnostjo (sem jo vedno rad spremljal, pa čisto legit me zanima, kako bo igral zdaj) oziroma bolje rečeno njena_njegova transeksualnost se mi ni zdela nek politični hollywoodski statement, pač pa vzgib iskreno izhajajoč iz nje_ga


Nisem spremljal tega dogajanja. V enem filmu vem, da mi je dokaj fantovsko delovala. Spomnim se je pa itak najbolj iz Beyond, kjer je bila kul.
Na sliki, ki jo je zalimal Sova, mi je simpatična in zato sem napisal "škoda"; mišljeno v smislu njene/njegove nove podobe. Pa še to bolj na hitro zapisano, ker itak mi je vseeno. Pač, to kar se mimogrede pogovarjamo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 58 minutami:

Ma, saj mogoče res "starošolsko" delujem al kaj vem.

Jp, točno na to sem ciljal. Jaz Stipetu rečem, da je old school, sam to so pač sam lepšalni izrazi za nazadnjaštvo.

 

Drugače take fore

DaCapo reče pred 45 minutami:

mi je simpatična in zato sem napisal "škoda"; mišljeno v smislu njene/njegove nove podobe

so mi res najbolj smešne. Itak že prej, ko je bil ženska nisi imel šans, da bi karkoli imel z njim. Poleg tega pa kaj te boli kurac za njegovo podobo, če ga sploh nisi spremljal. Veš, da je bil v igrici in v enem filmu. Krneke paradoksalne izjave.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

da capo, nazadnjaški two gender chad fotr (z otrokom) ki se opraviči čeprav deep down vemo da ima prav vs rišem kurce cele dneve progresivni ke_rit ki  te bo oklical za slovenceljna in nekako misli da še ima pravico sikat naprej ker je na "pravi" strani

 

 

you cant make this shit up

 

you will never be a woman

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...