Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Saj sem spremenu prehrano. McCountry je zdaj samo še 1x na recimo 14 dni, arašidovo maslo zgolj občasno in še to le kakšna žlica (absolutno brez kruha), kitajska pa tudi bolj ali manj zgolj 1x na 14 dni. Zadnje čase v bistvu zelo majo jem in to kar pojem je po moje zanemarljivo (npr. v celem dnevu: kos sira ali pa krožnik kakšne domače jedi na žlico ali pa losos file z mičkeno zelenjave in podobno, vmes pa pride tudi kak dan, ko sploh nič ne jem).  

Povezava do prispevka

Je pa tudi res, da sem se konkretno zadihal (in to ne dolgo nazaj), ko sem plesal na Zorbo (Sirtaki), Užiško kolo in Footloose praktično v eni rundi. Čudi me, da me ni takrat pobralo. Sem pa moral res sesti in se konkretno nadihat. Nisem pa nič meril, ker je bil pač party in nisem hotel zamoriti vzdušja . :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 54 minutami:

kurwa kr končal sm Kathy Rain. res huda point and click avantura


Res dobra (mogoče čisto mičkeno prekratka). Ima pa tudi nek dober Twin Peaks vibe.
Kaj bo pa tvoja naslednja, @Dejch? Če slučajno še nisi preigral, ti priporočam Unawoved.  Res je biser med tovrstnimi avanturami.
Unavowed on Steam (steampowered.com)

Povezava do prispevka

Jez bi pa kej z braindead vecere v smislu detroita/heavy raina

 

Na steamu sm sicer vidi par dni nazaj neko tako, sam je bil samo prvi del neke QWERTY+ epizodscine.

 

A je TWD kul? Ful me odvraca tist comic/borderlands stil

 

Also, upam da tisti untill dawn/meredian/se neki studio dela na kaem novem naslovu.

 

Tale unawoved mi deluje kar kul. Mogoce ko bo znizan

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 20 minutami:

Jez bi pa kej z braindead vecere v smislu detroita/heavy raina

 

Na steamu sm sicer vidi par dni nazaj neko tako, sam je bil samo prvi del neke QWERTY+ epizodscine.

 

A je TWD kul? Ful me odvraca tist comic/borderlands stil

 

Also, upam da tisti untill dawn/meredian/se neki studio dela na kaem novem naslovu.

 

Tale unawoved mi deluje kar kul. Mogoce ko bo znizan

Od Telltale Games so meni fine:


- Walking Dead, ker so štiri sezone in je res cela saga. To deklico, pozabil sem že, kako ji je ime (slab znak I guess heh), spremljaš konkreten kos življenja in se fino navežeš na like. Prva sezona je še najbolj klasična pustolovščina, imaš celo lite puzzle in dosti point and clickanja, kasnejše tri sezone pa so bolj linearno-filmske.
- Zelo fina mi je tudi Wolf Among Us, sploh prva epizoda. Franšize sicer ne poznam, stripov nisem bral, ampak je smešna pa ta tematika pravljic gone wrong je fina. Podobno mi je dogajal Tales of the Borderlands, ki mi je ena bolj smešnih iger nasploh (humor je v igrah pač težko naredit).
- Zadnja, ki bi jo omenil, je Back to the Future epizodnica. Ne da je zdaj posebi vrhunska, ampak je ful bogata z lorom filmov, tako da če si slučajno fan filma, go for it.

 

Potem pa so mi fine še sledeče:
- Her Story. Morda najbolj nekonvencionalna na seznamu, ampak jaz sem pune hamre užival, čeprav mi končni razplet ni dogajal. Nisem pa še igral naslednje igre tega tipčka, Telling Lies, pa baje je pač precej slabša.
- Life is Strange. Predvidevam, da si z "QWERTY+" mislil na LGBTQ+, sam vseeno LiS lahko priporočam. Zelo malo nekih LGBTQ+ dogodivščin, če te te motijo, samo eno dokaj kul lezbično razmerje (pa še to opcijsko). Meni je ful fina igrica, sicer rahlo cringe, ampak ima posrečeno mehaniko in nekaj teških odločitev, ob katerih si nervozen. Tudi preddel epizodice "Before the Storm" so hude. Prav tako pa sem kar fan nadaljevanja. Preddel Captain Spirit je o modelčku, ki ima doma zapitega fotra (če se prav spomnim), sezona 2 pa o dveh mehikanskih otrocih, kjer ima en supermoči in mu nekega dne zbezljajo, kar vodi v katastrofo (celo ulico razfuka itd.), nakar se brata poženeta na beg čez Ameriko. Malo taborjenja, malo klošarjenja, malo goodfilsov, malo X-man vibesov, would play again ob priliki. 2020 pa so izdali tudi dve mini igrici, Tell Me Why in Twin Mirror. Tega še nisem igral, bom pa ziher, so pa tuki menda bolj LGBTQ+ tematike, tako da če te moti, kar ostani pri Life is Strange, tam jih res praktično ni (bi preživele kitajski cut). 
- Firewatch si verjetno igral? Nek gasilec, ki blodi po gozdu in se pogovarja z žensko. Sem že dosti pozabil, pa konec me je pomoje razočaral, ampak na Jockerju je bila takrat izglasovana za indijanca leta, če se prav spomnim. 
- Pol maš pa polno teh feels špilov aka Last Day of June (se ukvarja iz kriplom) in That Dragon, Cancer (iz modelčkom, ki ima raka). Pol nek špil je o demenci itd. To so vse story igrice z lite puzlami, če bi pač rad feelse, poženeš kaj takega.
- Pol ena mega skupina takih igračk so te 2d indie lite pustolovščine, ki večinoma bazirajo na zgodbi in zelo malo pixel huntinga. Imaš bolj lite horror zadeve aka Oxenfree, pol o odraščanju (Night in the Woods). Meni najjača iz tega seznama je Fran Bow, ki sicer mogoče na sličicah zgleda lame, ampak mi je pripovedna mojstrovina in je ne morem dovolj priporočat! To so sicer že malo bolj konkretne igrice, ne moreš igrat z možgani čisto na off, tako kot pri Heavy Rain-like avanturicah. Vseeno pa vredno igranja, če te zanimajo bolj talking igre. Fran Bow je tukaj še najbolj konvencionalna pustolovščina, ampak jo pač omenjam, ker je tako huda.

 

Itd. Tega je res kot smeti, samo že ta post je daljši, kot sem nameraval, tako da se bom tukaj ustavil in lep lp, raportaj, če boš kaj sprobal. 

Povezava do prispevka

lis mi je bil carski, enkrat kr v feelse, konc pete(?) sezone je bil kr holy Shiiiiet. Sicer sm igral nekje po konc konc faksa k sm že wageslave_al, tko da se prvih par sezon nism mogu znebit občutka da bi mi ful bl dogajal če bi ga igral par let poprej, ko se je blo lažje relate_at na šolsko dramo in biti sšof najstnica. Sicer sm igral samo prvega, before the storm pa tistega k sta dva dečka, ne.

 

Wolf among us mi deluje kul, sam zdej se počutm hinavsko, k sm reku da mi ta twd/borderlands stil ni neki :D No sj realno je treba mal stisnt zobe za par minut da not padm in odmislim

 

Na Firewatch sem čist pozabil. Fran bow mi deluje carski.

 

Her story me pa žal ne pritegne.

 

 

Navedek

Predvidevam, da si z "QWERTY+" mislil na LGBTQ+

ma dejansko mi je samo to ostal v spominu od špila k sm vidu, ker je bil slednji tag obarvan al neki

neki novga je blo, sj bom zdej šu searchat

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Evo, pubec si je kupil skuter. Zaenkrat z blokado, naslednje leto pa gre izpit za AM naredit. Čeprav mu je teh 25 km/h bojda več kot dovolj in še po kolesarskih se lahko pelje, kar je itak bolj varno. Pa ne zaradi njega (ki CPP obvlada v nulo), ampak zaradi drugih voznikov. Jaz sem sicer malo "na trnih", ampak OK, take to mamo. Mi fotri .. :) 
edit: sem ga spraševal, če ne bi rajši PS5 vzel, pa je rekel, da niti slučajno. Pred mesecem dni bi namreč lahko dobil enega za 550 €, novega seveda. Ampak ni blo interesa. No, zdaj imam vsaj približno idejo, kaj bo letos pod smrekico (torej PS5 ali pa par kant bencina). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jz se moram prov nacrtno odstranit od tipkovnice da ne komentiram teh pubecovih podvigov in dacapota. K vem da je kritiziranje starsevanja prek interneta stvar najvecjih retardov. Sam vcasih je res tezko. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

Čeprav mu je teh 25 km/h bojda več kot dovolj in še po kolesarskih se lahko pelje, kar je itak bolj varno. Pa ne zaradi njega (ki CPP obvlada v nulo), ampak zaradi drugih voznikov. Jaz sem sicer malo "na trnih", ampak OK, take to mamo.

 

Kaj se zajebavleš al res misliš? Jaz bi v njegovih letih takega skutera v grabo porino, polil z bencinom pa vžgal... mi smo takrat sami cilindre razdirali, 42L bate notri rinili, v ATX od BT frgazre... policija nam je plenila mopede... po sodiščih hodili... on pa veseli, da mu skuter gre 25??? Fak je svet šel v kurac.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

Kaj se zajebavleš al res misliš? Jaz bi v njegovih letih takega skutera v grabo porino, polil z bencinom pa vžgal... mi smo takrat sami cilindre razdirali, 42L bate notri rinili, v ATX od BT frgazre... policija nam je plenila mopede... po sodiščih hodili... on pa veseli, da mu skuter gre 25??? Fak je svet šel v kurac.


Res mislim. Se pa tudi čisto strinjam s tabo. Jaz sem mel APN-a že pri 14-ih, pa non stop predelave itd. (še prej pa original podedovanega Puchovega Ponny Expressa).  Ni da ni bilo, tako kot praviš. En prijatelj je mel pa ATX-a in je bil res frajer, dočim drugi pa BTX-a in je bil mogoče še večji frajer. Kaj pa vem, pozabil sem že skoraj te stare čase. Ampak res je: svet je šel v kurac. Takrat smo se lahko peljali s temi mopedi, predelanimi ali karkoli pa ni blo neke frke mrke. In to v centru Maribora, da se o širši okolici sploh ne menimo. Sicer nekako mislim, da so zdaj pač drugi časi.  Kao, da je  sedaj veliko več prometa na cestah, pa ti zakoni in to in ono, pa tudi da so vozniki vse bolj nestrpni in nepozorni (sploh zaradi tajminga, ker vedno se vsem nekam mudi) itd. Jebat ga pač, saj blokado si bo lahko vzel ven, kot pravim. Naslednje leto, ko bo AM naredil. Taki so danes pač zakoni in jebat ga. :) 
Pubecu je zaenkrat pač vredi, da se lahko sam lepo pelje kam se hoče. Pa tudi če 20 fura. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...