Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

No, jaz sem pač čisto slučajno padel v to debato. Ne me zdaj non stop citirat pa se preveč obremenjevat. Itak je bilo offtopic itd. Tudi kurce bi jaz rad risal, ampak jih žal ne znam, ker tega pač nikoli nisem treniral. Čeprav res rad rišem. Edini "kurc", ki sem ga narisal je ta:
Gobice20.jpg.fd0f52519c491612a656ce3ac03524ad.jpg

Zdaj pa res end offtopic, ker drugače bo en drugi šerif vse skupaj spucal. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Dejch Ma, vse te igre so super dobre. Ni da ni. Tudi zajebani Police Questi so bomba. Codename Iceman od Sierrre si kdaj igral? Tam je bil cel fuk s sceno, kjer si upravljal podmornico in brez nekih navodil praktično ni bilo možno odigrat. 
Citiram iz GoGa: "Contains a realistic submarine simulator - the newest in simulation technology for a new kind of computer entertainment." ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

nism igral. a vidš dacapo kok morm še preigrat. tok mamo hudih point n click igr, da glava peče


Valda. To je moje omiljeno področje iger. In vedno se tudi rad vračam k tem starim zadevam. Novi biseri so pač redki. Recimo, novi Larry meni sploh ne sede. Pa mogoče niti ni tako napačna igra.

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

sam bojda so nove tud hude, sam ker hočm preigrat tist kar nism mogu v mladosti, ne morm rečt. sam mam občutek da so stari.


Osebno sem najbolj užival v Larry 3. Nimam pojma zakaj, povem pač samo. Dočim tudi Space Quest mi je bil najljubši ravno trojka. Bomba od igre. Sierrine so bile pač neke bolj starodobne in LucasFilm / LucasArts jih je kar povozil. Že zaradi umiranja recimo, ker tega v avanturah res ne maram. Ampak včasih smo to imeli in se pač nismo kaj dosti pritoževali. Pač RESTORE, RESTART, QUIT ;) Jebat ga. 

Povezava do prispevka

No one lives forever je kultna igra. Še danes vredna preigravanja. Oba dela!

edit: ko smo že pri igrah s humorjem in dušo: jaz sem več kot užival tudi ob kultnem Dunegon Keeperju (1 in 2) in Evil Genius. Ta slednja mi je sploh nekako ostala v spominu, mogoče ravno zaradi No One Lives Forever in vseh teh James Pond variant ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 3 minutami:

pristn humor. ujel v nulo stari


Eno VR sem igral na PS4, ki je imela podoben vibe. Samo ni bila streljačina, pa tudi zelo kratke stopnje so bile. Ampak neko osnovno vzdušje je bilo tam tam z No One Lives... Pozabil naslov :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Nikolajev reče pred 4 urami:

 

Dobra je še za precej več stvari kot ti, tudi denarja ima nekaj milijonkrat več od tebe.

Od koga je ta AE?:D

 

sicer pa denar nima nobene realne vrednosti dan danes in jaz sem prave pediče spravil že v zapor:mafija:

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 urama:

@Galko, kaj pa pomeni termin oz. "poklic" growt hacker? Sem videl, da je carski nov buzzword za youtube marketing zvezde, pa mi googlanje ničesar pametnega ne razkrije :D 

 

to uporabljajo smradi z majhnimi tiči namesto "strokovnjak za digitalni marketing"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...