Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 35 minutami:

Če misliš najboljša po izgledu sem zainteresiran, če misliš po znanju ehhh brez veze.


NIč več ne bom rekel. Itak že preveč osebno tu govorim na foromu. Pogulaj jo, pa boš videl. Če boš našel ;) Hint: pred leti leti je bila najbolj plačana odvetnica v SLO.
 Jaz pa  grem zdaj mirno spat, ker je po pubeca mati prišla in se ni s skuterjem peljal ponoči in v dežju domov. Mogoče si bom celo kak random pr0n ogledal in si ga vrgel na roko. Life is beautiful!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapo vprasi na banki kjer mas blokiran racun ce majo neki podobno P-konto. Nevem kako nej bi se to reklo v slovnscini sam kle v nemciji mas opcijo da tud ce mas zamrznjen racun dobis minumalno 1,1k na mesec zepnine iz tega racuna za to da lahko zivis. Ves ostali income se ponuca za odlacilo dolga. Drgac pa sozalje prjatu vem kako zajebane so lahko te situacije, vsak dan mam opravka z njimi in bod hvalazen da si pubec lahko privosci skuterja pa se veseli da bo ps5 pod smrekico. Ljudje s kerim mam jaz opravka in so v isti situaciji vecino nimajo za jest :/ 

 

 

Povezava do prispevka

Btw, ima kdo kakšne izkušnje s selitvijo vrtnega roštilja/kamina? Zadeva je sicer zabetonirana, ampak bivša žena je rekla, da naj odpeljem, ker drugače bo propadlo oz. bo pač ona "pospravila". Kako naj to odpeljem, če je sploh možno? Po eni strani mi je vseeno, po drugi pa bi ga spet imel. To bi verjetno rabil najet neko firmo, ki se s tem ukvarja. Ideje/nasveti? Se cenovno sploh izplača? :) 

Grilmajster.jpg.218161cb5b7adffb236dad4ccd6222a7.jpg

Povezava do prispevka

Maja enega zidarja nabavis, da to zreze odnese in sestavi.. samooo kaj si bos delal stroske.. vew kolko je to jebanja brezveze..naj sw tvoja zena s twm zajebava.. 

 

Ce rabis zar kupi unega nekega za 200 eur in bos car.. 

 

Al pa si sezidas novega, se krusno pec si lahko nardis zraven 🤣

 

Mislim ce res nimaa nekih hudis sentimentov do tega zara nima smisla

 

Mogoce lahko bzames kkasen element, ma za ine cigle tam koga boli k

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Rešetko vzami, če je z rostfraja. To je največ vredno. Pa pivo.


Rešetko! Dobro si me spomnil. Ta je bila res top. Pa mogoče kakšno šamotno ploščo al kaj so že. Ostalo pa bye bye :)

Kamin je drugače stal 350 € (bil je znižan 30% ker je bil razstavni eksponat in sem ga praktično v enem kosu pripeljal oz. so mi ga pripeljali). Potem sem ga še obdelal s temi premazi in zabetoniral ter prebarval. Samo to že enih sto let nazaj. Pomoje da tam nekje okoli 2004-2005. Razen uživancije ob pečenju sem užival še v vsakoletni obnovi (1x letno sem ga prebarval, da je bil potem spet kot nov). Ampak, kot smo dorekli: bye bye kaminček.  In to je to.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Rešetko! Dobro si me spomnil. Ta je bila res top. Pa mogoče kakšno šamotno ploščo al kaj so že. Ostalo pa bye bye :)

 

Ja, šamot itak tudi, sem razmišljal o njem, pa pozabil napisat! Rešetko in šamot... ostalo pusti naj se sami jebejo z razdiranjem in odvozom. Ne boš menda zaj še ti nekoga plačeval, da to sanira in pospravi :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 5 minutami:

Pa nek lidl tobogan zraven, dobra white trash fotka res :D


Ma, moraš vedet, da je to blo pred sto leti. Ko smo še rihtali bajto in vrt in vse ostalo. Škoda, da nimam več slik (HD na katerem sem jih imel je crknil). Tobogan je bil že leto dni kasneje top zadeva, lesen in ročno izdelan po merah. Kaminčič pa je tudi vsako leto zgledal boljše (ker sem ga res vzdrževal). Ta slika, ki sem jo objavil je res bolj tako-tako in v bistvu dela škodo. :) 

Povezava do prispevka

Ob branju te teme bi res rad videl kamine nekaterih ostalih :) A res vsi furate neke zadeve za par jurjev evrov? Jaz sem v bajti mel običen železen drekec za cca. 100€ pa smo non stop pekli in feštali, kolega pa je sezidal beštijo na elektroniko kjer je lahko vrtel 2 odojka hkrati ali dobil notri ene 5 pek naenkrat z osvetljitvijo na daljinca od vsepovsod, umivalnikom... pa nam je glih 1x letno zakuril.

 

P.S.: Aja doma je še sam naredil na zobnike mehanizem, ki se je cel čas "plošča" vrtela in je obračalo čevape.

 

Svašta... preproščina is best.

Povezava do prispevka

Drugo poglavje: vrtna miza. Žal ne najdem slike. To je pa tudi top zadeva iz najbolj masivnega lesa, narejena po meri in unikat. V bistvu ena velika miza z dvema klopema in dvema stoloma, kot jih imajo na kakih turističnih kmetiijah, gostiščih itd. Prav tisto fizično močno, da lahko leta in leta stoji zunaj. Nekdo bi rekel, kmečka izdelava, ampak to je top les in za eno klop je šla vsaj polovica debla. (pozabil sem že kateri les je bil uporabljen, izdelano po naročilu pri nekem mojstru na Pohorju). Milina v glavnem in obdelano v nulo. Pa skrbel sem za zadevo, v smislu, da sem redno poliral, barval, zaščitni sloji pa to in ono itd. Finta je pač, ker tega pa bivša ne da od sebe! Ajde, vzemi kamin (če lahko, ker itak ga ne moreš), dočim miza pa bo ostala. Je kak je.  Malo sem si pa tudi sam kriv, ker sem jo kupil za njen rojstni dan in mogoče ima to v glavi, da se daril pač ne daje naprej.  :) 

Povezava do prispevka
sskj reče pred 5 minutami:

tole zgleda kot da te hoče izkoristit

 

hoče se znebit starega kamina pa namesto, da bi pošteno plačala radnike kliče tebe za odvoz


Kaj pa vem. Kar precej let je že mimo, ampak pred kratkim se je to spomnila. Mene je najprej malo nahajpalo, ampak sem se itak že odločil, da je no-go. :) Če ne drugega, lahko pubec s kolegi kaj speče, če pa ne bo imel interesa pa naj ga podrejo al kaj vem kaj. Ženska pa itak ne kuha, kamoli da bi še roštiljala. Si pa vseeno mislim, da je hotela dobro, torej v tem smislu, da mi je najprej javila, če bi odpeljal. Ne toliko zaradi njene koristi. To sem nekak iskreno začutil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...