Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

S pubecom obišči bivšo ženo. Položi roke na ramena svojega sineka in mu reci, da je mami rekla, da mora iti kamin pa-pa. Ko bo začel vekat začni z macolo jezno razbijati po kaminu in glej žensko v oči in prekini kontakta, dokler kamin ne spremeniš v prah.

 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 minutami:

S pubecom obišči bivšo ženo. Položi roke na ramena svojega sineka in mu reci, da je mami rekla, da mora iti kamin pa-pa. Ko bo začel vekat začni z macolo jezno razbijati po kaminu in glej žensko v oči in prekini kontakta, dokler kamin ne spremeniš v prah.


Kaj bo te vekal, 15 je star in boli njega za kamin in solzice in take zadeve. Moram ga edino prepričat, da začne s kolegi kakšne piknike delat, pa punce povabit pa take zadeve. Čas je že.
Jaz se spomnim, da sem komaj čakal, da moji odmaglijo na dopust na morje, pa da sam ostanem doma. Pa je bil potem večdnevni party. Tu ravno nekje v teh letih, torej od 15 do 17.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AMF reče pred 10 minutami:

A si slučajno briješ noge in roke?


:) V življenju si nisem drugega bril kot jajc, pa je bilo precej zajebano. Tak da ... Lol.  
No, razen normalnega britja (brki, brada, lasje). Pa še to samo na vsake toliko.

edit: Od kod ti to vprašanje? Ker v bistvu je dobro. Ful malo kosmat sem. Ljubavni tepih? Sanjaj. Na rokah in nogah nimam pa sploh skorajda ene dlake. Zanimivo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

router je zdele par mesecev na 5 giga omrežju ja

precej glupo k xiaomi roomba podpira sam 2,4 giga in se ne poveže več

notranja ura mu pa tolk prehiteva, da se zdej že skor 15min prej zažene kot originalno


Mhm. 5g na Wifi vleče precej manj, če se recimo menimo o razdaljah v metrih. Je pa res občutno boljša hitrost.  Recimo, jaz imam večinoma 5g za po stanovanju, na vrtu pa mi itak avtomatsko preklopi na navadneža. Pač telefon in nekatere določene naprave, ki jih uporabljam in ki ga seveda podpirajo. ;)  

Povezava do prispevka

@Fuksija Jaz sem sto let uporabljal legendarnega Linksys WRT54GL ;) To je tisti modri z dvema antenama. Ampak je več kot odslužil svoje. Zdaj imam pa že par let nekega random TP-Link Archer C60, ki kljub izredno nizki ceni služi več kot odlično. Je pa tudi res, da wifi ne igra velike veze v mojem primeru.  Občasno pač, da lahko kaj na fonih in tablicah počekiramo, pa da Alexa (Echo zvočnik) deluje kjerkoli v bajti. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Monkey Island 1 je bila taka na easy, ampak res z dušo. Točno 1 teden dni sem rabil, da sem končal brez kakršnekoli pomoči. In to nemško verzijo na Amigi (ker je lokalni pirat pač najprej nemško dobil in sem navalil, ker je bila verjetno najbolj pričakovana igra v mojem življenju). Par dni kasneje pa je uletela angleška verzija, ki sem jo končal v treh dneh. Zdaj Monkey 1 igram vsaj 1x na leto in celi skozihod traja nekje tri do največ pet ur. Ampak mi je pa še vedno najljubša avantura. ;)
Že samo, ko se prikaže naslovni screen in začne igrat legendarna uvodna glasba, se jaz čisto stopim.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jah, jaz za Monkey 1 gladko rečem, da mi je najboljša vseh časov. Verjetno tudi zaradi tega, ker sem jo res dolgo pričakoval in mi je bila v času izida res neka prelomnica. S kolegi smo imeli celo Monkey Island Party(tm) zabave, take prave, z glasbo iz igre in grogom in takimi fintami. Nori časi :).
Za vse drugo na lestvici pa imam tudi jaz problem. 
 GK2 top over top (FMV sem itak vedno oboževal), pa da se ne pogovarjamo o vseh drugih kultnih klasikah a'la Grim Fandango, Indy Jones , Monkey 2, The Dig, The Longest Journey, tudi Broken Sword 1 in 2, Discworld (sploh dvojka mi je bila silno všeč) itd. itd.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 minutami:

Hi5 tut jz, lp s 38 vrocine

men praktično ni nič

roka me neki boli, mal k en tak srednji musklfiber mam (tbh ne vem kolk je od tega k sem neki delala za moč v nedeljo) pa par procentov megle v glavi

kr mal sem razočarana k sem mela ideje kako bom spala dans :rofl:

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Jah, jaz za Monkey 1 gladko rečem, da mi je najboljša vseh časov. Verjetno tudi zaradi tega, ker sem jo res dolgo pričakoval in mi je bila v času izida res neka prelomnica. S kolegi smo imeli celo Monkey Island Party(tm) zabave, take prave, z glasbo iz igre in grogom in takimi fintami. Nori časi :).
Za vse drugo na lestvici pa imam tudi jaz problem. 
 GK2 top over top (FMV sem itak vedno oboževal), pa da se ne pogovarjamo o vseh drugih kultnih klasikah a'la Grim Fandango, Indy Jones , Monkey 2, The Dig, The Longest Journey, tudi Broken Sword 1 in 2, Discworld (sploh dvojka mi je bila silno všeč) itd. itd.

Vedno ko preberem te stare avanture nekje, me na puno rukne nostalgija...pol pa ze instaliram zvecer... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...