Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

A če mi je tole novo, pomeni, da sem boomer?

onikanje je kr arhaičen način izražanja spoštovanja, tko vikanje na kvadrat

tehnično se ga da uporabljat tud za osebe, ki se ne počutijo dobr s svojim ob rojstvu izbranim spolom, čeprav v praksi še nisem naletela

mi je pa kr žal, blo bi isto triggering kot zdej s podmišljaji, ker kaj pa mislijo da so da se nazivajo kot so nekdaj kralje :rofl:

sam je pa manj mrcvarnjenje jezika, ker je oblika včasih že obstajala in bila v uporabi

Povezava do prispevka

Naj to ne leti na kogarkoli tu - samo zakaj vedno dobim filing, da lih najbolj nesrečni in dolgočasni basic bitch tipčki največ pametujejo o izbirah drugih ljudi, ki so več dali na lastno srečo kakor na mnenja drugih ljudi? Če se vsi ne držijo istih norm, to še ne pomeni, da je naš način življenja ogrožen al ne vem kaj se v beticah takih ljudi dogaja

 

projeciranje česa je to? 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 38 minutami:

Naj to ne leti na kogarkoli tu - samo zakaj vedno dobim filing, da lih najbolj nesrečni in dolgočasni basic bitch tipčki največ pametujejo o izbirah drugih ljudi, ki so več dali na lastno srečo kakor na mnenja drugih ljudi? Če se vsi ne držijo istih norm, to še ne pomeni, da je naš način življenja ogrožen al ne vem kaj se v beticah takih ljudi dogaja

 

projeciranje česa je to? 

 

projeciranje nezadovoljstva, ko čakaš par let na nadaljevanje top 3 špila iz prejšnje generacije z enim najbolj zanimivim razmerjem oče - hči, potem pa pride nadaljevanje, kjer imajo glavne vloge

 

- lezibčni par

- maskulirana ženska, ki je bolj nabita od van damma

- transvestit

- rambo noseča ženska, ki je sicer del nefunkcionalne 3-way zveze

- v celotnem non-essential loru je večina tipov prikazanih kot največjih scumov pod soncem, ki so v vsem slabši od žensk

- po 20ih urah take izpostavljenosti začenjaš dojemati špil kot napol politični statement, ne več kot "samo" igrico

 

Torej na kratko: projeciranje nezadovoljstva, ko se ufurava te "izbire drugih ljudi" in "nedržanje istih norm" zelo nearbitrarno in brez filinga v neke pop izdelke, novice dneva, itd... tudi če tja ne pašejo. Ja I get it, med nami je en delež ljudi, ki se ne identificirajo s spolom, ki mu biološko pripadajo, ali imajo celo dvojne genitalije. Iskreno sočustvujem z njimi in jim želim vse dobro in da si uredijo lajf tako, da ga bodo najlepše preživeli. Ma ne mi pa jebenega zombie survival horrorja spreminjati v propaganden špil ffs no.

 

In evo, mene to sranje dejansko dela bolj nestrpnega. 5 let nazaj NI ŠANS da bi se kadarkoli zapizdil nad transvestiti, sploh ko sem bil zraven, ko je kolegica postajala kolega in sem lahko tedensko spremljal, kako lepo se je imela, ko so ji rezali joške, jo filali s hormoni ko purana in jo pošiljali po psihiatrih. Zdaj pa v prostem času pomagam Blood & Honor Slovenija pri organiziranju eventa "Ujami zamorca, ujemi transvestita 2021". Tko da good job mainstream media :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Meni je The Last of Us franšiza itak dokaj nezanimiva (gameplay wise zih, story je pa dost v redu za nek zombie-apocalypse špil) in nimam nobenega čustvenega odziva na spremembo glavnega characterja (

Spoiler

oziroma njega uboj

). Razumem, da je big deal, če si spet želel z njem igrat. Smešno mi je, da po tolkih letih nekih supermačo likov in brkih deklin se nekateri ljudje uprejo temu, da ima nek visokoprofilni lezbače, trans in ne vem kaj še za protagoniste. Tko en špil v poplavi mnogih, kjer več ali manj stalno štepajo isto. Se mi zdi, da je bilo to še toliko bolj namerno narejeno, kot nek upor ravno proti temu delu družbe, kjer nekateri ljudje še vedno dajejo gejem, lezbam in transljudem negativne konotacije, namesto da bi v družbi veljali za ...ljudi.

Samo to se rabi. Treat them the same kot vse ostale okoli sebe dokler so oni v redu do tebe. Pri takem odzivu kot vidim na temu forumu, se mi zdi kot da nekateri ne znate gledat iz perspektive drugih ljudi? To je tko k folk, k se zgraža nad Black Panther moviejem, ker je bil zelo pro-black, ampak ne dojamejo pa kako bi verjetno njim bilo, če bi bela rasa bla minority tudi pri superjunakih. S tem da beli ljudje ne jemljejo/mo lastnih kultur tako resno ravno zato, ker smo v lepi večini kar se tiče same reprezentivnosti in to je tko k velenjski čefur ko je zuni, dokler ima svoj folk okol sebe bo pameten, ko pa ni podpore bratov z leve in desne je pa rupa.

 

Zdej ajde, drugega dela nisem videl in ne vem a jim je dobr ratalo speljat zgodbo, ampak ali so not transljudje in lezbače namesto nekoga drugega ni lih treba tretirat kot osebni napad na vaša prepričanja. A je dobra zgodba je glavno vprašanje. Naughty Dog se mi zdi, da so z vsakim projektom boljši v temu. Še Uncharted so uspeli obrniti v nekaj wholesome.
 

Spoiler

Pa glede na to, da se je v vseh trailerjih videlo, da igraš z njo in ne z njem, se je vedlo že vnaprej, da bo najverjetneje glavni lik prejšnjega dela umrl. Pač so se odločili, da je njegova smrt povod za njen arc v temu špilu. 

 

Drugače ja, se strinjam, se najde sjw ali pa feminist media, ki zna bit precej toxic, ampak to naj ne vpliva na tvoje razumevanje sveta. Po drugi strani je že samo toxic masculinitya je toliko v Sloveniji, kjer se res bolj zdi kot čredni nagon kot pa karkoli drugega. Na prejšnjem šihtu sem delal z dvema, ki sta bla total chad tipčka s katerimi smo parkrat imeli zanimive debate, recimo enemu sem moral obrazložit zakaj je spravil sodelavko v jok s svojimi izjavami. To je ta folk k žvi totalno v svojem svetu in vsaka abnormalnost (za njihove standarde) je razlog za pizdakanje. Ne bit taki ljudje.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

@Weraziel luba duša ASAP editiraj post pa pobriši ali skrij spoilerje, bi jaz pa nimam teh pravic

 

drgač smo pa to, o čimer ti pišeš, že ful debatirali v TLOU 2 topicu. Klele imaš imaš en moj post, kaj na primer mene moti, da ne pišem še desetič isto :D 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:
Spoiler

 

Meni je The Last of Us franšiza itak dokaj nezanimiva (gameplay wise zih, story je pa dost v redu za nek zombie-apocalypse špil) in nimam nobenega čustvenega odziva na spremembo glavnega characterja (oziroma njega uboj). Razumem, da je big deal, če si spet želel z njem igrat. Smešno mi je, da po tolkih letih nekih supermačo likov in brkih deklin se nekateri ljudje uprejo temu, da ima nek visokoprofilni lezbače, trans in ne vem kaj še za protagoniste. Tko en špil v poplavi mnogih, kjer več ali manj stalno štepajo isto. Se mi zdi, da je bilo to še toliko bolj namerno narejeno, kot nek upor ravno proti temu delu družbe, kjer nekateri ljudje še vedno dajejo gejem, lezbam in transljudem negativne konotacije, namesto da bi v družbi veljali za ...ljudi.

Samo to se rabi. Treat them the same kot vse ostale okoli sebe dokler so oni v redu do tebe. Pri takem odzivu kot vidim na temu forumu, se mi zdi kot da nekateri ne znate gledat iz perspektive drugih ljudi? To je tko k folk, k se zgraža nad Black Panther moviejem, ker je bil zelo pro-black, ampak ne dojamejo pa kako bi verjetno njim bilo, če bi bela rasa bla minority tudi pri superjunakih. S tem da beli ljudje ne jemljejo/mo lastnih kultur tako resno ravno zato, ker smo v lepi večini kar se tiče same reprezentivnosti in to je tko k velenjski čefur ko je zuni, dokler ima svoj folk okol sebe bo pameten, ko pa ni podpore bratov z leve in desne je pa rupa.

 

Zdej ajde, drugega dela nisem videl in ne vem a jim je dobr ratalo speljat zgodbo, ampak ali so not transljudje in lezbače namesto nekoga drugega ni lih treba tretirat kot osebni napad na vaša prepričanja. A je dobra zgodba je glavno vprašanje. Naughty Dog se mi zdi, da so z vsakim projektom boljši v temu. Še Uncharted so uspeli obrniti v nekaj wholesome.

Pa glede na to, da se je v vseh trailerjih videlo, da igraš z njo in ne z njem, se je vedlo že vnaprej, da bo najverjetneje glavni lik prejšnjega dela umrl. Pač so se odločili, da je njegova smrt povod za njen arc v temu špilu. 

 

Drugače ja, se strinjam, se najde sjw ali pa feminist media, ki zna bit precej toxic, ampak to naj ne vpliva na tvoje razumevanje sveta. Po drugi strani je že samo toxic masculinitya je toliko v Sloveniji, kjer se res bolj zdi kot čredni nagon kot pa karkoli drugega. Na prejšnjem šihtu sem delal z dvema, ki sta bla total chad tipčka s katerimi smo parkrat imeli zanimive debate, recimo enemu sem moral obrazložit zakaj je spravil sodelavko v jok s svojimi izjavami. To je ta folk k žvi totalno v svojem svetu in vsaka abnormalnost (za njihove standarde) je razlog za pizdakanje. Ne bit taki ljudje.

 

 

:avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 45 minutami:

našim otrokom

OOOOMMMGGGGGGG pubeci, KONCNO sem prisel na svoj racun. Vse to drkanje z zensko pa njenimo problemi med nosecnostjo pa porod pa to da ne spim vec kot par ur na dan ze eno leto pa to da sm v enem letu obrnj 2 spila

 

AMPAK

 

MODELI

 

JZ LAHKO ZDEJ PAMETUJEM FOLKU O OTROCIH

 

KO

 

NC

 

NO!

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Aja kr sm hotu rect je da me boli kurac ce moj sin postane gay lezbika al pa karkoli ze lahko postanes leta 2035 tko kot bi moral vsakega starsa bolit kurac ker nismo vec 1500 in ga ne bojo zazgali na grmadi ce se zvali s toasterjem. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

mene tud, edin res bi rad vse "prave" vnučke, ker sem mega teritorialen oz dam dosti na krvno bližino in vem da bi biološkega otroka od mojega sina/hčere razvajal ko mladega mucka, od njegovega partnerja otroka bi pa pretepal z železno palico še tam do 15. leta :D 

 

no čeprav verjamem da bi tudi to nekako preživel in dal normalno čez ... čeprav več mesa v ajmohtu bi pa še vedno vsakič dal pravemu vnuku :D 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 urami:

onikanje je kr arhaičen način izražanja spoštovanja, tko vikanje na kvadrat

tehnično se ga da uporabljat tud za osebe, ki se ne počutijo dobr s svojim ob rojstvu izbranim spolom, čeprav v praksi še nisem naletela

mi je pa kr žal, blo bi isto triggering kot zdej s podmišljaji, ker kaj pa mislijo da so da se nazivajo kot so nekdaj kralje :rofl:

sam je pa manj mrcvarnjenje jezika, ker je oblika včasih že obstajala in bila v uporabi

V bistvu sem samo jaz cepec, ker sem zamešal vikanje in onikanje lol.

Ja, onikanja tudi sam ne prakticiram. XD

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Aja kr sm hotu rect je da me boli kurac ce moj sin postane gay lezbika al pa karkoli ze lahko postanes leta 2035 tko kot bi moral vsakega starsa bolit kurac ker nismo vec 1500 in ga ne bojo zazgali na grmadi ce se zvali s toasterjem. 

Js pa ne bi zelel evo da mi je sin homic al pa trans in ce bom kdaj mel otroka bo naredil vse v moji moci da ne bo spaka k si bo porivala dildo v rit

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...