Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 11 minutami:

Jebat ga pač, saj blokado si bo lahko vzel ven, kot pravim. Naslednje leto, ko bo AM naredil. Taki so danes pač zakoni in jebat ga. :)

 

Pa obvezno mu plačaj drugo leto, ko blokado ven vržete, nek tatoo! Snah se neš mogo rešit.

 

Še boljše, če vozi na nitro! Kolega se je mimo železniške pelal 300m po zadnjem, ko je dal gas... samo kaj, ko mu je bat zaribo na koncu zaradi nitra, mašin zablokiro, on se rasfukal ko kanta in si roko razlomil pa rebra rasfukal... al jebi ga, za lepoto treba potrpet... bil je glavni đek med pičkami na centru po tem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

MImogrede: jaz že precej dni samo jebem vsem bankam vse po spisku. Se opravičujem za grde besede. 

Da obrazložim: imam blokiran račun itd, ampak ni šanse, da dobim kredit, da bi vrnil dolg in bi posledično bli vsi srečni (torej banka, jaz in terjatelj). Pa dolg sploh ni tako velik, ampak brez nekega kredita, ga vseeno ne morem na hitro odplačat. Plus, kretenske obresti valda, ki jih nabijajo... In vsak odtegljaj iz blokiranega mi banka še ekstra zakasira 11 € po komadu (vsaj 1x enkrat mesečno). Kje je tu logika? Pa še banke ne morem kar tak menjat, ker ko omenim, da imam blokiran račun se me začnejo izogibat kot najbolj kužnega psa. To je ful nek začaran krog. Ima kdo kakšno idejo? ;)

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 minutami:

To je ta klasika - imam dolg, banka prasci nočejo dati kredita da ga odplačam:D

 

Še nikoli v življenju nisem vzel kredita in nikoli nisem imel dolgov do nikogar. Kar dobra politika za care free življenje.


Lahko si srečen. Jaz sem bil pa poročen in potem ločen in sem moral še kredite za nazaj odplačevat. Čeprav sem že par let živel drugje.  Je bilo pač na moje ime.
Zdaj imam pa samo še en "dolg" in sem potem na čistem. In potem itak, tako kot si rekel: nikoli več nobenih dolgov do nobenega.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

To je ta klasika - imam dolg, banka prasci nočejo dati kredita da ga odplačam:D

 

Še nikoli v življenju nisem vzel kredita in nikoli nisem imel dolgov do nikogar. Kar dobra politika za care free življenje.

 

DaCapo je enkrat povedu tragično zgodbo, pač jst nočem zdej komentirat kdo je kle kriv, sam so ga konkretno fuckal, naredu ni pa nič, ker je ne vem a se temu reče sucker al dober fant. :D

 

Nauk je ne meč keša v nepremičnine, ki niso tvoje!!

uredilo bitje Ezoterik
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jebat ga, ko gre vse lepo in si oba želita poroke je to pač to. Pa še otrok in na sploh vsa ta srečna familjarna ljubav. S poroko sem bistvu celo dosti zaslužil, ker so namesto daril večinoma samo kuverte padale. Ampak po par letih je pa šlo vse nekam v tri krasne. Itak škoda časa zdaj o tem debatirat, ker to je bilo in je že davno mimo.Par fičnikov še moram vrnit državi in potem sem res čisto na svojem. Malo sem pač poprcal v Gostilni, da se imamo kaj menit :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

 

DaCapo je enkrat povedu tragično zgodbo, pač jst nočem zdej komentirat kdo je kle kriv, sam so ga konkretno fuckal, naredu ni pa nič, ker je ne vem a se temu reče sucker al dober fant. :D

 

Nauk je ne meč keša v nepremičnine, ki niso tvoje!!

Je blo podobno pr mojmu frendu. Njeni si mel pol bajte prazne, frend šljaku cele dneve medtem k se je una po picki cohala pa narocvala dnevno pa keramiko. Po pol leta k je vse opremu mu je pa roge nabila in ker je isti sucker/good guy je lepo ostal brez vsega. Na konc so ga mnde njeni stari izplacal za nek mizern znesek. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

Je blo podobno pr mojmu frendu. Njeni si mel pol bajte prazne, frend šljaku cele dneve medtem k se je una po picki cohala pa narocvala dnevno pa keramiko. Po pol leta k je vse opremu mu je pa roge nabila in ker je isti sucker/good guy je lepo ostal brez vsega. Na konc so ga mnde njeni stari izplacal za nek mizern znesek. 

 

A ni blo kle isto, sam je good guy dacapo še pol k je šel vn se odloču da bo plaču dobesedno ves kredit za prenovo :D Ne sam, da ga niso izplačal še pofukal so ga. Pač res men se pomoje spipa.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

Je blo podobno pr mojmu frendu. Njeni si mel pol bajte prazne, frend šljaku cele dneve medtem k se je una po picki cohala pa narocvala dnevno pa keramiko. Po pol leta k je vse opremu mu je pa roge nabila in ker je isti sucker/good guy je lepo ostal brez vsega. Na konc so ga mnde njeni stari izplacal za nek mizern znesek. 

Tudi uporabnik Bozicek je imel nekaj takega.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Jz ne vem kje vi zivote sam ce shranis racune, in valda jih, se vse lepo na sodiscu razdeli na pol. To bi lahko kaksen feget vedu sam verjetno ni nkol rabu k pri sweet 16 letnicah takih problemov ponavadi ni. :p

 

Če jst prav štekam je tam ostala njegova bivša s frocom, keša da bi izplačal pa noben ni mel, tko da je basically model se odselil in zdej to že 10 let odplačuje. Predvidevam, da je pač una ženska bla brez službe/keša... sej ne vem. Pač zajebana situacija je vsekakor.

Povezava do prispevka

Jaz v nobeno tožbo nisem želel. Pa vem, da bi lahko. Ampak predvsem zaradi pubeca, zato da bo imel mir in ker je bila njegova mati takrat brezposelna. Boli mene za tisto, kar sem vložil v bajto in vse skupaj.  Samo, da smo vsi srečni in zdravi. Brez prepirov in še manj nekih tožb. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

Še dobro da niso vsi kot DaCapo, če ne bi pravniki tudi potrebovali najemati kredite:D


Sem ti že večkrat omenil, da je moja sestrična ena najboljših odvetnic v SLO. Ampak pride pol, da je kovačeva kobila bosa, al kak se že reče ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...