Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mimogrede, danes sem si za večerjo naročil chop sui govedina in chop sui svinjina. Če kdo želi, lahko dam kasneje tudi sliko. 
Pravim samo, da ne bo kdo mislil, da res zgolj arašidov namaz, oršečke in McCountry jem. Zelenjava je tudi pomembna! :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

Mimogrede, danes sem si za večerjo naročil chop sui govedina in chop sui svinjina. Če kdo želi, lahko dam kasneje tudi sliko. 
Pravim samo, da ne bo kdo mislil, da res zgolj arašidov namaz, oršečke in McCountry jem. Zelenjava je tudi pomembna! :)

ajde, nalep sliko

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@AMF: vem, vem. Ampak jih imam že skoraj preko glave. Ena taka sveža kitajska papica bo danes več kot pasala. Pa še konkretno porcijo riža dajo zraven. 

A veš tudi, da maš leđit omako (za makarone/ tortilijo) pripravljeno hitreje, kot dostava kitajca. Itak ti bo pa (je) futr dostavil en pakistanc.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 25 minutami:

Fak, zgleda to masno. Tocno zaradi tega se mi nikol ne zlusta zret tote kitajce...

 
NI mastno! Na sliki mogoče zgleda, ker je fleš butnil in se svetlika. Ampak mastno pa res ni niti slučajno. Če bi kdaj poskusil kitajsko, bi že vedel kako in kaj. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

 
NI mastno! Na sliki mogoče zgleda, ker je fleš butnil in se svetlika. Ampak mastno pa res ni niti slučajno. Če bi kdaj poskusil kitajsko, bi že vedel kako in kaj. 

No no. Ne stojmo se slepit zdej tle neki. Kitajska hrana JE mastna. :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

tega tazadnjega ne poznam, ampak za prva dva je pa splošno znano da jih je redno jedel Đingis Kan, preden je šel nabadat nasprotnike na kole in posiljevat nemočne ženske

 

tako da ZELO ZA +++

 

basically isto kot mongolska govedina (ali kerokoli tole mongolsko na vroči plošči), sam da dobiš še mini ocvrtek testa zravn

in pol sam zarad tega rečejo cvrtje :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Brother from another time.

 

Zdaj vedno naročam Lignje z bambusom in gobami. Manj mastno in bolj vegetariansko XD


To je tudi odlična izbira! Preverjeno. Sem danes skoraj naročil, ampak sem potem vseeno vzel pač klasični chop sui. :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

No no. Ne stojmo se slepit zdej tle neki. Kitajska hrana JE mastna. :D


No, no, bolj masten je že navaden ocvrt piščanec, ki ga pripravi moja mati. Ali pa kakšna jed na žlico, kjer se že za praženje čebule porabi pol kile masti :), da ne govorimo o pečenih rebrcah s krompirčkom. itd.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Vsekakor, ampak tole je pač mal preveč ekstremna izjava

DaCapo reče pred 8 minutami:

NI mastno! ... Ampak mastno pa res ni niti slučajno.

 

Pač, ni tolk mastno, da se ne bi dalo jest, sam to je tudi to.

Ni šanse, da bi lahko živel zgolj od hrane iz naše kitajske restavracije. To bi umrl v roku pol leta XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...