Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 12 urami:

Evo današnji primer: za pozno kosilo (okoli 18.30):  2 domača piščanjča medaljončka, 2 žlici gobove omake in 2 krompirjeva svaljka (luleka, po domače). To je pa tudi celodnevni izkupiček.

Summoning Zaraf "kako preživeti z 1€ na dan" lp 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 urami:

Pismo, kvaj telo reče stop, ko je dovolj. Dva ali tri tedne sem imel brutalen tempo, ker sem končeval nek projekt. V praksi je to zgledalo tako, da sem takoj po službi začel delat za projekt in delal do spanja, vmes pa si vzel samo par minut za težit na forumu ali pa malo se podružit z ženo. Že prejšnji teden sem se začel slabo počutit, ampak sem en dan ležal, pol pa pojačal kofein in idemo ...

 

Včeraj pa se mi je telo dobesedno izklopilo in že 2 dni sem na 38+ vročini praktično brez prestanka, kljub temu da probam zbijat vročino. Največji bad pa je bil, da kr telo ni več funkcionalno delalo, kar ene funkcije niso več delovale (raj ne bom šel v podrobnosti). Precej kripi. Jutri grem k zdravniku, da vidimo, kaj se dogaja. Skratka: ne preveč delat dečki, ker te gladko udari nazaj, ko ima telo dovolj zlorabe.

 

feel you & get well soon

js po temle 1x več ne nardim ene neplačane nadure al pa da se javim na telefon izven delovnega časa, ma ni osnovnih pogojev

 

also uno, ko DaCapo in Dante pivovar res delata vse možno, da bi čimbolj sjebala svoje telo

a gladko nas bosta vse preživela brez resnih zdravstvenih problemov

samo lepo zaspala pr 100+

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

No, jaz sem ugotovil, da dolge vožnje iz službe imajo terapevtski učinek name, 40 min, da čisto vse dam iz sistema in mirno naprej. Sicer pa v 35 letih sem se tudi naučil, da odklopim možgane po potrebi, vsaj kar se službe tiče.

kvaj še pet let delovne dobe pa penzija, a? :D 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

No, jaz sem ugotovil, da dolge vožnje iz službe imajo terapevtski učinek name, 40 min, da čisto vse dam iz sistema in mirno naprej. Sicer pa v 35 letih sem se tudi naučil, da odklopim možgane po potrebi, vsaj kar se službe tiče.

35 let že hodiš na šiht :nicjasno:

Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

So ti že povedal zakaj se ti lulek ne dvigne?

Na srečo teh težav nimam, so pa druge v bližnji okolici. Sicer sem danes že bolje

 

Aktivnost zdravstvenega osebja pa je danes dosegla legendarni "ja nč, bomo dal na PCR"

 

(2x cepljen in prebolel)

 

Me zanima, kaj je danes razlog, da se kdo resneje ukvarja s tabo. A če te nekdo z nožem zabode v hrbet, a se pošlje na korona test? :D 

Povezava do prispevka

Damn lej če se ti je šupak zaprl bo to od igranja indie crapa :D Ni kar vsaka stvar stres....

 

Jao naše medicinsko osebje, saj po eni strani verjamem da so kaki mutibariči vmes, po drugi strani pa s temi odloki, pravili itd itd, saj verjetno ne vejo več kaj je treba :D 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 18 minutami:

Dokler ni otrok in kreditov, ni treba stresirat. Tolk je stalno, da ne boš pod mostom crknil od lakote. Drugo je, ko nimaš samo sebe več za preživljat. Pa kljub temu še niso uspeli zdemolirati vse sociale, tako da tudi otrok ne bi kr umrl od mraza in lakote.

Stres je vseprisoten, ne rabiš imet 5 različnih kreditov in 5 frocov za to. Blagor onim, k jim/vam gre boljše, ko se zakreditiram in bom mel froce bom pa pač še toliko bolj stressful. 

Ne morš pa rečt, da se ni treba stresirat. Eni bi brez stresa bli večji luzerji kukr smo :D

Povezava do prispevka

Meni so poslali iz ZZZS "Prekinite izbire osebnega  zdravnika!", ker moj izbrani zdravnik ne opravlja več nalog osebnega zdravnika....lahko izberem novega... in le v tem primeru bom lahkjo koristil zdravstvene storitve v breme zdravstvenega zavarovanja...

 

OK, kaj pa, če jaz neham plačevat, ker pač vi men ne morete zagotovit osebnega zdravnika, a to bi šlo!? Ker pač je prvi prosti zdravnik nekje v vukojebini, stran od mojega doma in ne mislim tja bolan hodit, če bom rabil njegovoe storitve!!! Bom vzel privat pa je!
 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Na srečo teh težav nimam, so pa druge v bližnji okolici. Sicer sem danes že bolje

 

Aktivnost zdravstvenega osebja pa je danes dosegla legendarni "ja nč, bomo dal na PCR"

 

(2x cepljen in prebolel)

 

Me zanima, kaj je danes razlog, da se kdo resneje ukvarja s tabo. A če te nekdo z nožem zabode v hrbet, a se pošlje na korona test? :D 

 

evo zmagam

48 dni v bolnici

 s 1.12. sploh nimam več bolniške (v bolnici do 7.1.), ker moj gospodin osebni zdravnik ni nč vložil na ZZZS zahtevka

pa mel od mene mail/klic + od bolnice mail o hospitalizaciji (ki tega načeloma sploh ne pošilja)

 

in dans sam šok klic iz šihta, da pač je to treba dans uredit 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

Stres je vseprisoten, ne rabiš imet 5 različnih kreditov in 5 frocov za to. Blagor onim, k jim/vam gre boljše, ko se zakreditiram in bom mel froce bom pa pač še toliko bolj stressful. 

Ne morš pa rečt, da se ni treba stresirat. Eni bi brez stresa bli večji luzerji kukr smo :D

Odvisno od situacije, se strinjam. Ampak tako po defaultu ne vidim razloga za ful stresa, tud če je človek na socialki. Pa men, če gledamo sam višino plače, sploh ne gre fajn, ampak delam pa to, kar želim in kar mi je fajn delat (inb4 pijavka)

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Bessie, v kero vukojebino pa so te napotili? 

Nikamor... poišči si sam...

Po sledilniku so najbližji...

Litija
Vrhnika
Ivančna Gorica
Horjul

 

"ZD Ljubljana nadomestnega zdravnika trenutno žal še ni mogel zagotoviti." Mislm sej sem redko pri zdravniku, sam fajn je pa met za vsak slučaj, pač nisem več mlad pa to :D

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 39 minutami:

Na srečo teh težav nimam, so pa druge v bližnji okolici. Sicer sem danes že bolje

 

Aktivnost zdravstvenega osebja pa je danes dosegla legendarni "ja nč, bomo dal na PCR"

 

(2x cepljen in prebolel)

 

Me zanima, kaj je danes razlog, da se kdo resneje ukvarja s tabo. A če te nekdo z nožem zabode v hrbet, a se pošlje na korona test? :D 

 

Jaz sem šel decembra prvič v lajfu nebolan, preventivno, k dohtarci. Ajde bil je nek mini simptm, ampak ponavadi se pokliče (zgoogla :D) mene je pa skrbelo nekaj hujšega in sem šel raje tja. Počutil sem se kot kriminalec, sicer podelala me je dobro, samo mi je vmes dala vedet, da za preventivno  trenutno res ni časa. 

 

Jaz sem šel potem en lvl nižje in ji rekel, da če se lahko prijavim na ta orto pregled, ki vsakemu pripada 1 x letno po 30 letu. Dobu sem otroka, zamislil sem se o lastnem obstoju in tako. 

 

In mi itak takoj nabije da težko, ker se folk ne gre cepit in je celo osebne zasedeno. Sem rekel, da js sem 2x cepljen in še kr brez pravice do pregleda? 

 

Potem je rekla da ok valda, naj pridem, me pokliče sestra zelo kmalu za termin (po 4 tednih me še ni). 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 14 minutami:

Odvisno od situacije, se strinjam. Ampak tako po defaultu ne vidim razloga za ful stresa, tud če je človek na socialki. Pa men, če gledamo sam višino plače, sploh ne gre fajn, ampak delam pa to, kar želim in kar mi je fajn delat (inb4 pijavka)

 

 

recimo da je meni tud fajn tu delat kjer delam zdej, samo glede keša, domačih situacij pa občasno šihta se že zmeri dostkrat zasekiram

sej ne pravm da imam total shutdown (kukr sm ga mel za čase šolanja ene parkrat), samo res se problemi samo dodajajo, namesto da bi jih lahko odpravil :D

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 24 minutami:

Nikamor... poišči si sam...

Po sledilniku so najbližji...

Litija
Vrhnika
Ivančna Gorica
Horjul

 

"ZD Ljubljana nadomestnega zdravnika trenutno žal še ni mogel zagotoviti." Mislm sej sem redko pri zdravniku, sam fajn je pa met za vsak slučaj, pač nisem več mlad pa to :D

V ivančni je ravno en nov dečko, tako da se podvizaj, dolgo ne bo prost :D 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 9 minutami:

Jaz, če moram it k zdravniku je res hudo... sploh ne vem kje je Ivančna... preden bom najdu bom že hin :D

ma po avtocesti maš 25 minut, tudi jaz hodim dol do zdravnika. Zdaj ne vem kako prakso bo on fural, sam do sedaj se je dalo 99% stvari rešit prek telefona. 

Povezava do prispevka

@Bessie

 

Evo, jaz sem popolnoma na istem kot ti, mogoče za odtenek slabšem, ker si ne lastim avta (vem, beta soy boy). 

 

4. 1. sem dobil obvestilo, da sem 2. 1. izgubil osebno zdravnico. Kot prvo, tenks za pravočasno sporočanje, jaz sem dejansko razmišljal, kdaj naj ji odnesem izvide enega RTGja, no, zdaj ne vem niti komu naj jih odnesem. Kot drugo, v LJ nikjer, ampak res nikjer, ne dobiš osebnega zdravnika. Ajges da se bom moral vozit v Kamnik ali v neko vukojebino, ki je najbolj povezana z Ljubljano. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...