Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 4 urami:

No ja, ni tolk bad. Mi smo imel lansko leto na mizi tud vegi tatarca, pa je bil, v primerjavi s klasičnim, čist okej. To najbrž pove več o dobavitelju klasik tatarca, ampak ja, sploh ni blo slabo v resnici. 

men je un iz hofija od nekih slovenskih proizvajalcev (tereza neki?) bil odličen. upam, da bojo kej znižani post novo leto. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Ejga, katera true crime serija je kaj GOAT? Nekaj bi gledal, pa ne vem kaj, malo lurkam TOP 10 sezname, ki sem jih izgooglal, a bi še kak input bratov foromašov

 

Pa prosim ne jih naštet 20, ker pol nisem nič naredil, za to imam seznam na googlu :D

Sem zihr, da je long reach, ampak nikoli ne veš. Če še nis, nujno poglej True Detective S01. Definitivno GOAT zame.

Povezava do prispevka

@ke_kitTrue Detective S1 je Đamir itak že gledal. Je pa res dobro naključje, ko si omenil, ker jaz sem prvo sezono (ponovno)  pogledal ravno par dni nazaj. In je res top over the top! Über top over the top! Prav tisto, ko na koncu rečeš: to je to! in v bistvu težko kaj boljšega najdeš. Dejansko je to neke vrste poezija na ekranu. Vse je tako dobro in vse se tako dobro "poklopi", da res nimam ene slabe kritike. Od več kot odličnih igralcev, super zgobe, do montaže, kadriranja, fotografije, glasbe ... Pač.. ni da ni!
Druge sezone pa (še) nisem gledal, tako da ne morem sodit. Mogoče niti ne upam gledat, ker se bojim, da ne bo niti pol tako kul, kot je bila S1. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

True Detective S01 je res eden izmed GOATov. Matthew McConaughey pa Woody Harrelson sta izjemna. Prva je res dala visoko lestvico tako da pričakovano naslednji dve ji res nista sedli do kolen. 

 

Meni je boljša bila Fargo. Po resničnih dogodkih . Res top serija. S01 je tudi GOAT podobno kot True Decetive S01.  Billy Bob Thornton res fantastično odigra. Za razliko od True Detective pa kvaliteta naslednjih sezon ne pade veliko. Sezona 4. sicer nisem pogledal. Sezono 2 je dobra. Sezona 3 pa je tudi ostala fejst v spominu saj Ewan McGregor odigra vrhunsko.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@Tijuana: tnx za nasvet. Fargo serije žal nisem gledal (nimam pojma zakaj ne, ker film mi je bil načeloma izredno dober). 

Edit: p**** m*** Fargo serija ima tudi res top oceno na iMDB. Saj ne, da bi se zanašal na te ocene (preferiram pač svoj pogled in ocene znancev), ampak vseeno... Evo,  jutri pade maraton! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 50 minutami:

@ke_kitTrue Detective S1 je Đamir itak že gledal. Je pa res dobro naključje, ko si omenil, ker jaz sem prvo sezono (ponovno)  pogledal ravno par dni nazaj. In je res top over the top! Über top over the top! Prav tisto, ko na koncu rečeš: to je to! in v bistvu težko kaj boljšega najdeš. Dejansko je to neke vrste poezija na ekranu. Vse je tako dobro in vse se tako dobro "poklopi", da res nimam ene slabe kritike. Od več kot odličnih igralcev, super zgobe, do montaže, kadriranja, fotografije, glasbe ... Pač.. ni da ni!
Druge sezone pa (še) nisem gledal, tako da ne morem sodit. Mogoče niti ne upam gledat, ker se bojim, da ne bo niti pol tako kul, kot je bila S1. 

 

S02 so precejšnje smeti (z izjemo par epizod). S03 je mal boljše, sam spet ful ful daleč od izjemnosti S01, žal.

Povezava do prispevka

Maš prav. My bad. Ni true story. Čist sm zamešal saj je že leta od tega kar sm gledal. Je pa inspired by real incidents. Berem sedaj, da so povezali dva totalno random resnična primera in dodajali zraven svoje stvari.

 

Ko smo pa že o vesoljcih. Se pa spomnem, da sem tedaj bral, da inspiracija zakaj so to not dali je, ker so takrat bila ful aktualna videvanja UFOjev.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pa ja, vse informacije prej in oseksu in prsnici tam 4-6 tednov. A zdej kr zloženka 3 mesce, da se proper zaceli. Whaaat? Sam nej bi itak preden me odpustijo, mel se orenk pogovor z nekom o okrevanju. 

 

Sem bil par dni tuki od vsega hudega uno, da ni vredno in bi me pač pobrali k bi me, pa bi vsaj mel hud konec decembra... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...