Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Riž mora res biti sprijet in dovolj kompakten, ker drugače ga ne moreš jesti s palčkami. Razen, če si Miyagi :) . Absolutno pa ne sme biti razkuhan (preveč pocast riž mi je največji no-go), kakor tudi ne "suh" kot recimo v neki domači rižoti (ki jo lahko  ješ "na žlico"). Ampak to itak vsi vemo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 1. 4. 2022 at 22:39:

Sej je dost srirache in sojine omake, pa še riž nardiva v rice cookerju in je bolj fluffy kukr se dobi pri kitajcih. Midva sva profesionalca. Še uno korejsko kvazi-zelje sva dala zraven, sploh nism mogu nehat jest

 

Sori sam ta zalost zgori nima veze z azijo. Nobena siracha pa soja ti ne pomaga. RIP. vazen da je blo teb dober. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Mn3njalnik in negativa, to je lepi par

 

Dosadni navsezgodaj zjutraj, must be fun at parties

 

Ja, ma prav ne vem kaj jih je tako zmotilo - moja teorija je še vedno, da ker je ženska roka na sliki - lizz je ženska in posledično avtomatsko sovraži druge ženske, to je normalno in razumljivo - ostali pa ne vem, verjetno so brez žensk, pa jim zgleda gre na živce, ker po rokah sodeč je verjetnost da imaš lepo ženo/punco :D

 

Kakorkoli, meni tisto vaše za pojest zgleda 1000x boljše in bolj kvalitetno kot vse iz kitajskih restavracij - samo zgleda se ne držiš mn3njalniških smernic, kako mora izgledat kitajska hrana. :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

nikoli več ne bom rekel hrani iz azijskih sestavin azijska hrana, od zdej naprej je vse hrana

 

kar se tiče izgleda pa itak fak it, sem jedel tudi že bolj 'grdo hrano', npr. lazanja lah izgleda ogabno pa je dobr

 

Dej pliz povej kaj tocno so ble azijske setavine (poleg kitajskega zelja sirache in soje) v tvoji jedi, pa kje si pobral recept. K zdej sem invested. 

Povezava do prispevka

Ja sej kaj pa vi date kitajskega v vašo homemade kitajsko hrano? In kaj dajo kitajci slovenskih kitajskih restavracijah? Ali je to kar vi jeste po azijskih restavracijah v EU to kar bi dobili na tleh v aziji? Zaresno sedaj. 

 

Pa še to, če si želite zdravega obroka in okusnega, boste naročili kitajsko hrano, ki je sočno sluzasta? 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

@Kakarotto iskreno... zivim v Berlinu, tko da jem pretty much avtenticno azijsko skor vsak teden.... veckrat. Doma delamo najvec Pho, razne curryje, kak ramen pade ce mam cajt cez vikend, pad thai-je, dumplinge itd...ni da ni.  Iskreno za vsako jed mam pouhn pantry zacimb, olj, raznih vish/crab saucov, na tone razlicnih nudlov.  

 

tko da mi je zelo cringi ko se Bebaziel hvali kot profi kuhar z tistim skropucalom. Dam roko v ogenj da ni niti slisal za fivespice. 

 

EDIT: drgac pa ni tezko dobit osnovne zacimbe in sestavine ki so staple azijske kuhinje tud v sloveniji, k sem se zvel v LJ je bla v siski al na vicu trgovina rdeca zvezda al neki tazga, mel so skor vse basic stvari. 

 

Je pa res da je v Slo problem dobit sveze zacimbe, jebote nazadnje sem si skor hrbt zlomu k sem iskal jebeni svez koriander po celi ljubljani, na koncu ga dobil v Leclecu. V mercatorju/sparu so mi ponujal petersilj ko sem jih vprasal kje ga skrivajo. :rolleyes: 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Aha, če povzamem, imaš polno začimb, konzerviranih zadev in omak... kaj pa svežega notri fliknes avtentično azijskega? S tem mislim tako meso, kot seveda vegije. Si bil kdaj na azijskih tleh in jedel nekaj avtentičnega za tisto področje. Ker tu pozna večina zgolj kitajsko hrano se osredotočimo na to. Lahko rečeš, da je to enako kot to jo dobiš na EU tleh? 

 

Drugače ni panike s suhimi začimbami in konzerviranimi dobrotami v Lj. Za Bežigradom imamo vsaj dve specializirani Azijski trgovini, ki jih poznam. Svež koriander pa dobiš v Savljah pri kmetih. 

 

 

EDIT:

@Weraziel: Mad propsi za to kar si objavil, posebej za to, ker si za prezentacijo porabil popolnoma nič. Skuhal, fliknil na krožnik in pojedel. Si me navdahnil, da sem potem včeraj si sam naredil si za jest in si nisem šel naročat kako brezvezno azijsko (ne ogabno slotajsko, sem is želel privoščiti suwon slorejsko ampak dostavljeno je tudi za polovico slabša kot on location, tako da fuck it). Jaz sem za razliko od teh foodiejev tu alergičen na slikanje in drkanje kako nekaj zgleda, v ustih in vampih se mi zmeša vse enako, glavno da je okusno. Če je to zate azijska pa naj bo in uporabil si nekaj tehnik priprave tega, tako da naj te drkajo kakor te želijo.

 

No potem sem si naredil malo stir fry zelenjave (sveža paprika bučka chebula in korenje) z dagnjami (ne, niti malo pridiha azije ni bilo z niti eno začimbo ali kako njihovo "vrhunsko" omako, še posebej ne sojine omake), ter kvinojo z maslom, česnom in "zabeljeno" s parmezanom. Bolano dobro za pojest, hranljivo dokaj zdravo oziroma bolje kot če bi naročil slotajsko. Za spicy kick sem dodal domač čili prah, za dodatno masnoćo proti koncu olivca, pražil pa na arašidovem olju. Ker sem bil sam sem moral moji to slikat, kar pa itak vem da ne bi jedla, ker 1. prezentacija nikakva, fuknjeno na krožnik kot za prasce 2. porabil sem lahko končno dagnje, ki jih ona pač ne bi niti probala in še bilo je kar pekoče.  :D

 

 

 

 

f000dz.jpg

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...