Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 37 minutami:

pam da je DaCapo dal svoje geslo komu zaupanja vrednemu, da bomo vsaj izvedeli k ga bo random zdravstven problem pokopal


DaPubec ima vsa moja gesla zapisana. Na nekem starem koledarju na steni poleg PC-ja. Tako da je to urejeno. :) 

Povezava do prispevka
shure reče pred 2 urama:

A se zmenimo in ugrabimo Capota, pa ga zvezanega vržemo ven pred urgenco? Ko bodo videli, da ne more hodit ga bodo itak sprejeli na preiskave.

 

Človek ti nisi normalen, pejdi k dohtarju, saj je zastonj. 

Haha, lahko bi jim ga dostavili v košarici kot zavrženega novorojenčka pred sirotišnico. Al pa ga damo v kako brento. :D

  

DaCapo reče pred 3 urami:

Dobra ideja. Ampak jaz v kali odpadem, ker ne morem hodit. Par korakov po bajti mi že predstavlja težavo, tako da žal ... 

Enkrat čez par let se pa res vidimo, ko se bo stanje (upam) izboljšalo. :) 

Jaz sem imel pred ene pol leta vnetje tetive na podplatih (obeh lol) in sem hodil naokoli kot pingvin na žebljih ene 2-3 mesece lol. Evo ti penzionerski hi-five.

Kaj pa maš za eno zadevo? Upam, da se ne delam norca iz česa resnejšega.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 urami:

A čemo maja usekat en splošen all welcome konjzolec_pc meet? Ali bo spet nek val korone in bomo odpovedovali? :D Mislim da bi se letos maja že morda lahko dobili vsi 

 

človek truplo je uspel čisto derailat tale sicer zelo pomemben post, ga je treba kar quotat in odgovoriti

 

ZELO ZA MAJEVSKI SMETANA & SCUM FORUMSKI MEET!!!!!!!!!11111

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 21. 3. 2022 at 22:40:

Ja, sedlo bi. Pa neke igre, da lahko scumovski uporabniki prestopijo med smetano. Pa še tko mal kulturni program, kjer se DaCapo vrže s skale kot v Midsommer

 

Upam da pod igre mislis da se bo gaymalo in ne igre ala team building... ker ce je to zadnje pol je ta takozvana smetana bolj ko ne nek normie klub...pa lep lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...