Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 3 minutami:

nekdo je tukaj predlagal The Ascent (the real cyberpunk 2077)

hvala za tole

edin škoda, da Eviti ne sedejo twin stick shooterji oz. na sploh izometrična grafika, ker to bi blo perfect za co-op :(

 

The Ascent je trenutno v akciji na PSN Store za 17.99$

Povezava do prispevka

PC Master Race here, se ga dobi za 6€

also, res mi sede to igrat na miško, drgač bi sam prebacil na tv pa s kontrolerjem

 

hkrati pa moram danes reči RIP in peace moji Logitech MX Master

zgleda je po slabih 2 letih šel senzor (gumbi in scroll delajo)

10. žalostno, ni dolg zdržala

zdej morm pa nazaj na M500 :(

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 39 minutami:

mam od Xbox One kontroler, lah ti posodm

 

mam 2, sam na enem leva gobica sama lavfa dol (pa je bil že odprt in spucan itd) 

 

@Sovica škoda, k so glupih oblik

sej js bom vrjetn tud vzel kako cenejšo, ki ima obliko MX Master

sam sprijaznit se morm, da ne bo hyperscrolla in sidescrolla

 

mam pa v SG še 15+ let staro Logitech MX500, ki mislim da še vedno dela normalno :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Mislm ne me narobe razumet, ne bom zagovarju razerja, pomoje mam sam sreco sam ja

 

Edin control panel je svetlobna leta pred logijem kar se tice makrotov in dejanskega delovanja

 

Predvsem delovanja.

 

Za logi dam sicer roko v ogenj da so pac postal skrtuhi kar se tice kvalitete in sparajo na vsem.


 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 9. 8. 2022 at 20:05:

Kot mega hipster sem si na morje nesel Game Boy Color. Sam to je nemogoče igrat, ne vidi se ne na soncu ne v senci ne v temi. Kako smo to sploh igrali? Bom si kupil neko namensko mini emulator based ročno konjzolico za tak špas, ker Switcha se mi ne da na morju igrat.

Če koga zanima oziroma ima podobne first world problems kot jaz, ker mu hipster GameBoy preveč šajna na morju 

 

Potem sem nabavil PowKiddy V90 zamorski edition, ker se mi je zdel najboljši kompromis med ceno in funkcionalnostjo. S konjzolico sem pretežno zadovoljen, res super throwaway emulation konjzola, ki jo bom lahko nesel na kampiranje in mi bo dosti vseeno, če jo izgubim/zlomim na pol/karkoli (sem zelo pedanten do svojih stvari, Switcha ali prihajajočega Steam Decka nočem jemat na kampiranje, ker ponavadi s svojo srečo naletim na mega dež in imam pol vse blatno in razfukano, bi pa včasih na polno kaj igral pred spanjem)

 

Konjzolo se dobi za nekje med 20 in 40 EUR s poštnino, odvisno kok se ti da iskat deal. Mene je stala 22 EUR. Brez problema poganja 2D konzole. Sam sem si gor namestil complete packe romov za (S)NES, GB(C) in Advance ter za Mega Drive in GG in vse laufa praktično 100 % brez problemov, sem na hitro sprobal par tistih zahtevnejših iger in šiba. Za foro sem probal tudi par PS1 igric, ampak ne delajo dobro, obstaja pa na netu nek pack, ki optimizira TOP 100 igric, če bi se komu dalo. Recimo na basic nastavitvah sem sprobal Resident Evil, ki je deloval OK, in Dino Crisis 2, ki je štekal v menijih in vmesnih sekvencah, igranje je pa bilo OK. Ekran je precej dober in zlasti zelo svetel, baterija baje zdrži 5 ur, nisem igral tako dolgo, da bi izpraznil, tipke so trpežne in še kar dobro odzivne za tako poceni zadevico. Skratka: proper paket za svojo ceno. Dimenzije ekrana so sicer 1:1 z GameBoy Advance SP, pa tudi konzola sama je praktično enaka po dimenzijah

 

Minus je, da moraš konjzolo najprej ugasnit v glavnem meniju, potem pa ugasnit še hardware, sicer ti ob vžigu teži, da je nisi v redu ugasnil. Zvočnik je smešno slab ... Pa meniji znajo bit počasni, tako da jaz sem na svojo namestil custom firmware, ampak ni bistveno bolj odzivno. Velik plus firmwara na konjzoli pa je to, da pride predinstalled s kakimi 1000 igricami od gejmboja do arkadnih iger in nekaj PS1 igračk

 

All in all res proper zadeva, če še kdo rabi kaj za na kampiranje. Uhvatite dober dealio in bo 

Povezava do prispevka

A je komu ratalo se pozdraviti od indie špilov oz. boljše povedano minimal effort iger? Kako se odvaditi scene: prideš domov in si rečeš zdajle pa gremo resno igrat in poženeš recimo Subnautico. Še preden prideš v meni se zaveš, da se bo treba prebit skozi učne ure, ugasneš zadevo in poženeš nek slay the spire in igraš 2 uri, ugasneš zadevo in to je to. Rad bi se lotil novih špilov s kompleksnimi zgodbami ipd, sam se mi preprosto ne da jebat z raznimi tutoriali. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

A je komu ratalo se pozdraviti od indie špilov oz. boljše povedano minimal effort iger? Kako se odvaditi scene: prideš domov in si rečeš zdajle pa gremo resno igrat in poženeš recimo Subnautico. Še preden prideš v meni se zaveš, da se bo treba prebit skozi učne ure, ugasneš zadevo in poženeš nek slay the spire in igraš 2 uri, ugasneš zadevo in to je to. Rad bi se lotil novih špilov s kompleksnimi zgodbami ipd, sam se mi preprosto ne da jebat z raznimi tutoriali. 

Jz sm ze tri faze pred tabo k pridm v glavni meni pa se mi ne da vec

 

Na dobr dan quitnem v zacetnem tutorial lvlu

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...