Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 15 minutami:

 

O tem smo velikokrat imeli debate. Jest mislim, da to ne drži. Poslušaj samo minutko in poglej si sliko spodaj. Zdej mi najdi, igro danes, kjer krošnje dreves tako ustavijo sončne žarke in najdi moderno klasično glasbo, ki je vsaj približno tako dobra. Samo minutko poglej, ne rabiš več.

 

 

Tole, ali Zelda, ki si jo postal kasneje, me niti približno ne prepriča. Tukaj imaš pravljične ambiente, kjer je realnost zadnja briga in devi vse stavijo na nadrealistično atmosfero.

Sry, sam res nikakva primerjava z nekimi realističnimi open world igrami. Kingdom Come je dosti bolj na mestu in res majka kar se tiče realizma.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Tole, ali Zelda, ki si jo postal kasneje, me niti približno ne prepriča. Tukaj imaš pravljične ambiente, kjer je realnost zadnja briga in devi vse stavijo na nadrealistično atmosfero.

Sry, sam res nikakva primerjava z nekimi realističnimi open world igrami. Kingdom Come je dosti bolj na mestu.

Sj sm povedal, kako in kaj. Saj sem dal tudi star wars, to nisi komentiral.

HZD imaš svet tisoče let po resetu. Po svetu hodijo ogromozanski roboti. Maš plemena itd... Skratka ni ene stvari v HZD, ki jo ne bi mogel vključit iz Zelde.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

RDR2 sem tudi pozabil omenit, odličen gozd.

Pa tista ena misija v Ghost of Tsushima je noro ambientalna, predvsem ker je popolna tema. 


Fantazijski gozdovi so predvsem lepi zaradi dobrih zvočnih kulis in ambienta, niso pa realni.

 

Gozd v Kingdom Come, Witcher 3 ali RDR2 ima veje povsod, razruvano drevje, slabo vidljivost in vse kar dobremu gozdu spada.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Kaj pa star wars k sm dal?

HZD imaš svet tisoče let po resetu. Po svetu hodijo ogromozanski roboti. Maš plemena itd... Skratka ni ene stvari v HZD, ki jo ne bi mogel vključit iz Zelde.

Jaz se drugače strinjam s tabo, da HFW nima nekih prepričljivih gozdov. Edino kar me impresionira so kake viste, pa še to je bolj zaradi hude grafike, in ne zaradi "designa".

 

Kingdom come in SW (sorry, sem sfalil) sta mi neprimerljivo boljša. Nikakor pa mi ne gre skupaj primerjati HFW z Zeldo, razen to, da je podoben setting. Enostavno je prevelika razlika med realizmom in fantazijo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Haha, dobra, @Galko!

Ampak res, v Minecraftu sem bil prav obseden s pogozdovanjem. Še na vrhu trdnjave sem zasadil drevesa in je prav lepo zgledalo. Seveda sem veje redno malce pristrigel, da se ni razbohotilo v pragozd. Pa tudi hišico na ogromnem drevesu sem imel. Ni da ni. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...