Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 minutama:

In pičkice, katere igrice-video boste kaj igrali čez vikends? 

Mislim, da sem pri zadnjem bossu pri Moonscars. Dobra igrica z izjemno dobrim bojevanjem, kar niti ni tako nora stvar, glede na to, da so vse mehanike igranja malo preveč preoproste. Zelo priporočam na kakem znižanju.

7/10

 

Pol pa bom nadaljeval Horizon: Forbidden West. Začuda sem zelo hitro spet zapopadel kontrole in padel v dogajanje, tudi po par mesecih pavze. Grem samo main queste.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 urami:

Pol pa bom nadaljeval Horizon: Forbidden West. Začuda sem zelo hitro spet zapopadel kontrole in padel v dogajanje, tudi po par mesecih pavze. Grem samo main queste.

 

Hehe enako. Jaz delam še glavne (zelene) side queste, ampak sem zategnjen ko limona v 90% powerd edgy cringy dialogov, zato kr skipam vse skup. 

 

Človeka, ki je pisal dialoge in npc karakterje v temu špilu, bi bilo treba obesit. Ne hecam se, tole je direkt smrtna kazen.

Povezava do prispevka

Sej glavna štorija sploh ni slaba. Stranski questi in liki v njih so tisto, zaradi česar se ti oči skoraj odrolajo iz glave, če si tako insane, da poslušaš dialoge in spremljaš te mini mojstrovine od zgodbe :D

 

Vse ostalo je pa zelo na nivoju. Hud AAA Ubi game je, resno. Samo jebomater kdo jim je pisal like in zgodbe da mu jebem mater ej. To niti ni več cringe ali tryhard ali woke ali empowerful ali evil white mael, to je več, to je vse to naenkrat plus da je narejeno še svinjsko slabo zraven :D Res NOR dosežek, v tok kul špilu narest tok slabe like, stranske zgodbe in queste.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Hahaha zakon :D Iz reviewov sm sklepal da vsaj niso vsi neki glupi fetch questi ampak da vcasih dejansko pocnes kej zanimivega? Drgac pa jz itak teh sidequestov v skor nobeni igrici ne delam tko da ko bo spil poceni ga bom kupu za glavno zgodbo odigrat pol pa prodal naprej kot pravi retail clovek. 

Povezava do prispevka

a obstaja za mass effect 3 LE kakšen mod oz tweak, ki bi mi omogočil, da dokončam vse misije, ki niso več dostopne po določenem času, ker si pač spravil tok zgodbe v določeno smer? V košari mi je ostala skoraj polovica questov

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka

Trenutno igram Frozein Wilds. Pa sem jo kupil ob izzidu, samo takrat smo igral Elden Ring. Enka mi je bila ful dobra, ker nisem nič vedel o igri, samo da je ekskluziva in da je dobro ocenjena, to je men instant buy. Ful dobr špil, tud zgodba me je vlekla, ker nisem vedel NIČ kaj se dogaja in potem tko mal spoznavaš stvari, še te audio loge sem poslušal in podoben crap, kar ni značilno za nas suroveže.

Zdej igram dvojko in podobno to je, kar je @Galko napisal, sem želel že prej, hvala bogu to zna galko precej bolje. Skratka streljanje v slow motionu, je nekaj kar mi je cool še od max payna in se ne naveličam. Če pa temu dodamo še ogromno živali, katerim odstreljuješ poljubne dele, hudo grafiko k svina je pa to itak, kar sede zvečer neobremenjeno počet vsak večer.

 

Zdej mene te woke, lgbt scene niso nikoli motile, še od mulca ne, ko je bil Robin Hood s partnerjem črncem, sam pač o tem nisem nikol govoril, da ne bi kdo posumil, da sem gay ali podobno. Tudi, to da je Alloy zdej bolj možata me ne moti. V bistvu so mi cool ženske, ki imajo nekaj izrazito, recimo joške. 

 

Ampak špil je z art vidika, totalen pofl. Tokrat v dvojki vse razen main questa samo skipam, pa to je bila ena redkih stvari, ki je bila pri enki zanič. Muska je tko tko, dialogi bedni, okolica, okolje, ljudje, mimika obrazov. Liki so totalno hecni in nezanimivi, pogrešam tud kak gost temen gozd, tko si predstavljam tisoče let po apokalipsi.

 

Ampak streljanje piksen z dinozavrov je še zmer tolk fun, da mi čisto sede igrat.

Povezava do prispevka

Aloy sem v HZD še do ene mere prenašal.

 

V HFW pa postane prav nevzdržna. We get it, vsi so debili in ti si ful carica, solo robo mamut level carica celo. Ampak ni treba tako nastopat pred čisto vsakim vmazanim primitivcem. 

 

Ta nova pička v Forspoken mi pa zgleda, kot da bo totalno outwokala Aloy in da bo slednja izpadla v retrospektivi kot filozof stoik, ne pa razvajena šmrklja s kompleksom večvrednosti in kroničnim pomanjkanjem deepdickinga.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 45 minutami:

Ampak špil je z art vidika, totalen pofl. Tokrat v dvojki vse razen main questa samo skipam, pa to je bila ena redkih stvari, ki je bila pri enki zanič. Muska je tko tko, dialogi bedni, okolica, okolje, ljudje, mimika obrazov. Liki so totalno hecni in nezanimivi, pogrešam tud kak gost temen gozd, tko si predstavljam tisoče let po apokalipsi.

Ma vse te open world igrice imajo zanič gozd. Sploh v night time, kdor je bil že ponoči v gozdu, ve, da to kot prvič ne vidiš nič, vse je glasno ko prasica, če gre mimo tebe jež, se sliši, kot da lomasti medved, vse je nevarno in nezaupanja vredno. V igricah pa samo yolo daytime nighttime nima veze, v gozdu s puščico odstreliš srno in je to to. Ne vem, meni so še vedno kar bedni gozdovi v igricah. Mogoče zato, ker jih obožujem v RL in vem, kakšni so podnevi in ponoči ter se mi v igrah zdijo povsem neprepričljivi

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Ma vse te open world igrice imajo zanič gozd. Sploh v night time, kdor je bil že ponoči v gozdu, ve, da to kot prvič ne vidiš nič, vse je glasno ko prasica, če gre mimo tebe jež, se sliši, kot da lomasti medved, vse je nevarno in nezaupanja vredno. V igricah pa samo yolo daytime nighttime nima veze, v gozdu s puščico odstreliš srno in je to to. Ne vem, meni so še vedno kar bedni gozdovi v igricah. Mogoče zato, ker jih obožujem v RL in vem, kakšni so podnevi in ponoči ter se mi v igrah zdijo povsem neprepričljivi

Točno to. Enostavno ni vzdušja.

Buzzkill reče pred 1 uro:

Ne igram lovskih simulacij, tam so verjetno gozdovi realni. 

Od iger katere pa sem igral, mi je gozd najbolj realen v Kingdom come: Deliverance. 

 

Hja poglejmo, recimo nekaj kar nima skupkno z godzom nič. Ashanvale forest v WoW. To je skoraj 20 let nazaj. Ampak tam si dejansko imel občutek, da si v nekem gozdu, pač kakršnkoli že je... Gre se za neko vzdušje, recimo v Star Wars Jedi ta zadnji, imaš filing da si v neki jungli, pa je tud dost tko tko.... V HZD pa nimaš enega drevesa višjega  od 20m-25m, in enostavno ne ustvari dovolj sence za tak gozd feeeling.

Povezava do prispevka

Aja pa še neki mi gre na živce. Glas, to šepetanje. To sem prvič slišal pri novejšem Batman filmu, ko je nekaj šepetal, pa sem rekel, ok ajde to Batman mora, da ga ne prepoznajo. Potem sem videl to pri witcherju 3, ko Geralt nekaj šepeta, mi to deluje res nenaravno.

Zdej pa ka Aloy skoz nei šepeta, pa ajde med tekom/igranjem. Ampak, da v dialogih skoz neki šepeta, pa deluje ful umetno, ko je tako plašna, pizda k da ni rešila sveta in zbombardirala ogromnih robotov. Nevem zakaj šepeta. In posledično so potem dialogi res ful nenaravni. Recimo GTA, k so igrel stare skoraj 10 in več. So dialogi res lifelike, to nekaj maha z rokami, ko se jezi, podre vazo, hodi gor in dol, obrazne mimike se spreminjajo itd...

Ne vem no, glede na to, da je LA Noire prišla ven 2 generaciji nazaj na PS3, je imo dost normalno, da bi danes bili govor in obrazna mimika posyncana al kako?

 

Tole pa zgleda res naravno, kot en RPG iz leta 1998. :)

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Ashanvale forest v WoW... tam si dejansko imel občutek, da si v nekem gozdu

 

atomic reče pred 30 minutami:

To je skoraj 20 let nazaj.

Poveži tole in ti bo bolj jasno čemu imaš tako mnenje. :D

 

Nostalgija je lažnjiva prasica in 15letniki nimajo pojma kaj je to kvaliteta.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Poveži tole in ti bo bolj jasno čemu imaš tako mnenje. :D

 

Nostalgija je lažnjiva prasica in 15letniki nimajo pojma kaj je to kvaliteta.

 

O tem smo velikokrat imeli debate. Jest mislim, da to ne drži. Poslušaj samo minutko in poglej si sliko spodaj. Zdej mi najdi, igro danes, kjer krošnje dreves tako ustavijo sončne žarke in najdi moderno klasično glasbo, ki je vsaj približno tako dobra. Samo minutko poglej, ne rabiš več.

 

 

Povezava do prispevka

To se ljudje sprašujejo zakaj je Zelda BotW tako dobra, a noben ne zna razložit. Zato, ker je nekdo vedel kaj dela.

 

 

Pa da ne bomo samo te artistične igre s fantazijskimi gozdovi. Evo neka komerciala:

 

 

Skratka gozdna tla ne smejo biti obsijana s soncem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...