Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Meni je bilo svetovno, ko sem dal Siri in Alexo skupaj, da sta se nekaj pogovarjali. Škoda da nisem takrat snemal. 

Mi je pa Alexa na vprašanje How much wood would .. odgovorila:
image.png.2c6dc70295220492664b9c365b5c7330.png 

Dočim Siri:

Navedek

"A woodchuck would chuck as much as a woodchuck could chuck if a woodchuck could chuck wood. But he can't". 


Siri pomoje gladko zmaga. Tolažilno točko za humor pa vseeno dobi tudi Alexa. :) 
Cordane žal nimam oz. ne uporabljam. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 12. 11. 2020 at 19:25:

aja

 

una epizoda o bratrancu me je ful spominjala na tist pripetljal ko je mr dudov "prijatelj" pršu vprašat zakaj je bil banan :D

 

 

keri fail pa je tisto bil :D jaz sem bil banan in rečem kolegu, če lahko napiše čemu sem bil, in potem en idiot pride do sklepa, da je to moj burner account, ker uporabljava podobne besede (surprise surprise, ljudje iz istega okolja govorijo podobno) in pol mu je kar dal permaban, tip pa mel profil like 5 let ali še več :D

to je bil prav ono šilc level deductiona in raziskovanja *facepalm*

Povezava do prispevka

@Kastor na gnoju sem videl, da si nabavil Sodastream... Tam ne sodelujem in bi te tu vprašal par zadev :)

 

Kak ti je okus? Sem kar izbirčen glede okusov in nekih bednih mineralnih vod enostavno ne prenesem. Top mi je itak naša Radenska in pogojno mi je dobra tudi Jamnica. Ostalo mi ni nekaj. Spijem pa 90% gaziranih zadev in to kar precej. Še posebej od kar sem od spomladi na neki dieti in sem se v veliki meri odpovedal raznim napitkom. Navadno vodo tudi težko prenašam. 

 

Sedaj imam še slabo vest koliko plastenk Radenske se mi to nabere (čez poletje sam tudi 2 na dan)... Ker pa ne poznam nikogar, ki ima to, me je vseeno strah na pamet vrzt 100€,da bi ugotovil, da je okus zanič. Ne bi blo mogoče švoh nabaviti tudi kak Pepsi ali 7up za kake obiske.... 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

@Kastor na gnoju sem videl, da si nabavil Sodastream... Tam ne sodelujem in bi te tu vprašal par zadev :)

 

Kak ti je okus? Sem kar izbirčen glede okusov in nekih bednih mineralnih vod enostavno ne prenesem. Top mi je itak naša Radenska in pogojno mi je dobra tudi Jamnica. Ostalo mi ni nekaj. Spijem pa 90% gaziranih zadev in to kar precej. Še posebej od kar sem od spomladi na neki dieti in sem se v veliki meri odpovedal raznim napitkom. Navadno vodo tudi težko prenašam. 

 

Sedaj imam še slabo vest koliko plastenk Radenske se mi to nabere (čez poletje sam tudi 2 na dan)... Ker pa ne poznam nikogar, ki ima to, me je vseeno strah na pamet vrzt 100€,da bi ugotovil, da je okus zanič. Ne bi blo mogoče švoh nabaviti tudi kak Pepsi ali 7up za kake obiske.... 

Uporabljam že kake 10 let.

Ni niti približno kot Radenska. Tole nima nobenih mineralov, razen tisto kar dobiš iz domačega vodovoda. Kupi eno tapoceni gazirano vodo od mercatorja in probaj. Sodastream ima isti okus.

Velik plus meni je, da si lahko sam določim količino CO2ja. Raje imam bolj blage mehurčke, zato mi je majka.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

@Kastor na gnoju sem videl, da si nabavil Sodastream... Tam ne sodelujem in bi te tu vprašal par zadev :)

 

Kak ti je okus? Sem kar izbirčen glede okusov in nekih bednih mineralnih vod enostavno ne prenesem. Top mi je itak naša Radenska in pogojno mi je dobra tudi Jamnica. Ostalo mi ni nekaj. Spijem pa 90% gaziranih zadev in to kar precej. Še posebej od kar sem od spomladi na neki dieti in sem se v veliki meri odpovedal raznim napitkom. Navadno vodo tudi težko prenašam. 

 

Sedaj imam še slabo vest koliko plastenk Radenske se mi to nabere (čez poletje sam tudi 2 na dan)... Ker pa ne poznam nikogar, ki ima to, me je vseeno strah na pamet vrzt 100€,da bi ugotovil, da je okus zanič. Ne bi blo mogoče švoh nabaviti tudi kak Pepsi ali 7up za kake obiske.... 

 

a ti je decapo pisal dieto?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...