Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Puca mi kurac ker corp me nateguje. A zdej če bom piratiziral bom pa nek super anti corpo crusader making the world a better place? Nehi no.
 

Ko sem bil mlajši, sem piratiziral ker je bil to edini način da pridem do vsebine. Ko sem našparal 3000SIT sem si kupil plato. Ko sem našparal 8000SIT pa igro. 

 

Danes ne rabim tega, če bi imel AlterHBOMax, ki je identičen ampak ne rabim plačevat cORpo oVerLoRdS maaaan, bi uporabljal đabe varianto, ampak samo zato ker je convenience enak kot sedaj.

 

Lahko bi se z busom in vlakom vozil vsepovsod tudi, sm je convenience avta prednost, kljub višji ceni. nisem pa niti pomislil da me zdej nategujejo Shell in Exxon, fak.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Ne gre se za to, da bi bil super anti corpo crusader, karkoli ze to pomeni

 

Gre se za to, za kaj glasujes z lastnim kesom, ki ga zasluzis. Ti glasujes za nateg v tem primeru. Sj kul, js te ne obsojam, tvoj dnar, tvoje pravo glasanja, go right ahead. Sam je pa se vedno nateg, js se izkljucno temu smejim :D

Povezava do prispevka
Chris reče pred 5 minutami:

Fora je v tem če si pripravljen plačat za to da dela vse tipi tapi 4k, ali pa se zastonj občasno kaj poigravati s morebitnimi addsi itd in malenkost slabšo izkušnjo. Jst osebno nisem pripravljen za glasbo, serije in filme plačati niti cekina, pa imam noramlno službo in vse, ampak sem odrasel pač v pirateriji. Kdaj sem gledal tekme serie a na spletu v 240p pa še štekalo je, in uporabljal piratebay za filme in serije pri tem pa je moj pc staknil gonorejo. Nivo današnje piraterije je bil še pet let nazaj nivo plačljivih streamning servicov in jaz sem presrečen. :innocent:

 

Gurmani mn3njalnika na aparatima te bojo prisli obtozit, da uzivas, stvaras, jedes in da si nasplosno overwhelmed z drekom (240p vsebine)

 

Just you wait

Povezava do prispevka

pizda, ta 5stringed je res neumen

 

jaz sm si kupu NAS sam zarad tega, da mi ni treba met vžganga PCja, da bi streamal kontent na TV

a ti bi pa skakal s prenosnikom do TVja pa se jebal z nekimi kabli vsakič ko se dol vsedeš pa hočeš neki pogledat

 

haha

 

pač, convenience zmeri zmaga, če nisi res lidlič

dej priznaj da si škrt pa da ves keš k ga pršparaš daš svojmu dilerju in nimaš za Netflix

in pol se ma za crusaderja proti korporacijam :worship:

Povezava do prispevka
5Stringed reče Pravkar:

Also, momci

 

Ka pa Art of Rally pa Lonely Mountains Downhill delata na Steam Decku

 

Poezija

 

Pizda, si nisem mislil da se daš Gabu tako nategovat, a res ni kake vietnamske alternative steamdecka kerga si moraš sam naspajkat doma pa sam skompilirat igre? :D

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Glede na to, da mi Lord Gaben dovoli na Drecku igrat spiratiziran Test Drive Unlimited iz 2006 z 20 GB modom, Zeldo BOTW, ki laufa in izgleda mnogo boljse in lepse kot na oni hardwersko podhranjeni napravici od onga japonskega podjetja, ki delajo igrce ter Witcherja 3 (spiratiziranega) na 60 FPSjev z modi, I'll take the big black Valve dildo anytime :wub:

Povezava do prispevka

Torej Valve te lahko nateguje v ritko. Ostali te pa ne smejo.

 

Res grdo so te nategnali z SteamDrekom ko bi lahko zmoddan BOTW, spiratiziran Witcher 3 z 60 FPS modi ter Test Drive Unlimited iz 2006 z 20 GB modom igral tudi na PCju. Tak pa si jim amatersko keš za dodaten hardware delal.....

Povezava do prispevka

Yup, dal sem jim enkratno kes za napravo, ki si jo dejansko lastim, ne rabim mesecno dajat 12€ za njo

 

Moreover, Steam ni subscription based, ma redna znizanja in ko tam kupis igro, si jo lastis do konc lajfa. Brez mesecne narocnine

 

Ne vem, kaj bi mi radi povedali, ker ta argument, ki mi ga predstavljate, nima nobenega smisla. Uzalit pa me tut zal ne morte :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 3 minutami:

 Uzalit pa me tut zal ne morte :)

 

Ko človek nima imena, denarja, premoženja, ženske, časti ali česarkoli vrednega, mu je res težko kaj vzeti:rofl:  Da bi šel pa kdo steamdreck krasti... še tatovi imajo častno kodo, da se takega sranja ne krade:rofl:

Povezava do prispevka

Elektriko in internet maš na naročnino al ju vlečeš od soseda?

 

Al si en od tistih, kere Elektro in Telekom nategujejo na suho, če pa lahk z rolo izolir traka in kleščami dobiš za đabe.

 

Zdej grem pa nardit čaj iz deževnice kero zbiram v ukradenem sodu(lol@u komunala) in regrata kerga sem nabral ob cesti.

1000 cvetov preveč v unem corpo nategu, en je dost. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 10 minutami:

Moreover, Steam ni subscription based, ma redna znizanja in ko tam kupis igro, si jo lastis do konc lajfa. Brez mesecne narocnine

Zakaj bi kupoval, če lahko spiratiziraš in imaš zastonj?

 

5Stringed reče pred 1 uro:

(piratiziranje, ki je zastojn, pa noben te ne nateguje v rit)

 

 

Drugače me ne jemat resno. mal se hecam. Ne razumem zakaj bi sploh kdo komu težil kak lahko svoj denar zapravlja :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 minutami:

Zakaj bi kupoval, če lahko spiratiziraš in imaš zastonj?

 

Tijuana reče pred 3 minutami:

Moreover, Steam ni subscription based, ma redna znizanja in ko tam kupis igro, si jo lastis do konc lajfa. Brez mesecne narocnine

 

Tole sem napisal za primerjavo s tistim, o cemer smo se pogovarjali prej, ne kot razlog/nerazlog za piratiziranje

 

Mislim, razumem, da sta mefisto pa tomazek polopismena orangutana, sam ka tebi je tut treba z risbico pokazat, o cemu se govori? :D

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 1 minuto:

Mislim, razumem, da sta mefisto pa tomazek polopismena orangutana, sam ka tebi je tut treba z risbico pokazat, o cemu se govori? :D

 

5Stringed reče Pravkar:

Gremo samo selektivno avtisticno brat tist, kar je napisano, pa se pizdit :D

Ti še tisto, kar je napisano ne prebereš. 

Tijuana reče pred 5 minutami:

Drugače me ne jemat resno. mal se hecam.

Ta post je drugače sarkastičen. Sarkazem detektor ti ne dela. Sicer delno napaka tudi moja, ker nisem dodal /s.

Tijuana reče pred 22 minutami:

Torej Valve te lahko nateguje v ritko. Ostali te pa ne smejo.

 

Res grdo so te nategnali z SteamDrekom ko bi lahko zmoddan BOTW, spiratiziran Witcher 3 z 60 FPS modi ter Test Drive Unlimited iz 2006 z 20 GB modom igral tudi na PCju. Tak pa si jim amatersko keš za dodaten hardware delal.....

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 minutami:

 

Ti še tisto, kar je napisano ne prebereš. 

Ta post je drugače sarkastičen. Sarkazem detektor ti ne dela. Sicer delno napaka tudi moja, ker nisem dodal /s.

 

Hjoj, ja oprosti, sam res nisem mogu videt tistga, kar si pol naknadno editiral v post, se ful opravicujem, ce sem resno vzel napisano :rolleyes:

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 4 minutami:

Eni res postanete otrocje defenzivni na trenutke, kek

 

Men se jebe, kdo kako dnar zapravlja, sem ze prej napisal, sam ne, valda. Gremo samo selektivno avtisticno brat tist, kar je napisano, pa se pizdit :D

A se ti to ne zdi domaj normalen odziv na tvoj agresiven pristop v smislu, jest obvladam zadeve, vi ste pa nesposobni papki, ki ga vlečete korporacijam, zato ker imamo HBO max zakupljen za 30 € na leto?

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 1 uro:

Inb4 jA, eNi mAmO sLuZbE, pA nAm jE kUl iN mAmO dRgAcN oDnOs dO nEcEsA, zA kAr dAmO sVoJ tEzKo pRiGaRaN nOvEc, gimme a fucking break, hvatali bi krivine cist vsepovsod v lajfu, kjer je mogoce, cuttali cost vsepovsod, kjer lahko

 

A neki tolk simplisticnega, kot je downloadanje faking filmov in serij, neki cesar se posluzujemo ze od vekomaj, preden je bilokak corporate dickhead prisel na idejo za streaming servise za mesecni subscription... Ah ne, rajs fuknimo kes stran za stvari, ki jih je isto uizi dobit za đabe, toppest keks

Men je kul imet easy dostopne 4k HDR vsebine. Seveda se da te stvari dobit tudi na internetu, samo po zadnjih izkušnjah, mi ni bilo ravno pripročno (tudi ker sem 30/10 mbit gnusač). Res pa, da že ful let nisem iskal nekih alternativ.

Tej free streaming pirati imajo vedno samo nižjo kvaliteto na voljo, HDR mi pa naredi kr veliko razliko.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...