Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 15 minutami:

Ej fantje, kaj se je kdo mogoče naročil na SkyShowtime?

Kakšni vtisi?

 

SkyShowtime Slovenija

Jaz sem razmišljal, da bi se. Trije lahko hkrati gledajo, z akcijsko ceno je to 12 € na leto. Če bi kdo šel threesome, naj javi :D 

 

Eno leto za 12 € sem pripravljen potestirat. Po možnosti kdo, s katerim smo že v kakšnem shared accountu, da lažje poračunamo :D 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 18 minutami:

Jaz sem razmišljal, da bi se. Trije lahko hkrati gledajo, z akcijsko ceno je to 12 € na leto. Če bi kdo šel threesome, naj javi :D 

 

Eno leto za 12 € sem pripravljen potestirat. Po možnosti kdo, s katerim smo že v kakšnem shared accountu, da lažje poračunamo :D 

 

Ja, 3€ je res dobra cena - moti me edino, da je 1080p, pa da še ni aplikacije za Samsungove TVje...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

 

Že dolgo je od kar sem preigral prvi del, sam a niso okužbo širile tudi spore (poleg ugrizov)?

 

Ja, v igri ja - samo pol so kao za serijo ugotovili, da ljudje po pandemiji niso več tako tako glupi glede tega (jaz mislim da so še bolj ampak ok :Din če bi rekli da so spore, potem bi bil hitro cel svet okužen, oziroma bi morali vsi v seriji nonstop nosit maske - zato so pol rekli, da v seriji bodo okužbo širile vitice(?)...

Povezava do prispevka

Bullshit razlaga ta glede spor. Fungus je deloval tko kot črna plesen. V stavbi kjer si bil si jih vdihaval in se lahko okužil, drugje pa ne. A to je tolk far fetched, da v ZOMBIE TV SHOWU ne bi verjeli v zaplet? Ko je pol zombijad melo neko obliko virusa, TLOU je bil vsaj poseben v tem pogledu.

 

Bolj bi jih spoštoval če bi rekli "igralci so dragi, najdražjemu pa gre na kurac k skriva obraz že v Mandalorianu, tko da jebat ga fuckbois, spores no more"

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Ker smo leta 2023 sem razočaran, da rivjuji ne razkrivajo pomembnih informacij:

 

Kdo bo zlobni desničar? 

 

Kdo vse bo gay? 

 

Koliko minut bo namenjenih razlagi kako težko je biti trans v zombie apokalipsi?

 

Kako ful bo Joel cucked v pričo pametnejših in sposobnejših žensk?

 

Kolk flashbackov bo s hčerko, ki ga bo učila kako preživeti v sovražnem svetu(ona ve ker 10 letna črnka)?

 

 

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Ker smo leta 2023 sem razočaran, da rivjuji ne razkrivajo pomembnih informacij:

 

Kdo bo zlobni desničar? 

 

Kdo vse bo gay? 

 

Koliko minut bo namenjenih razlagi kako težko je biti trans v zombie apokalipsi?

 

Kako ful bo Joel cucked v pričo pametnejših in sposobnejših žensk?

 

Kolk flashbackov bo s hčerko, ki ga bo učila kako preživeti v sovražnem svetu(ona ve ker 10 letna črnka)?

Glavni antivaxer je itak Joel

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...