Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 28 minutami:

Ne vem kaj točno Disney ponuja, ampak zdi se mi, da HBO ima same carske stvari. 

USA HBO Max ima konkretno jačo knjižnico kot slovenski. Tudi slovenski je imel DAY 1 res bolano knjižnico, day 2 pa so fuknili dol vse brez SLO podnapisov :D

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 minutami:

ma to bo spektakularen šus u nogo

že tak mam slabo vest, ker plačujem neki kar je na torencih pa ker premal gledam, edin kar me nazaj drži, da še mam naročnino, so drugi uporabniki mojga accounta

Razen če bodo Netlix & co. lobisti začeli intenzivneje pritiskat na vlade držav, da začnejo strožje obravnavat piratstvo. A nima Nemčija dosti strožje glede piratiziranja kot mi? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Saj po moje nas je tu kup takih. Jaz sem dal svoje geslo prijateljici, ki tu pa tam kaj gleda, sam pa nisem že več kot leto bil gor. Če skinejo to možnost, pač ne bomo več imeli. In kolikor ljudi poznam, jih bo večina šla vstran.

Jaz si s tremi forumaši delim Disney+, pol SVOJ profil na Disney+ pa zastonj sharam še dvema forumašema. Tako da na mojem Disney+ računu gleda program 6 gospodinjstev. Saj po svoje štekam, da se jim ne izzide :D

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

Jebeš naročnine. Piratski streami so zelo napredovali v zadnjih letih in imaš celo odlične samodejne podnapise že zraven, in oglasi niso več tako nadležni, še posebej če imaš adblock ipd. Jst ne vidim poante v plačevanju netflixa če lahko gledam še isti dan zastonj serijo v 1080p s podnapisi. 

Lepim nekatere boljše v zadnjem času kar gledam, upam da komu pride prav:

https://ask4movie.mx/

http://fmovies.to/home

https://123-movies.sb/
 

Povezava do prispevka

Jaz sem prelen torrentat, nekoč se mi je dalo, zdej pa ni šans.

 

Izjemoma pogledam kako serijo prek piratskega streama, drgač mam pa mamo netflix, hbo max, prime ko je kaj pametnega gor in apple music family. Netflix bi najraje skenslal, k ga jedva gledam, ženska ma pa še ene 400 stvari na watchlisti, tko da bo treba mal počakat. 

 

Convenience > $.

Povezava do prispevka

Niti torrentat vec ne rabis, vsi streaming sajti prilepljeni zgoraj majo dobesedno vse serije in filme v HD, podnapisi included

 

Pa tut hecno as fuck mi je, ko nekdo pojamra, da se mu ne ljubi torrentat :D :D Posamezne epizode neke random serije v 45 minutnih delih dandanes so velke, kolk, gigabajt pa pol? A folk tule gor se vedno zivi v 2003 s 128 kb/s downloada, al sm js vmes kak tehnoloski preskok prespal slucajno?

 

Too lazy, da bi spiratiziral random movie, rajs se placuje subscription za neki, kar je itak 10 klikov stran na voljo za streamat na internetu, res ste nelogicni eni

Povezava do prispevka

Inb4 jA, eNi mAmO sLuZbE, pA nAm jE kUl iN mAmO dRgAcN oDnOs dO nEcEsA, zA kAr dAmO sVoJ tEzKo pRiGaRaN nOvEc, gimme a fucking break, hvatali bi krivine cist vsepovsod v lajfu, kjer je mogoce, cuttali cost vsepovsod, kjer lahko

 

A neki tolk simplisticnega, kot je downloadanje faking filmov in serij, neki cesar se posluzujemo ze od vekomaj, preden je bilokak corporate dickhead prisel na idejo za streaming servise za mesecni subscription... Ah ne, rajs fuknimo kes stran za stvari, ki jih je isto uizi dobit za đabe, toppest keks

Povezava do prispevka

Jaz imam trenutno samo še Netflix, oz. imava skupaj z DaPubecom. On gleda vsak dan, jaz pa zgolj občasno. Posledično, če bi bilo samo zame, bi verjetno odjavil. :) 
Druga stvar: na NAS-u itak delam zbirko filmov in serij. Večino zadev arhiviram (klasike, ki jih lahko gledam stokrat in se ne bom naveličal), nekatere pa pač zgolj pogledam in sčasoma brišem. V ta namen itak laufam torrente. 

 

Mimogrede: v kleti imam arhiv spiratiziranih DVD-jev. Tam je toliko ploščkov, da se mi ne da niti štet, kaj šele da bi naredil kak seznam. Problem pa je, ker v bajti ni več niti enega DVD-playerja. Tako da ta arhiv očitno služi samo nabiranju prahu. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Tona ponudnikov obstaja, to je res, koliko jih pa ima vsebino v 4kHDR recimo in ne rabiš met vezanega pcja na TV? Ne bom gledal 1080p vsebine streamanega iz laptopa ko zadnji rom, fuck that.

 

Vsi servici katere sem omenil imajo app na tvju, delajo brezhibno in ne rabim nč klikat, odzipavat, iskat podnapisov(a je to še thing?), met tipkovnice in miške na kavču in podobno. 

 

 

Povezava do prispevka

A si slabo prebral moj prvi post? 
Streamam zaradi priročnosti, simple as. 
 

Nočem imeti laptopa pri TVju, nočem skinjavati torrente, jih odzipavat, nočem imeti tipkovnice in miša pri kavču, nočem streamat shit če mam na bolj priročen način dostop do gledanja v najboljši kvaliteti itd.

 

Cena tega je pa sto pa nekaj evrov na leto. 
Letno več porabim za hobije, knjige in igre.


Glasbo si ne predstavljam kako poslušat brez servica. A torrentat neko plato, prenest na telefon in pol poslušat? Dej no. 
 

 

Povezava do prispevka

Sori stari, sam glede na tale cenik, ce je se isti, ne vem, na random najdu

 

Navedek
  • 7,99 EUR = Osnovni paket: 1 zaslon SD (gledate na 1 napravi hkrati, standardna ločljivost)
  • 9,99 EUR = Standardni paket: 2 zaslon HD (gledate na 2 napravah hkrati, visoka ločljivost, če je na voljo)
  • 11,99 EUR = Premium paket: 4 zaslonski paket HD / UHD 4K (gledate na štirih napravah hkrati, vključuje visoke ločljivosti in zelo visoko ločljivost 4K, ko so na voljo)

 

Znaci 144€ letno za 4K vsebine, zato, ker se ti ne ljubi v dveh minutah s HDMI kablom laptopa pristekat na teve, odpret stran s filmi, izbrat zeljen film in kliknit play

 

Pa, ajde, po moznosti met zravn na kavcu eno 8 evrsko brezzicno misko, da hitro stisnes na pavzo, ce te pritisne scat

 

Men je to tak nateg, da sjeos. Ja, ni velik dnarja na leto pod crto, ampak je se vseeno nateg, glede na alternative

 

Sam ja, te razumem, da noces tega. Pa noben ni govoril o DLjanju filmov, js sm samo enkrat omenil torrentiranje, pa da stvar z danasnjimi povezavami rabi pod 10 minut, da se zdownloada. Vse 3 strani linkane par postov nazaj, majo integrirane vse podnapise noter v player, pa 1080p kvaliteta, kar je popolnoma watchable. Hecno mi je samo, kako ste eni na hitro in z veseljem pogoltnili to idejo za subcription servise, ki je totalen nateg

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 23 minutami:

met tipkovnice in miške na kavču in podobno. 

 

 

image.thumb.png.e8277b3bfcc87b74b59e944c1435889e.png

Jaz imam tole zadevco in se bolano dobro obnese.

Osebno nimam  laptopa na TVju, ampak staro tablico Lenovo ThinkPad 10 s hubom (zadosti odzivna zadevca). Laptop se strinjam, da zna biti preveč cringe imet pod tvjem in zavzame preveč placa. Pa še raje laptop imam pri sebi.

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Z raznimi Spotifyji, Deezerji, jebenim ciganskim Youtube Music in ostalim shitom je ista zgodba, s to razliko, da je malenkost bolj poceni

 

Js si ne predstavljam, da bi tu gor poslusal glasbo, ker je v kurcu kvaliteta zvoka napram .flac-u al pa good ol' .mp3 fajlom na telefonu al pa po moznosti na dedicated music playerju. Mam Soulseek za musko. Pa stare cedeje, ki jih je treba zripat. Vzame mi par minut casa vec kot nekomu, ki uporablja streaming zadeve, ampak vem da je teh par minut vec blo porabljenih s tapravim razlogom

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 2 minutama:

Z raznimi Spotifyji, Deezerji, jebenim ciganskim Youtube Music in ostalim shitom je ista zgodba, s to razliko, da je malenkost bolj poceni

 

Js si ne predstavljam, da bi tu gor poslusal glasbo, ker je v kurcu kvaliteta zvoka napram .flac-u al pa good ol' .mp3 fajlom na telefonu al pa po moznosti na dedicated music playerju. Mam Soulseek za musko. Pa stare cedeje, ki jih je treba zripat. Vzame mi par minut casa vec kot nekomu, ki uporablja streaming zadeve, ampak vem da je teh par minut vec blo porabljenih s tapravim razlogom

yt2mp3 4 life :mafija:

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Mislim, da nihče ne trdi, da subi niso nateg. 

So alternativa temu hasslu kerga sva oba opisala. Enim se to ljubi delat, drugim pa ne.

 

Enim je sprejemljivo streamat glasbo, enim ni. Isti kurac tbh.

 

 

Teb je v tem primeru sprejemljivo to, da te vse te dogshit korporacije, od Disneya do Tokija nategujejo v rit zavoljo, sam mal, da se enkrat preberem - ker je to nategovanje alternativa hasslu (piratiziranje, ki je zastojn, pa noben te ne nateguje v rit) o katerem se pogovarjama?

 

Whatever floatski yer boatski, broski

Povezava do prispevka

Fora je v tem če si pripravljen plačat za to da dela vse tipi tapi 4k, ali pa se zastonj občasno kaj poigravati s morebitnimi addsi itd in malenkost slabšo izkušnjo. Jst osebno nisem pripravljen za glasbo, serije in filme plačati niti cekina, pa imam noramlno službo in vse, ampak sem odrasel pač v pirateriji. Kdaj sem gledal tekme serie a na spletu v 240p pa še štekalo je, in uporabljal piratebay za filme in serije pri tem pa je moj pc staknil gonorejo. Nivo današnje piraterije je bil še pet let nazaj nivo plačljivih streamning servicov in jaz sem presrečen. :innocent:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...