Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 2 minutama:

Najdi si eno v redu žensko, da te malo pomladi (in b4 kača te postara, lp)


Itak. Čeprav me je do sedaj čisto vsaka ženska zgolj samo postarala. Ne glede ali OK al kača..  Je pa tudi možno, da to pač pride z leti. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 50 minutami:

Toj zarad sive brade. Al se obrij al pa pobarvaj :D


Jebiga, če pa sem šarmatno siv. :) Nikoli se ne bom barval, se pa občasno brijem. 
 

 

tomazek reče pred 21 minutami:

Ćamirju ne gre z glave ona nudes fotka iz najstniških let in dela primerjavo s skoraj 30 let starejšo


Pozabimo to. 

Povezava do prispevka

Dober intervju

 

https://www.rtvslo.si/kultura/intervju/spageti-vestern-utelesa-dvojnost-fascinacijo-nad-ameriko-in-deziluzijo-nad-njeno-ideologijo/666203

 

"Špageti vestern uteleša dvojnost: fascinacijo nad Ameriko in deziluzijo nad njeno ideologijo"

 

Intervju z Austinom Fisherjem

 

Austin Fisher je akademik, ki tako rekoč poklicno preučuje "slabe" filme: fascinira ga poglavje italijanske filmske zgodovine, v katerem je kot po tekočem traku nastajalo na desetine skoraj identičnih filmov, od špageti vesternov do giallov.

Povezava do prispevka

Kaj, pljuva po špageti vesternih?? Na grmado z njim!!

Dobri slabi in grdi, Za pest dolarjev, Še za pest dolarjev več, (mater je čudno poslovenjat te neaslove) Fist full of dynamite, ... absolutni klasiki in med boljšimi vesterni sploh!

 

Naj gre nekam z svojimi 'slabimi' izjavami.

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 3 urami:

Kaj, pljuva po špageti vesternih?? Na grmado z njim!!

Dobri slabi in grdi, Za pest dolarjev, Še za pest dolarjev več, (mater je čudno poslovenjat te neaslove) Fist full of dynamite, ... absolutni klasiki in med boljšimi vesterni sploh!

 

Naj gre nekam z svojimi 'slabimi' izjavami.

Jaz nimam filinga, da bi žalil špageti vestrne, se mi zdi, da iz teksta v bistvu seka ven občudovanje ... pač je pa dejstvo, da je žanr povečini trash. Pač v eni enciklopediji sem prebral, da so v najboljših letih posneli po 100 špageti westrnov na leto. Verjetno ne nek razlog za tem, da jih zdaj neki povprečni gledalci znamo naštet mogoče 5 iz glave :D

Povezava do prispevka

 

 

 

A o tem je že kej tekla debata? Pustimo dialog v točno tem videu ampak sama ideja je groundbreaking za single player igre. RPGji in istale igre, kjer ti unikatno izkušnjo piše AI in je prirejena glede na tvoje poteze v igri... to zna biti sick v par letih. Vprašanje je edino GPU power in kako bodo containali AIje da ne zbezljajo izven okvirov zgodbe. 

Povezava do prispevka
darksaga reče Dne, 27. 4. 2023 at 8:28:

Kaj, pljuva po špageti vesternih?? Na grmado z njim!!

Dobri slabi in grdi, Za pest dolarjev, Še za pest dolarjev več, (mater je čudno poslovenjat te neaslove) Fist full of dynamite, ... absolutni klasiki in med boljšimi vesterni sploh!

 

Naj gre nekam z svojimi 'slabimi' izjavami.

A si sploh prebral članek? Pljuva po slabih špageti westernih, za pest dolarjev in nadaljevanja jih pa sploh ne šteje kot true špageti ker so imeli večji budget in so se tudi tematsko ločili od ostalih, ter jih ima za proper umetniška dela

Pač če maš hiperprpdikcijo (kar špageti je bil v ita) je logično da bo večina krs :D

Povezava do prispevka

Afaik ima tidal neke svoje superhighres posnetke ampak jz ne placujem za njih tko da sem na navadnem lossless paketu. Apple music ima tudi lossless v osnovni ceni. Spotify je dejansko driskasta kvaliteta sam je realno dost za koga je :p

Za deezer ne vem. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...