Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj pa HBO Max tudi kaj gledate oz. skupni account, če gre? 
Jaz sem sicer prekinil naročnino, ampak čez poletje bi mi sedlo pogledat par zadev. Ker bi bilo to zgolj občasno se mi nekako ne splača vzeti polne naročnine (sicer je zgolj 7 €, ampak jebiga.. :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Netflix baje zaenkrat samo problematičen za USA userje

 

Also če ne morm uporabljat Netflix kamorkoli grem, zakaj potem sploh met Netflix? To je res debilizem, zdej bom samo doma gledal serije in filme, na dopustu bom pa rabil s sabo vzet komp in downloadat vse? Lol

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 55 minutami:

Netflix baje zaenkrat samo problematičen za USA userje

 

Also če ne morm uporabljat Netflix kamorkoli grem, zakaj potem sploh met Netflix? To je res debilizem, zdej bom samo doma gledal serije in filme, na dopustu bom pa rabil s sabo vzet komp in downloadat vse? Lol

Pomoje pustijo za nekaj casa, pol pa zacnejo tezit. 
 

Jz drgac tut skor ne gledam netflixa, ga pa obcasno zena (pa jaz enkrat na mesec) tko da se definitivno splaca. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Netflix baje zaenkrat samo problematičen za USA userje

 

Also če ne morm uporabljat Netflix kamorkoli grem, zakaj potem sploh met Netflix? To je res debilizem, zdej bom samo doma gledal serije in filme, na dopustu bom pa rabil s sabo vzet komp in downloadat vse? Lol

Še naprej lahko gledaš kjerkoli s svojim accountom. Sedaj samo ne bo več možno deljenje accounta, da lahko 4 userji hkrati gledajo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:


Jebeš tak dopust, če je treba tam gledat filme in serije. :)

ti počitnikuj tko k ti hočeš

 

po dolgem dnevu plavanja, hrane in raziskovanja okolice včasih paše en Arrested Development pred spanjem

 

ali pa imaš nečakinjo s sabo k bi rada zjutraj pri fruštuku gledala risanke

 

tko da Netflix vedno pride prav

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Še naprej lahko gledaš kjerkoli s svojim accountom. Sedaj samo ne bo več možno deljenje accounta, da lahko 4 userji hkrati gledajo.

ja sej to, samo če plačujem za 4 userje, potem naj 4je userji hkrati uporabljajo, ni važno kje so

 

sami so si krivi

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Nazadnje je bilo nekaj govora o tem, da boš se moral vsaj enkrat mesečno prijaviti na domači IP z napravo na kateri bi rad gledal. Lockati na IP pa nima smisla verjetno al kako... Kaj pa dinamični IP-ji, uporaba VPN-jev... Ne vem no... Sicer me več ali manj boli kita, ampak še vedno mislim, da se bojo samo zajebali s tem, ne pa kaj pridobili. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 25. 5. 2023 at 21:10:

Še naprej lahko gledaš kjerkoli s svojim accountom. Sedaj samo ne bo več možno deljenje accounta, da lahko 4 userji hkrati gledajo.

Ce je to res pol smo mi good, sej mamo vsak svoj acc. Jz sm mislu da pod to padejo tut family accounti, skos sm tko razumel. Ker ce je dobesedno isti account pol cist stekam da jim gre v nos da 5 ljudi uporablja ISTI account :D

Povezava do prispevka

Kot account mislim te 4 ločene userje, ki jih imaš na voljo.

1 user je lahko šeran med različnimi ljudmi, ampak 2 ne moreta hkrati gledat. 4 userji, ki lahko hkrati gledajo na istem accountu so pa še vedno dovoljeni.

Mogoče sem se slabo izrazil.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ay momaki, ki spremljate/štekate kolesarstvo, dajte mi nekaj razložit

 

Na RTV SLO že par dni all day kucajo prispevke o Primožu Rogliču. Nič narobe, razumem, da je zmagal nek pomemben tour. Samo ni mi jasno, zakaj je glede Rogliča toliko več hypa kot glede Tadeja Pogačarja, ki je zmagal dirko po Franciji (in ki je, kolikor pavšalno razumem, še vedno večji dosežek od tega, kar je zmagal Roglič)? 

 

A je Roglič nek ful bolj opasen in zanimiv lik v primerjavi s Pogačarjem, ali zakaj se okoli njega ustvarja avro, kot da je nek NOB junak, dočim Pogačar ob mega zmagah dobi nek najbolj običen prispevek na svetu ya ya čestitamo Pogačarju, če je že treba? :D 

Povezava do prispevka

Yes

 

Pač roglic predstavlja tragičen lik Slovenca, ki se matra pa ga usi tucejo dol, prvi slovenec z  zmago na eni od 3 tedenskih dirk, medtem ko je Pogačar premlad (ma se cajt za osvajanja) + večji talent + že od začetka mislim da je sam kolesarjenje treniral, kar pomeni da nima tacga redemption arca kor Rogla in kot tak ne pade v tapravo kategorijo pri Slovencih

uredilo bitje Me3do
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@ChenierRoglič je bolj underdog. Star ex smučarski skakalec, ki je po poškodbi zečel kolesariti. Šele na stara leta je začel šopati nore dosežke.

Po drugi strani je Pogačar bolj nek wunderkind, ki je šele proper začel kariero in ima najboljša leta pred sabo.

 

Najbrž je fora v tem, da se folk lažje poistoveti z underdogom Rogličem, tudi ker šport spremlja dokaj stara demografija.

 

Vse imo. Mogoče se motim na polno. :D

 

EDIT: Too slow for @Me3do

Očitno moja teorija ni čisto zgrešena. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

To je ta "najtežji šport izmed vseh" o katerem mi Gorann razlaga.

Basically tok je enih športnikov iz drugih športov, ki pridejo potem v kolesarjenje in so zmagovalci, kar mi da misliti, da je tem športnikom tok izi kolesarjenje, da vse te ljudi, ki samo kolesarijo, gladko pojebejo v vzdržljivosti.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Najbrž je fora v tem, da se folk lažje poistoveti z underdogom Rogličem, tudi ker šport spremlja dokaj stara demografija.

 

Hmnja kaj pa vem, šport mislim da je kar uni-age zadeva (pri starostih, po spolu ne preveč).

 

Podatki za zda:

 

Navedek

Share of sports fans in the United States as of April 2023, by age

tablecolumn chart
Characteristic Avid sports fan Casual fan Not a fan at all
18-34 36% 41% 23%
35-44 37% 45% 18%
45-64 27% 46% 27%
65+ 17% 51% 32%
Showing entries 1 to 4 (4 entries in total)

 

Povezava do prispevka

Meni sta oba norca in se spomnim kako sem bil vesel ob stopničkah Valjavca, ko je bil Hauptman bronast na SP-ju, ... Zdaj pa smo prešli v neko povsem noro sfero, ko sta na vsaki dirki na kateri nastopita glavna favorita. In ja, z Roglo se lažje poistovetijo ljudje, imel je ogromno smole, ki je vsaj v določeni meri povezana tudi s poznim vstopom v kolesarstvo, izgubil je dobljeni Tour s preveliko čelado, hkrati pa takoj tudi šel čestita Pogiju. Pač velik človek in zato ga imajo praktično vsi radi. Pa še redemption z zlato na OI in sedaj na Giru.

 

image.thumb.png.ecdc0871495271f7138c91163a8b763e.png

 

@Weraziel: primere prosim, drugače si nekaj potegnil iz riti. Nekaj je iz ciklokrosa, ki je pač samo drugačna oblika kolesarstva (Wout, MvDP, Pidcock) ali Wiggins iz velodroma.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Roglič je imel v karieri toliko ene smole na dirkah (padci, poškodbe), da mu vsi od srca privoščijo.

Še na tem zadnjem kronometru je naletel na neko jebeno luknjo in se mu je snela veriga - ko sem gledal, sem bil prav tisto "dej ne me jebat, kaj spet". :D

 

Drugače meni je Pogačar kot kolesar ful bolj zanimiv za gledat - če se počuti, potegne, ne kalkulira preveč kaj bo jutri....

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...