Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

Frozen Wilds me je 'spomnil', zakaj nikol nisem bil nek fan DLCjev in se jim obicajno izognem. ko pomislim na $ in cajt, da sem koncno dobil old save playable verzijo, ker sem staro prodal, in bi drugace moral se en >50 urni run, da bi lahko uletel v FW, mental. ker FW je smeti. narejeno na silo, cash grab milking suckers. zgodba oz dialogi, jeeeeez, nove in kvazi nove bullet sponge super buffed corrupted mašine, ki te v areni na hard pri lvl 55 two shotajo, ekspresna menjava dnevno nocnega cikla, da imas obcutek, da se itak skoz fajtas ponoci, ko se v konstatnem snezenju in polarnem siju vidi fuck all. novi skill tree utterly useless. zadnji 2-3 urni dungeon :blink:  skratka, hard pass

 

zdej grem pa se mal free roamat za collectablei :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 3 urami:

Frozen Wilds me je 'spomnil', zakaj nikol nisem bil nek fan DLCjev in se jim obicajno izognem. ko pomislim na $ in cajt, da sem koncno dobil old save playable verzijo, ker sem staro prodal, in bi drugace moral se en >50 urni run, da bi lahko uletel v FW, mental. ker FW je smeti. narejeno na silo, cash grab milking suckers. zgodba oz dialogi, jeeeeez, nove in kvazi nove bullet sponge super buffed corrupted mašine, ki te v areni na hard pri lvl 55 two shotajo, ekspresna menjava dnevno nocnega cikla, da imas obcutek, da se itak skoz fajtas ponoci, ko se v konstatnem snezenju in polarnem siju vidi fuck all. novi skill tree utterly useless. zadnji 2-3 urni dungeon :blink:  skratka, hard pass

 

zdej grem pa se mal free roamat za collectablei :D

 

what, meni pa niti približno ni bil slab, mogoče celo boljši kot original. zgodba je pač more of the same, medtem ko mi je bila okolica zelo všeč. ko v snežnem metežu ne vidiš 5m pred seboj, ali pa "deformacija" snega zaradi hoje, boja, ... top šit. dodatek tistih parih "ugank" mi je tudi sedel. glede novih robotov bom pa rekel takole - frostclaw mi je zakon, scorcher je pa res tečen za popiz*it in definitivno imba. nisem pa špilal na hard, tako da tolk frustracij spet nisem bil deležen na račun tega :D. se pa strinjam glede cauldrona na koncu, tej mi že v originalu niso sedli, tako da mi je bilo tudi tole bolj meh. je bil pa zato zadnji šef oz. fajt dosti bolj impozanten od tistega iz originala.

 

zdaj sem se pa končno spravil TLOU2 obračat. že vidim da bo abby ena težkokategorna bitch :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 3 urami:

Frozen Wilds me je 'spomnil', zakaj nikol nisem bil nek fan DLCjev in se jim obicajno izognem. ko pomislim na $ in cajt, da sem koncno dobil old save playable verzijo, ker sem staro prodal, in bi drugace moral se en >50 urni run, da bi lahko uletel v FW, mental. ker FW je smeti. narejeno na silo, cash grab milking suckers. zgodba oz dialogi, jeeeeez, nove in kvazi nove bullet sponge super buffed corrupted mašine, ki te v areni na hard pri lvl 55 two shotajo, ekspresna menjava dnevno nocnega cikla, da imas obcutek, da se itak skoz fajtas ponoci, ko se v konstatnem snezenju in polarnem siju vidi fuck all. novi skill tree utterly useless. zadnji 2-3 urni dungeon :blink:  skratka, hard pass

 

zdej grem pa se mal free roamat za collectablei :D

Deluješ sam jezen ker je DLC pac mišljen ko končaš main game. Men je svetoven DLC, story dosti bolj od osnovne igre, grafika boljša, novi bolj unikatni weaponi, in monsterji.... skratka you couldn't be more wrong.

uredilo bitje Gapi182
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Zorz itak sem se pod vtisom, kako sem porabil miljavzent resursov :D, da sem se prebil cez zadnji dougenon, ona dva NPCja pa useless as fuck. nastavim 10 pasti levo 10 desno, se obrnem, in 10 pasti gone forever, fo. me pa res moti, da ne vidis nic, al zarad teme, al zarad beline, al zarad meteza, al pa zadnji doungeon, kjer roza disko lightshow bolece zareze v zrklo.

 

@Gapi182 jbg

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 51 minutami:

Deluješ sam jezen ker je DLC pac mišljen ko končaš main game. Men je svetoven DLC, story dosti bolj od osnovne igre, grafika boljša, novi bolj unikatni weaponi, in monsterji.... skratka you couldn't be more wrong.

+1111

 

g. profesorja sem spoštoval bolj kot lastnega očeta, res mi je bil všeč, spomladi sem mu tudi mislil poslati vrček domačega medu

 

no, nič ne bo

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 13 minutami:

mal off topic ampak kakšen med pa maš? 

 

nimam jaz, stric ki živi zraven ima čebelnjak - nimam pa pojma, kakšen med je to, nisem največji fan medu :)  pač en od čebel :D 

 

also tok sem u pizdi kar se novih špilov tiče da resno razmišljam o nakupu Untitled goose game. Med igranjem si bom gladil prirezane brčice, si popravljal naramnice in bil pač čimbolj hipster :D 

 

pa en horror book sem si kupil, House of Leaves. Zaenkrat kr obeta, lepo dela spooky vzdušje pa dosti eksperimentalen način podajanja zgodbe ima

 

kurčevo prvo leto izida nove konzole ej :D 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Sej to je point. Poveča trenje, kar je dobro, če ga je premalo.

ma glede na to kako mehka je koža pri spolnih organih, sploh pri ženskah mam občutek da bi prej lahko prišlo do kake poškodbe :D. BTW 1x na urgenco je prišel model, ki je prakticiral s svojo partnerico tako da si je dal balon v kurac in ga nato napihnil(stupid I know). Valda je balon poču in ga ni mogu dobit nazaj. 

Povezava do prispevka

Ne vem ej, po moje ne bi smelo bit panike, ker je naravna lubrifikacija itak vseeno prisotna. Po moje je bolj pomembna higiena po seksu, kakor da bi bila nevarnost poškodb med seksom samim. Te se itak lahko pripetijo z medom ali brez.

Tole je drugače kao neka tehnika iz kamasutra knjig. To so stoletja izkušenj, ki prehajajo iz roda v rod. Inb4 the game of telephone; "Z ledom, ne z medom, debil!" :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

also tok sem u pizdi kar se novih špilov tiče da resno razmišljam o nakupu Untitled goose game. Med igranjem si bom gladil prirezane brčice, si popravljal naramnice in bil pač čimbolj hipster :D 

 

kurčevo prvo leto izida nove konzole ej :D 

 

zdaj, ko si obupal nad GoT :(,  kaj pa Hitman 3?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

pa en horror book sem si kupil, House of Leaves. Zaenkrat kr obeta, lepo dela spooky vzdušje pa dosti eksperimentalen način podajanja zgodbe ima

 

kurčevo prvo leto izida nove konzole ej :D 

Edina interakcija, ki sem jo imel v zadnjih dveh tednih na gaming sferi, je bila brisanje prahu s PS5 :D. Pa ne, da nimam nič za igrat, daleč od tega, imam pet iger prav nagledanih, da jih bom enkrat kmalu šel skozi (npr. Doom Eternal še nisem pognal, pa imam doma disk) ... Samo nekako nimam volje

 

Untitled Goose Game je mega kjut, pač res luštna in smešna igrica. Ne vem, če bi ti priporočal kupovat disk, ker skoraj ziher ti ne bo za na polico, ampak za it skozi pa je ziher vredna. Sploh ker se mi zdi, da je "humor" nekaj, kar developerjem videoiger res ne gre od rok, pa je toliko bolj carsko videt proper narejen comedy game

 

House of Leaves je kul, dobra izbira

Povezava do prispevka

A to je kao horror :D Nikol nism mislil, da je to horror, hehe. Zravn se splača poslušat Poe - Haunted, album njegove sestre. Hud soundtrack za knjigo :D. 

 

Drugač je men Frozen Wilds DLC tko 2 kategoriji boljš kot main game, velik boljši writing, basically vse mi je boljš. Pa mi je bil že main game super (miljonkrat boljš kot GoT, ki sem ga s hudimi mukami dokončal, pa sm platiniral spidamana :D)

Povezava do prispevka

Escape from Tarkov - crkujem ko blesav, pocas mi bo rebuy dnarja sfalilo :D

 

CoD BOCW - sem sel nazaj na core modes, suckam na polno

 

Synthetik - zaka sele zej zvem, da ta spil obstaja, to je fukjeno. Hades na 1000 potenco, pa zajeban tut tam nekje

 

BF 5 - ne vem, zakaj vsi jamrajo nad babami in crnci v vojski, this shit is awsum

 

Loop Hero - ne vem zakaj, ampak ta spil je eno lepsih letosnjih presenecenj, ceglih zgleda kot mobile game

 

Elite Dangerous - vceri sm popizdu, ko sm vidu, da je se slabe 3 mesce do izida Odyssey, pa sem popokal kufre, namajnal FSD synthesis materjale in se s svojo sfrizirano ladjo odpravu na drug konc galaksije. V treh mescih bom mnda ze nazaj, who the fuck knows. Fali tule gor na forumu ena proper tema za pogovarjanje o space pew pewy simulacijah, mogoc dans spisem eno, ce se vam je pol tam not za pogovarjat o NMSju, ki ze ima namensko temo za to :)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 49 minutami:

BF 5 - ne vem, zakaj vsi jamrajo nad babami in crnci v vojski, this shit is awsum

WW2 igrica brez svastike je pri meni direkt za v smeti.
Sprejmem tudi rumene jopiče.

Pa mape so precej zanič.

Povezava do prispevka

V RDR2 prišel v chapter 5 (tropski otok s platntažo sladkornega trsta), rabil sem ene 2 leti (prvi save mam pomoje november 2019).

 

Zdej pa mal polemike. Igra je kot open world walking simulator slaba, evo. Včer sem sedel pred TVjem ene 3 ure, igral pa ne vem če sem 15 minut. 5 minut jahaš (oz. v cinematic view gledaš, kako AI jaha). Potem obvezna debata na začetku misije, potem (v 80%) debata medtem ko jahaš, in potem nek skriptiran strelski spopad, kjer mal preklinjaš lesenost modela, ki se skrije za nek random mali tegelc za rože, z narobnega kota in pokaš aim assisted head shoote.

 

S konjem greš skozi mesto in mimogrede butneš pešca, ki se ti je fuknu pred kopita, 45 sekund za tem je za tabo več policije kot v misiji, kjer si oropal banko. Random dogodki ti fuknejo sredi nič strelski spopad z 20 banditi, ki je zanimiv tok ko maksijevi posti o prihodnosti gaming hardwarea.

 

Tempo je obupno počasen, lik je lesen pri gibanju, streljanje je kar bedno, pa ta "simulacija" lajfa, kjer krtačiš konja, bašeš golaž, nabiraš pleve, vlečeš puške iz sedla in si sploh neki prisiljen se obremnejvat z glupostimi jo dela samo še bolj počasno. Direkt iz Sushime, ki ima cel pehar svojih medicore problemov mi ni jasno, v čem je RDR2 dejansko kaj boljša igra (minus grafični slog in setting). Obe sta pa vsaj 3x predolgi.

 

6 od 10 igrica, če ne bo na koncu nek badass Nobelova nagrada za literaturo moment.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tropski otok je itak najslabša epizoda. Prav vidim, da je nekdo želel vse trope westernov vključit, pa mu je manjkalo še malo adventure/swashbuckler/pirate island filinga in evo, imejmo še epizodo na tropskem otoku. Meni je bil ta del praktično nevzdržen.

 

Te pa čaka še najdaljši chapter v igri, ko prideš z otoka. Tako da še vsaj enih sweet 15 ur zgodbe, če ignoriraš stranske dejavnosti  

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...