Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 7 minutami:

a se da videt exhibit A, ki so ga sproducirali RBR. tole me res zanima :)

 

Kak posnetek, ko je kdo drug (po možnosti Hamilton) naredil isto in ni bilo kazni. Baje so pri Mercedesu sami rekli, da bo tista pritožba težko šla skozi. Ali pa posnetke s prejšnje dirke, ko so se pri Mercedesu izognili kazni kljub očitnem kršenju pravil za SC. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
LordJimy reče pred 41 minutami:

Sprašujem se tudi ali danes niso pustili, da Lewis osvoji naslov zato, da ne bi prehitel Schumacherja ali celo zato, ker ni prave barve in ni po pravilih, da imajo taki največ naslovov v F1....:wacko:

 

BuLsHiT reče pred 24 minutami:

Ti si majkemi idjot 

 

BuLsHiT :) 

ps: Lewis je drugače tudi sam izjavil, da je bil marsičesa deležen v F1 ....
ps2: Sem pa zraven pripisal, da se navezuje na "pravila FIA" in ni povarka na rasizmu ....

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
carek reče pred 7 minutami:
ana reče pred 36 minutami:

Hamilton je Schumacherja prehitel v praktično vseh statistikah, lani tudi v naslovih. 

 

Šumi ima 5 zaporednih naslovov, Lewis 4. Z letošnjim bi ga izenačil. 

 

Also, dobr so se izvlekli v FII :D 

Samo spomnim, da so Schumacherja morali spuščati že na sredini sezon naprej in močno zavirati tik pred ciljno črto, da je osvojil teh 5 zaporednih :) 

Povezava do prispevka
LordJimy reče pred 1 uro:

Sprašujem se tudi ali danes niso pustili, da Lewis osvoji naslov zato, da ne bi prehitel Schumacherja ali celo zato, ker ni prave barve in ni po pravilih, da imajo taki največ naslovov v F1....:wacko:

Ti pa si mal blesav, ane?

 

ana reče pred 1 uro:

Hamilton je Schumacherja prehitel v praktično vseh statistikah, lani tudi v naslovih. 

Nobenga ne zanima, lahk ma 15 naslovov in vso tvojo preljubo statistiko, nikol in nikdar ne bo to, kar je Schumi.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
LordJimy reče pred 1 uro:

Sprašujem se tudi ali danes niso pustili, da Lewis osvoji naslov zato, da ne bi prehitel Schumacherja ali celo zato, ker ni prave barve in ni po pravilih, da imajo taki največ naslovov v F1....:wacko:

Zakaj se pol ne sprašuješ kako lahko mercedez že 8 let vlada karavani, kar  Ferrari ni smel.  Še Red Bull so skinili ko so bli 4 leta na vrhu. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 20 minutami:

Ti pa si mal blesav, ane?

 

Nobenga ne zanima, lahk ma 15 naslovov in vso tvojo preljubo statistiko, nikol in nikdar ne bo to, kar je Schumi.

Nisem rekla, da je kot Schumacher, samo da ga prehiteva po statistiki. Schumacher je bil moj najljubši dirkač in je še vedno moj najljubši dirkač. 

 

Hamilton je odličen dirkač v moštvu, ki je imelo leta močno premoč in imajo še vedno najmočnejši dirkalnik. Kljub temu pa bi bil Schumacher zame vedno prva izbira. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ubistvu bi bilo kr basla za FIA če bi Lujz čapnil naslov, saj so pred to sezono sfrizirali pravila ravno da so objajčili Merđ s posegi v dno dirkalnika :D

 

sej čez slabih 96 dni se začne nova sezona, polna neznank. Kdo bo najbolje zadel pravila (zihr Frrari) in kdo je letos pogonil preveč risursov in jih bo to teplo spomladi (mrbit glih Frrari).

SPloh Mkvaren me zanima, glede na to da so šli letos v sezono s hendikepom zaradi novega pogonskega sklopa in porabe žetonov zanj

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 16 urami:

jep

Masi je totalno nesposoben za funkcijo, ki jo opravlja. Od barantanja z ekipami, do milorečeno čudnih odločitev o varnostnih avtih in prekinitvah dirk, sploh Spa je lep primer letos... pokojni Čarli je udaril po mizi, tale pa baranta ko branjevec ki prodaja solato

 

On je tam kjer je z razlogom in ker je vodljiv. Ker F1 z ulicnimi dirkami, zarometi in vse odisejado box transmitov zelijo priblizati Nascar showu. To, kar se je zgodilo vceraj je zraslo na trati lastnikov in amerikanci pac pravijo in dokazujejo: "The show must go on!" Za vsako ceno.

 

In kaj boljsega kot tale shitstorm, dethronanje Hamiltona v zadnjem krogu, zadnje dirke...epski scenarij. Po moje je kr neki zaodrnih veljakov dozivelo orgazme ob tem razpletu in si manejo roke, ker to, kar se je zgodilo vecraj bo trendalo se kr neki casa in verjetno si prav zelijo da merc vlaga pritozbe in se ta shitshow se ne konca kr tako. Clickbait raj. Money money money, it's so funny in the ricman's world.

 

Boris reče pred 15 urami:

merc se je zaj k ni poslal vegija v bokse pr prvem safty carju. End of story 

 

Nope, tega ne mors obesit Mercu, niti Luisu, pa jih lahko se tako sovrazis, so vceraj naredili vse kar so lahko in prav. Ne smes pozabit, da je bil Luis P1 in je branil polozaj, medtem ko RBR/Verstapen niso imeli kaj izgubit in so pac probali vse kar so lahko. Kakorkol obrnes, ce Latifi ne bi crashnil, bi Hamilton suvereno zmagal prvenstvo na 30 korgov starih gumah. Max vceraj ni bil dorasel tekmec Hamiltonu na dirki ne z soft ne z med gumami. En kamion Merci cokolad lahko poslje v smer Latifi in Masi. That's it. 

 

 

Povezava do prispevka

Mene za naslednjo sezono zelo zanima kaj se bo zgodilo z Haas ekipo.

Pravijo, da so ves resource vrgli v 2022 bolid. 

 

Plus še mi zdi, da je Mick taktično buzeriral Latifija, da se je reveš razbil. Češ mojmu fotru pa noben ne bo vzel rekorda :mafija:

 

No vsekakor pa upam, da bo naslednja sezona vsaj pol toliko zanimiva kot letošnje leto

Povezava do prispevka

Tole je bil tak shitshow iz strani vodstva, da glava peče. 

 

Že tisti prvi incident med HAM in VER je bil mejen, tole na koncu pa prav smrdi po enem uradniku iz Libery media/Netflixa, ki drži Masija za jajca in mu šepeta "še en krog imaš časa, da ju spraviš do 1vs1".

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...