Skoči na vsebino

Kje kupujete knjige


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

A kdo upa težit na Biblos, kdaj bodo na voljo še naslednje e-knjige iz serije Dark Tower in Veščec? Ker meni sploh več ne odgovarjajo :) .
Nazadnje sem dobil odgovor, da je to stvar založnika in da nimajo podatka. Hvala lepa za tak odgovor neke kao oh-in-ah največje spletne  knjigarne:

image.png.997504025cd5535888362b2b951a5e66.png

Kako za vraga nimajo nobenega podatka ???

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 urami:

A kdo upa težit na Biblos, kdaj bodo na voljo še naslednje e-knjige iz serije Dark Tower in Veščec? Ker meni sploh več ne odgovarjajo :) .
Nazadnje sem dobil odgovor, da je to stvar založnika in da nimajo podatka. Hvala lepa za tak odgovor neke kao oh-in-ah največje spletne  knjigarne:

image.png.997504025cd5535888362b2b951a5e66.png

Kako za vraga nimajo nobenega podatka ???

 

To moraš na založnika nasloviti. Za Veščec 2. del sem videl na facebook strani od Mladinske knjige, da bo na Biblosu novembra.

uredilo bitje LakomLačen
Povezava do prispevka

@reaper: drugače ta Primus so res OK. Nekatere knjige dobiš že naslednji dan. Iskanje rezultatov za: 'harry potter' (primus.si)

Btw, na Emki imajo posamezno zgolj ilustrirano izdajo (44 €), kar verjetno ni slabo, ampak je pač dražje.
Sicer pa računaj na to, da ko bo otrok prebral prvo knjigo, boš moral tako ali tako nabavit komplet ;) . Komplet Harry Potter (1—7) (emka.si)
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Armando reče pred 7 minutami:

Bi bilo za preveriti ker ene ponudbe so noro ugodne in me dejansko zanima kako legit je ta stran.


Ok, očitno je prevara. Itak prelepo, da bi bilo res. Sem malce poguglal, npr.:
Investigating Eslite-Bookstore.com: Legit Store Or Shady Scam? (malwaretips.com)


Škoda... in sorry da sem sploh lepil na forum. Ampak vsaj v info, da se pač izognemo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Ejga momci, izredno sem nostalgičen za tele knjige, a ima kdo to doma in bi šenkal/prodal

 

DETEKTIV MIKI, PRVI PRIMER, DUHOVI NA DELU, 1 IN 2 ŠT. MIKI ...

 

Neki Miki Miška trash light noveli, ampak bi jih dal na polico, ker so mi res zelo nostalgična roba :)

 

V zameno posharam dostop do zakladnice slovenskih e-knjig :P. Če pa dostop že imate, pol pa itak lahko opravite dobro delo in mi zdaj vrnete :D 

 

ZS

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Po novem carinska pošta ustavlja tudi pošiljke poslane preko ponudnika rabljenih knjig WOB (World of Books). Še nedolgo nazaj so bile pošiljke poslane preko avstrijske pošte direktno v nabiralnik. Sedaj pa pošiljajo preko švedske pošte in nekaj očitno ni pravilno carinsko posredovano tako, da naša pošta ustavi paketke.

 

Previdno, ker so nagnjeni k temu, da razbijejo naročilo na več pošiljk. Recimo naročiš 5 rabljenih knjig, ki jih pošljejo v petih različnih pošiljkah, kar pomeni 5x minimalno dodatno 3.25 EUR manipulativnih stroškov. Da ne govorimo, koliko dela je to vso dokumentacijo urediti in poslati carinski pošti  preko elektronskega naslova.

Skratka izogib, dokler se to ne vrne na stara pota.

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
LakomLačen reče Dne, 7. 3. 2024 at 16:39:

Po novem carinska pošta ustavlja tudi pošiljke poslane preko ponudnika rabljenih knjig WOB (World of Books). Še 

Skratka izogib, dokler se to ne vrne na stara pota.

5 dni nazaj sem dobil direkt brez carinskega vmešavanja, 2 dni nazaj tud.

Povezava do prispevka

Preko švedske pošte? Meni so jih v zadnjem mesecu osem ustavili, ena je šla čez, dve knjigi pa še čakam. Prav tako mi je carinska pošta pri dveh zaračunala 22% davek. Zdaj ne vem, ali so se me načrtno lotili, ker sem v zadnjih dveh letih res naročil 100+ knjig in tudi zahtevke za dokumentacijo mi pošiljajo direktno na moj e-mail naslov, čeprav ga ni nikjer na pošiljki. Torej me očitno imajo v evidenci. Za nameček pa mi je WOB eno knjigo še napačno poslal. Skratka, z njimi sem zaključil.:D

Nekaj primerov

xxx.jpg yyy.jpg zzzz.png

uredilo bitje LakomLačen
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...