Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Henrik reče pred 25 minutami:

https://siol.net/novice/slovenija/so-najstnico-res-vklenili-v-lisice-samo-zato-ker-ni-nosila-maske-534872

 

toliko o tem, da je bila samo maska edini glavni krivec....

 

 

 

glupe pičke so glupe (+ glupi starši)

 

Začel sem vsakega na FB mutat ko mi objavlja te "aktivistične objave kot je npr ta". Sej bi ga že tudi zbirsal verjetno samo rabim bit gor zarad posla in grup kjer sm noter s kolegih :ermm:

Povezava do prispevka
Zamorc reče pred 20 urami:

Pizda no, bolezen je, sam problemi so drugje.

 

Recimo, da mors cakat 2 dni na test: sam sem neki prehlajen in v sluzbi mi recejo nej kontaktiram dohtarja, takoj me napoti na test, ceprav nimam vrocine in ze izkasjujem sluz, test pa sele v cetrtek, wtf zdej sem pa na bolniski za brez veze, sploh se ne pocutim slabo.

 

Na bolniški nisi za brezveze. Na bolniški si zato, da ne okužiš še ostalga kolektiva.

 

Tko k en kolega prau da če sm prehlajen nism bolan. Ja pizda, si. Počas nam bo mogl začet kapnt da če si bolan, morš bit doma, ne pa trosit prehlada naokol.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 25 minutami:

 

Na bolniški nisi za brezveze. Na bolniški si zato, da ne okužiš še ostalga kolektiva.

 

Tko k en kolega prau da če sm prehlajen nism bolan. Ja pizda, si. Počas nam bo mogl začet kapnt da če si bolan, morš bit doma, ne pa trosit prehlada naokol.

Kdor ne more shendlat mal prehlada, je dost pussy, tko da ja, za brez veze sem doma. Pizda MJ je igral tekmo pr 40 vrocine i nikome nista.

  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

 

Zamorc reče pred 19 minutami:

Ma ti ustavi mal konje, za en usran prehlad se nikol ni slo na bolnisko, saj bi bla podjetja v nasprotnem na pol prazna. Evo, v 12 letih delovne dobe sem bil na bolniski vse skupaj manj kot en teden, torej samo takrat, ko sem imel vrocino.

 

To je bilo še v dark ages, zdaj verjamemo v Znanost in že če si zdrav lahko pobiješ en kup starih mam, če si pa smrkav si pa dobesedno weapon of mass destruction.

uredilo bitje hordak
Povezava do prispevka

D3 pa te fore 🙂

 

V tem prispevku med drugim omeni rezultat klinične študije.  Teorija na kratko gre pa tko; receptor za covid je ace2 -> maščobne celice imajo največ ace2 receptorjev v telesu -> debelejši si, boljše so možnosti covida za širjenje po telesu -> d3 "tekmuje" s covid preko ace2 receptorja in s tem blokira virus -> treba shujšat in biti več na soncu, pozimi pa d3 nadomestki.   
 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...