Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

No, ampak se mi zdi relativno mala raziika med rdeco in oranzno. 200 postelj ob taksni fluktuaciji kot smo ji zadnje case prica se kar hitro zapolni. Sicer stavim zdaj 100e, da bodo na koncu naredili kar nekaj, ta grafika pa bo ostala pozabljena.

Povezava do prispevka
kola reče pred 1 minuto:

Sicer stavim zdaj 100e, da bodo na koncu naredili kar nekaj, ta grafika pa bo ostala pozabljena.

 

Itak, saj isto je blo s tisto tabelo, ki so jo sestavili za zaostrovanje ukrepov. Kao popolni plan kako ravnati in kaj zapirati ob povečanju številk. Potem pa so sprejemali kar nekaj mimo tistega plana in prestavljali zadeve.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
berghaus reče pred 1 uro:

Današnje poročilo iz našega DSOja, 49 okuženih v rdeči coni, en mrtev, 40 prebolelo. Z atom zaenkrat še ok.

Super, da je ok :) Moja mati je po 10 dneh tudi še vedno ok, pač vročina in kašelj

Jih je pa trenutno 32 okuženih

 

včeraj in danes sem kar uporabljal taxi. Od 6 taksistov jih je pet imelo proper masko (kar pohvalno), en, ki jo je imel pod nosom je razlagal kako je vse bullshit, enemu starejšemu taksistu je pa prejšnji teden umrla mama, za vikend pa je rekel, da je kmalu znorel, ko je pobral štiri pijane v eni hiši

res živimo v paralelni družbi

 

Povezava do prispevka
Death reče Dne, 7. 11. 2020 at 15:57:

Ukrepi trenutno delujejo, ker število okužb rahlo pada. Je pa jasno da se bo število umrlih in v bolnici še nekaj časa dvigovalo.

 

Nisem našel kje si me prepričeval da rabimo tam septembra ko bilo vse dosti boljše počakati 10 dni, oziroma si me prepričeval da treba 20 dni počakat. Pa mi nek graf limal da traja 3 dni inkubacija pa 5 dni neki neki predno jih sprejemo v bolnico. A so zdaj že vidni ukrepi iz 24. Septembra

 

Odkar so se začeli ukrepi gre na slabše

 

Jebem mater tebi in vsem ki podobno razmišljajo

uredilo bitje Marvak
  • Račka +1 4
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 4 minutami:

 

Nisem našel kje si me prepričeval da rabimo tam septembra ko bilo vse dosti boljše počakati 10 dni, oziroma si me prepričeval da treba 20 dni počakat. Pa mi nek graf limal da traja 3 dni inkubacija pa 5 dni neki neki predno jih sprejemo v bolnico. A so zdaj že vidni ukrepi iz 24. Septembra

 

Odkar so se začeli ukrepi gre na slabše

 

Jebem mater tebi in vsem ki podobno razmišljajo

Definitivno s pomočjo idiotov kot si ti!

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 3
Povezava do prispevka

Samo res se že od septembra ponavlja, potrpimo še malo 10 dni 14 dni pa bo... ne čudno, da se folkui sfuka. Kot, da bi naročil neko zadevo, ki si jo full želiš že danes, pa bi ti poštarji vsakih par dni lagali in bi jo dobil šele enkrat marca. Sedaj pa še ven fuknejo nek seznam, ki točno kaže, da bo večina zadev zaprta še par mesecev :D Kako bi ostal normalen zraven tega?

Povezava do prispevka
Lel reče pred 7 urami:

Imaš tuja poročanja in se bolj ali manj strinjajo da je virus v Wuhanu je pod kontrolo, četudi ni nujno da se strinjajo z ukrepi ki so bili sprejeti da so to dosegli.

Imaš tudi poročanja, da je virus na Švedskem pod kontrolo, pa kaj sedaj? 

Povezava do prispevka
kola reče pred 3 urami:

No, ampak se mi zdi relativno mala raziika med rdeco in oranzno. 200 postelj ob taksni fluktuaciji kot smo ji zadnje case prica se kar hitro zapolni. Sicer stavim zdaj 100e, da bodo na koncu naredili kar nekaj, ta grafika pa bo ostala pozabljena.

Zadostuje ze eden izmed izpolnjenih kriterijev za prehod v naslednjo fazo. Luc na koncu tunela (kjer Jansa vozi valjar).

nekdo reče pred 2 urama:

Potemtakem punca samo iz domače regije, ker v sosednjo še s pasošem ne boš več mogel.

Ljubezen ne pozna meja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...