Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

kool reče pred 23 minutami:

Men ni jasno kako ta great reset deluje.

 

Ljudje, ki že imajo vse kar hočejo želijo reset (in posledično sami sebe ustrelit v nogo), ker...?

ker new world order

ker bogati bodo ratali z precepljenjem populacije nesmrtni

in pac ko bo svet v kaosu bodo oni imuni hodili med ljudmi, ne bo mogel recimo nekdo z nozickom ga zabost v kaosu

ali pa vdret v njihovo hiso in jih izropat in pobit

ker bodo imeli force field iz kristalov okoli

katerega so dobili od reptiliancev

 

tako da priporocam da tudi ti zahtevas managerja in se mu osebno pritozis da bos naslednjic sel k drugemu ponudniku in ne bodo videli vec tvojega businessa, preden bo prepozno

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

Omicron is serious. I've been skeptical about the vaccines. That's why I hadn't taken them. But when I heard about Omicron that shit shook me to the core. It's going to be 500x worse than Delta and the unavaccinated are going to drop like flies. When I heard about this shit I finally did the right thing. I picked up the damn phone and manned up and made an appointment for me, my wife, her boyfriend, and her 6 beautiful children. Maybe the risk wasn't worth it for Delta. But for Omicron? You'd have to be a fool to wade in its waters unprotected. Am I worried about side effects for me and my family? You betcha. Am I more worried about losing them to the worst variant to hit us since the Spanish flu? Fuck yes. Just get vaccinated and hold your breath and hope for the best. That's what I'm doing and I can't wait to feel that needle in my skin and know I'm at least a little safer

Povezava do prispevka

Kako se počutite vsi tisti, ki ste  2x cepljeni v skladu z vsemi božjimi zapovedmi iz zadnjega polletja in vam potem minister uleti z izjavo, da bo vse dovoljeno le tistim s poživitvenim odmerkom? 

 

Sprejmete to in boste redno hodil po boosterje, ali se počutite kaj opeharjene ali ste mogoče celo kaj jezni? 

 

 

uredilo bitje Lord Baltimore
Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 10 minutami:

Kako se počutite vsi tisti, ki ste  2x cepljeni v skladu z vsemi božjimi zapovedmi iz zadnjega polletja in vam potem minister uleti z izjavo, da bo vse dovoljeno le tistim s poživitvnem odmerkom? 

 

Sprejmete to in boste redno hodil po boosterje, ali se počutite kaj opeharjene ali ste mogoče celo kaj jezni? 

 

 

In kaj potem. Pol ure v pol leta v vrsti res ni nek hud problem. 

 

Če Corona pistane navaden prehlad super, če ne se pa ukrepa tako, da se zmanjša vpliv pandemije na zdravstveni sistem in javno življenje. 

 

Lahko pa cepetaš na mestu in se dereš o svetovna zaroti.

 

V nedeljo sem bila ven v restavraciji, 24 in 25ga imamo večerje s sorodniki, v nedeljo gremo v gledalisce z otroci in verjetno nekam na vecerjo, kar je precej bolj prijetno kot biti doma v karanteni ali v postelji s vročino. Ne živim ravno zapečkarsko zato trenutno ceplenje prenaša določene prednosti.

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 11 minutami:

In kaj potem. Pol ure v pol leta v vrsti res ni nek hud problem. 

 

Če Corona pistane navaden prehlad super, če ne se pa ukrepa tako, da se zmanjša vpliv pandemije na zdravstveni sistem in javno življenje. 

 

Lahko pa cepetaš na mestu in se dereš o svetovna zaroti.

 

V nedeljo sem bila ven v restavraciji, 24 in 25ga imamo večerje s sorodniki, v nedeljo gremo v gledalisce z otroci in verjetno nekam na vecerjo, kar je precej bolj prijetno kot biti doma v karanteni ali v postelji s vročino. Ne živim ravno zapečkarsko zato trenutno ceplenje prenaša določene prednosti.

Zakaj pa hodiš v restavracije, na večerje z sorodniki in v gledališča? Nočeš zmanjšati vpliv pandemije na zdravstveni sistem in javno življenje? Saj veš da potencialno širiš korono čeprav si cepljena ane?

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 13 minutami:

Zakaj pa hodiš v restavracije, na večerje z sorodniki in v gledališča? Nočeš zmanjšati vpliv pandemije na zdravstveni sistem in javno življenje? Saj veš da potencialno širiš korono čeprav si cepljena ane?

Ja vem. Nisem v ogroženih skupinah in vedem se razmeroma odgovorno. Večina ljudi (razen otroci), ki jih bom srečala so cepljeni. Tukaj upajo, da čez praznike zmanjšamo svoje aktivnosti za 20 do 30%. Mi smo zaprti od 23ga decembra do 4ga januarja in bi v tem času ponavadi dodala še kak večer v pubu in kakšno kosilo s prijatelji, ki ga tokrat najbrž ne bo. (Glede tega je korona kar prikladen razlog, da se izognem obiskov ali srečanjem drugih ljudi z otroki. Sta moja za čez praznike čisto dovolj). Silvestrovanj tako ne maram in se jih nebo težko izogniti. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Tudi večina necepljenih ni v ogroženih skupinah. Govora je o širjenju bolezni med ostale. Večerje s sorodniki, restavracije, gledališča... Aktivnosti boš zmanjšala le za 20-30%. Skrajno neodgovorno, glede na pritisk na bolnice in stanje tebe in mnogih ostalih kako so "necepljeni krivi za vse". Poleg tega zveni kot da ti je korona le prikladen izgovor za socializacije ki jih tako ali tako ne želiš imeti.


Skratka bolj kriva si za trenutno stanje kot mnogi "samo pustite me na miru" necepljeni introverti ki niso non stop zunaj na druženju recimo.

Povezava do prispevka
hordak reče Pravkar:

 

Dva šusa nista dovolj, trije morjo bit.

Lepo mi polagas besede v usta

 

trenutno je moje mnenje: pocakajmo na vec podatkov, upam pa da bo slo po poti gripe, tudi ce to pomeni da je cepljenje za vnaprej nepotrebno

uredilo bitje viddek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...