Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

nimious reče pred 11 minutami:

Ja, res šokirajoče da s staranjem fašeš vedno več zdravstvenih problemov. Sploh v obdobju, ko smo bli vsi precej pod stresom.

Jap kislina je klasičen trigger stresa, jaz sem jo fasal res čist random plus random alergije. In b4 cepivo, to je bilo prej.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 3 urami:

 

seveda, ful je fajn, ko me začnejo matrat stvari, zatem ko sem preoblel covid. Pa grem preventivno k zdravniku, kjer ti reče: "saj, EKG je normalen, ampak je res na meji, tako da pridi čez dva meseca ponovit", medtem ko je bilo leto poprej:" EKG normalen, zdr. pregled lahko ponoviš čez 2 leti".

 

Pa spregledal si, da imam dva prijatelja, ki sta prav tako imela probleme z želodčno kislino po covidu, pa v preteklosti nista imela. 

 

Ampak vse je naključje. Naključno so me začele te stvari zajebavat po covidu. Saj ne umiram, ampak fajn pa tut ni.

 

V življenju se ne gre preventivno k zdravniku. Preventivno se izobrazi in spozna lastno telo z izkušnjami in potem naprej pazi na zdravje z uravnoteženim načinom življenja. Ko greš k dohtarju in mu kaj rečeš, ti bo glede na to kar si mu rekel ponavadi predpisal neko "preventivo" v obliki kemijskega zvarka in ti rekel da to pač  preventivno jej. Sej Covid zaščita je isto sranje, preventiva da kao ne zboliš, pa vseeno zboliš............pač industrija zdresira opice in potem opice naprej težijo unim k so zdresiral sebe in so jim stvari jasne.

 

Glede na stres, ki so ga generiral mediji in stroka bi blo lahko še hujš kot je blo, oziroma zadeva še ni zaključena. Bomo vidl kako bodo naprej programiral sprogramirane opice in kolk bodo le te težile naprej.

 

Aja nazadnje sem dobil pri 40-ih letih pismo na dom da se zglasim na preventivni pregled za ljudi po 40-em v zdravstvenem domu. Sem šel in me je pregledovala tam ena študentka, ki sem jo potem jaz učil. Je rekla da sem zdrav ko riba in da mi ne more dati nobene preventive. Če naslednjič dobim kakšen poziv za pregled ga bom ignoriru. Ko sem pa še v službi hodil na preglede smo mel v ambulanti Baričevič eno debelo dondo za zdravnico (od oka 120kg). Nič mi ni najdla in mi je vedno na koncu reporta napisala, da priporoča redno rekreacijo, čeprav sem ji vedno rekel da se ukvarjam z veliko športi in se še preveč gibam. Ah dohtarji.........čim manj je treba met z njimi, ker ni zdravo :)))))).

 

 

uredilo bitje Mitsu
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

https://www.jpeds.com/article/S0022-3476(22)00282-7/fulltext#

 

 

 

Persistent Cardiac MRI Findings in a Cohort of Adolescents with post COVID-19 mRNA vaccine myopericarditis

 

 

 

we demonstrated persistence of abnormal findings on CMR at follow up in most patients, albeit with improvement in extent of LGE.

 

 

 

Varno in učinkovito! 🐑

Povezava do prispevka

Nova modna /for your protection zadeva za jesen ko udarijo novi sevi (od omija do omege je še daleč). Najprej ffp masko gor, pol čez pa še tole in na sprehod v mesto. Hrupa se ne bo slišalo, ker bomo lahko na slušalkah vrtel poljubne šlagerje, ffp maska bo ščitila pred virusi in zadeva bo čistila zrak in real time pred usti in nosom..........virus bomo preživel.

 

 

 

 

Drgač pa a ni bil Dyson un model iz Terminatorja 2 k je pognal Skynet? Ja leto 2029 se bliža z nezadržno hitrostjo.

 

dyson-terminator-hoover-miles-cyberdyne-1259117162c.thumb.jpg.3ff20d5345cc731e33adf2a6d0718810.jpg

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Morski reče pred 12 urami:

v sobi daš lahko dol valda (tko je po odloku al neki) in das gor masko na tiča. Sex workerke so sicer vse brez mask skos.

Hahahahahaha fak nerealno :avadodo: 

 

Se pravi, ven so te poslali, ker nisi imel maske, ki bi jo itak potem dal dol? 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

 

Nerealno, res. 

Povezava do prispevka

Ma te so res glupe. Prejšnji teden mel kolega obletnico in smo imeli v eni gostilni z živo glasbo. Ljudje noreli, pili, plesali... Nazdravljali vse povprek, pljuvali si v face, menjavali kozarce ob šanku, ker si pozabil keri je tvoj... bogi 3 kelnarji pa so morali imeti maske celo noč in je kar teklo iz njih. Sem jim prav rekel naj dajo dol in niso upali... kaj pa, če pride inšpekcija. Zraven pa 50 odraslih in 20 otrok brez vsega.

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...