Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 9 minutami:

Jop, žal je tako, da delodajalci marsikje ne jebejo korone pet posto, čeprav so dela, ki bi se jih lahko opravljalo od doma. Recimo ljudje s katerimi si mi delimo nadstropje na jobu (drugo podjetje sicer) so gladko delali skos. Ko se je pozvalo delodajalce, naj se da folk delat od doma, so bili njihovi delodajalci like "ne, važno je da ostanemo na lokaciji, lih smo prenovili pisarne, ne bomo zdaj delal od doma"

 

No, mislim da je 1 teden kasneje udaril vdor korone med zaposlene in komplet skoraj ves štuk na bolniške. Jebiga 

slovenski kapitalist logika

bomo delali od tu, da imamo nadzor nad delavci

ups, očitno smo vsi zdaj na bolniških in noben ne dela sploh

 

 

Povezava do prispevka

Sem govoril včeraj z bivšo sodelavko z Medicinske fakultete in je dal šef skupine zdaj navodila, da jih polovica dela od 7h do 3h, polovica pa od 10h do 18h, ker se mu kao ne da zajebavat s tistimi formularji za delo od doma :lol: Fak da delaš od 10h do 18h, prov tist najbolj przadet termin.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 minutami:

Sem govoril včeraj z bivšo sodelavko z Medicinske fakultete in je dal šef skupine zdaj navodila, da jih polovica dela od 7h do 3h, polovica pa od 10h do 18h, ker se mu kao ne da zajebavat s tistimi formularji za delo od doma :lol: Fak da delaš od 10h do 18h, prov tist najbolj przadet termin.

 

Pa meni ni napačen. Zjutraj športaš... oddelaš šiht, zvečer chilliranje.

 

(ob predpostavki, da nimaš otrok)

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
dilar reče pred 7 minutami:

Sem govoril včeraj z bivšo sodelavko z Medicinske fakultete in je dal šef skupine zdaj navodila, da jih polovica dela od 7h do 3h, polovica pa od 10h do 18h, ker se mu kao ne da zajebavat s tistimi formularji za delo od doma :lol: Fak da delaš od 10h do 18h, prov tist najbolj przadet termin.

Čakaj vseeno je tu 5 ur, kjer se ljudje iz obeh skupin lahko družijo med sabo. Kaj je pol smisel tega? XD

Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče Pravkar:

Čakaj vseeno je tu 5 ur, kjer se ljudje iz obeh skupin lahko družijo med sabo. Kaj je pol smisel tega? XD

 

Ma ne vem lej, plus v skupini sta 2, ki mata familijo in otroke in eni od teh 2 je dal ta večerni termin. Pa sej drugač so itak dislocirani, da je vsak skor v svojem prostoru se mi zdi. Sam itak krneki, pač ok, če maš poskuse v labu, zastopim, da si pač na fakulteti, sam če pa ne, je pa v raziskovalnem sektorju res čist vseen, če delaš od doma. Sci-hub dela tud na domačmu PC-ju :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 45 minutami:

Jop, žal je tako, da delodajalci marsikje ne jebejo korone pet posto, čeprav so dela, ki bi se jih lahko opravljalo od doma. Recimo ljudje s katerimi si mi delimo nadstropje na jobu (drugo podjetje sicer) so gladko delali skos. Ko se je pozvalo delodajalce, naj se da folk delat od doma, so bili njihovi delodajalci like "ne, važno je da ostanemo na lokaciji, lih smo prenovili pisarne, ne bomo zdaj delal od doma"

res ne stekamte mentalitete

v razvoju nas je cca 40 + neki ostalega folka v istem stuku

pozitivnih in s simptomi jih je mislim da 6 (mogoce celo kaj vec), par folka je se ekstra na bolniski/samoizolaciji/karanteni/we

75% tega bi komot 100% delalo remote

ampak ne

dejmo jebene programerje na izmenicno en tedn ena ekipa drug tedn druga ekipa,

hardverasi in firmwerasi pa niti te moznosti trenutno nimajo

pri tem da mamo sistem 100% pripravljen za remote

 

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka

To res nekej ne štima pri delodajalcih...spomladi ni bil piškin dim pa smo bli vsi 2 mesca doma takoj in delo od doma...celo zlo vred špilal po statistikah.

Zdj k pa vsak urc levo desno zboleva pa so cele pisarne doma pa je vse kar dobivamo emaile od uprave kako smo ponosni, vestni, pripadni da delamo na SVOJIH delovnih mestih V firmi...A pogoje, subvencije, dodatki isti kot so bli. 

Bolš je zgleda da skuz pol firme fali pa druga polovica tak nima kej delat, kot da bi delal od doma...sam to ne. da nismo doma ker balkanc pa že ne more doma delat.

Povezava do prispevka

Okužbe se kot smo že pred časom ugotovili praktično najbolj širijo v delovnem okolju. In tega se praktično ne da zaustaviti, mogoče malo omiliti z raznimi postopki. Ampak dokler bojo nekateri delodajalci popolnoma ignorantski, ne bo nič bolje. Evo spet ena cvetka od živčnega kolega, ki mi je malo prej poslal SMS s službe (poodjetja v katerem dela 800 ljudi v proizvodni hali)... Pa mi naj kdo razloži kje je tu kakršna koli logika, ker je jaz ne najdem. Prejeli so slednje obvestilo:

 

"Zaradi naglega širjenja okužbe znotraj firme, predvsem pri vodilnem kadru, se prekliče vso koriščenje letnih dopustov in ur v dobro. Za vse velja 9 urni delavnik vsak dan, brez izjeme..."

 

Boris reče pred 2 urama:

god of prediction

 

Nov vrh koronavirusne krivulje – v torek več kot 2200 okužb

 

Si kar konkretno falil...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Evo spet ena cvetka od živčnega kolega, ki mi je malo prej poslal SMS s službe (poodjetja v katerem dela 800 ljudi v proizvodni hali)... Pa mi naj kdo razloži kje je tu kakršna koli logika, ker je jaz ne najdem. Prejeli so slednje obvestilo:

 

"Zaradi naglega širjenja okužbe znotraj firme, predvsem pri vodilnem kadru, se prekliče vso koriščenje letnih dopustov in ur v dobro. Za vse velja 9 urni delavnik vsak dan, brez izjeme..."

:ododava::ododava:

vodilni kader se je gonil okoli, najebe pa proletariat

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Okužbe se kot smo že pred časom ugotovili praktično najbolj širijo v delovnem okolju. In tega se praktično ne da zaustaviti, mogoče malo omiliti z raznimi postopki. Ampak dokler bojo nekateri delodajalci popolnoma ignorantski, ne bo nič bolje. Evo spet ena cvetka od živčnega kolega, ki mi je malo prej poslal SMS s službe (poodjetja v katerem dela 800 ljudi v proizvodni hali)... Pa mi naj kdo razloži kje je tu kakršna koli logika, ker je jaz ne najdem. Prejeli so slednje obvestilo:

 

"Zaradi naglega širjenja okužbe znotraj firme, predvsem pri vodilnem kadru, se prekliče vso koriščenje letnih dopustov in ur v dobro. Za vse velja 9 urni delavnik vsak dan, brez izjeme..."

 

 

Si kar konkretno falil...

Ja nism mislu da bo slo do 2600 😂🤣

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 1 uro:

 

Kako da ne? Ukrepe so odpravili, mask njegov krog ne jebe, predvčerajšnjim so uradno izjavili, da se z virusom ne bodo več ukvarjali.....meni se zdi da so ga poslušali in slišali? Itak je razložil, da je imun in da virus izginja in za pričakovati je, da bo svet kmalu sledil njegov način. Jaz se ne bi sekiral, po njegovem bomo kmalu covid free.

 

In če mu je za verjeti, kot praviš ti, hvala bogu, ker tudi meni ne sede tole karantenanje, pa še v rizični skupini sem, kot si omenil.

 

 

Evo, zmaga. Za božič vsesplošna pijanka:

 

Znanstveni urad Bele hiše že razglasil zmago nad covidom-19 Znanstveni urad Bele hiše je v torek zmago nad covidom-19 uvrstil na vrh seznama dosežkov predsednika Donalda Trumpa, čeprav število novih primerov okužb spet dosega rekorde, narašča pa tudi število mrtvih. Do torka zvečer se je v ZDA s koronavirusom skupaj okužilo skoraj 8,8 milijona ljudi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...