Skoči na vsebino

COVID-19

osis

Priporočeni prispevki

Prvic namen cepiva je predvsem izogib resni bolezni, torej pristanku v bolnici. Ce ima nekdo prehlad je csito vseeno, bolje pa je ce cepiva zmanjšajo širjenje, ker to pomeni manjso nevarnost za rizicne skupine in tiste z slabim imunskim sistemom. Ce bi razni Avioni pogledali primerjave po zasedonosti bolnic v razlicnih drzavah bi videli, da cepiva se kako pomagajo. 

Drugic ceplenje pomaga pri okuzbi z omikronom. Za to obstajajo statisticni podatki pa tudi izkusnje ljudi. (Eden nasih zaposlenih ima booster. Trije otroci, ki so cepljeni z JJ in zena, ki mislim, da je trikrat cepljena, ampak ima trenutno kemo terapijo, so zboleli, on pa je negativen). 

Tretjic, to da je omikron enako nevaren za cepljene in necepljene je samo Kastor znanost. Verjamejo ji lahko tisti, ki jih je sele Maksi razsvetlil okoli pozicije EME o pozivitvenih odmerkih. 

Aja drugace pa moram razocarat Aviona. Nobeno cepivo ni 100% ucinkovito torej bo vedno potreba po matematiki. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 11 minutami:

Aja drugace pa moram razocarat Aviona. Nobeno cepivo ni 100% ucinkovito torej bo vedno potreba po matematiki. 

Ti me ne moreš več ne razočarat ne presenetit.

Ampak je razlika, da imamo do vseh drugih cepiv bolj zdrav in objektiven odnos. Ja vem, reci mi, da sem žrtev, daj, vem, da si želiš. Lp. 

Povezava do prispevka

Dodala bom pa nekaj izkusenj od tu. Kljub predvidevaj, da okoli 500k okuzb na teden je stevilka na intenzivni okoli 80-90 ljudi in se ne visa. V bolnici jih je trenutno okoli 1000, do 25% bi lahko bili tisti, ki so v bolnici zaradi necesa drugega in so tudi pozitivni za kovid. Omicron niti priblizno ni tako hud, ampak gre pa za populacijo, ki je izjemno visoko precepljena in imamo eno najvecjih stevil tretjega odmerka v Evropi. 

Cista mora pa je dostop do drugih storitev, ker je toliko ljudi na bolniski. 

Povezava do prispevka

All good, proti omikronu naj se potem cepijo ogroženi, po hospitalizacijah sodeč je omicron bullshit.... definitivno je omicron na nivoju gripe, sam dvomim.... za delto nimam pripomb, sam ne ga pa srat, da je omicron nevarnost družbi.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Ti me ne moreš več ne razočarat ne presenetit.

Ampak je razlika, da imamo do vseh drugih cepiv bolj zdrav in objektiven odnos. Ja vem, reci mi, da sem žrtev, daj, vem, da si želiš. Lp. 

Ne zrtev, samo osnove matematike bos mogel obnovit. Je dobro tudi za druga podrocja v zivljenju. 

Povezava do prispevka

image.thumb.png.873738d77e383f5a219c8c481f9d1de6.png

Evo, dajmo se še enkrat vprašat, kakšno vlogo ima starost, jaz grem pa ponavljat osnove matematike medtem ko me že mečete v isti koš kot upokojence. 

Also @Kastor nekam nevarno antivaxxersko razmiljaš, previdno, it's a slippery slope. 

Povezava do prispevka

Ste že slišali da je Omikron umetno narejen da zajezi epidemijo? Notri so tudi dali nekaj čipov, ki jim je že ostalo od cepiv. Tako da bo zgleda cel svet sedaj “cepljen”, brez da bi vedel ali imel moč odločanja.

Povedali pa bodo to uradno konec 2022

uredilo bitje black187
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Glede na to, da je v Sloveniji okoli 20% tistih, ki so nad 65 let, pomeni da je absolutna razlika med tistimi nad 65 in pod 65 let v bolnici veliko manjsa. Sevedno pomeni veliko manjso verjetnost pristanka v bolnici ampak vseeno pa to precej polnijo bolnice tudi mlajsi. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
black187 reče pred 2 minutama:

Ste že slišali da je Omikron umetno narejen da zajezi epidemijo? Notri so tudi dali nekaj čipov, ki jim je že ostalo od cepiv. Tako da bo zgleda cel svet sedaj “cepljen”, brez da bi vedel ali imel moč odločanja.

Kaksne so to amaterske novice, no?

Dejmo se raje ukvarjat s perecimi problemi:

received_1388422858239851.jpeg

• Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
black187 reče pred 3 minutami:

slab trol  - https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1673852721003738

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 12 minutami:

dej plis rec, da se samo delas tok glupo

Ne. Pomaga, ce globoko dihas, kadar si tako besen.  

Drugace pa je moja minus balanca sla ze tako dol, da me je skrbelo, da je Flamingo bolan. Hvala bogu je vse uredu, edina bolj zabavna stvar kot antivaxxerji so namrec impotentni antivaxxerji. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 5 minutami:

Drugace pa je moja minus balanca sla ze tako dol, da me je skrbelo, da je Flamingo bolan. Hvala bogu je vse uredu, edina bolj zabavna stvar kot antivaxxerji so namrec impotentni antivaxxerji. 

Vse je kul, samo časa je bolj švoh zadnje čase.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 50 minutami:

hvala, ker si odgovorila in potrdila moj sum

Osrecilo bo tebe, ampak kaj o meni misli amnesia na internetu je zame relevantno kako? 

Edit: ehehehe

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Tkole en mejhn povzetek preteklih dveh let, brez neusmiljene surove statistike.

Na 1:39 je tudi razrešena enigma kako se pije kuhančka z masko (sam pol je pa kostanj mal težje jest). Jebiga, stroka nima vizije, tko kot jo majo Kitajčki, oziroma ne kupujejo pravih mask na Alibabi, ampak naročajo gumirane servetke, ki so samo kostanj friendly.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
shure reče pred 6 urami:

Vsa gimnastika, ki jo on in njegovi izvajajo + kar je objavil Spiegel glede njegove kode

image.png.437ed69e2d6a1ba7a8fd82602420eacd.png

Saj meni je dosti vseeno, samo meni je nekako logično, da so začeli Avstralci komplicirati, ker nekaj smrdi v vsej zgodbi. So le na nivoju kake Kitajske po nadzoru trenutno.

Kakšne kode?

Povezava do prispevka
ana reče pred 3 urami:

minuske imaš, ker si provakserski trol na fejk računu, mej jajca in uporabljaj pravi račun

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
osis reče pred 1 uro:

Kakšne kode?

https://www.spiegel.de/international/world/novak-djokovic-were-the-results-of-his-positive-pcr-test-manipulated-a-cf3e7344-e98f-4fc3-8bb3-7727d4795e97

Imaš link, ne da se mi pisat kaj več.

Anyhow, mi lahko kdo razloži zakaj nekomu, ki je prebolel in potem bil dvakrat cepljen velja potrdilo neomejeno in zakaj meni kot dvakrat cepljenemu in prebolelemu samo 180 dni?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...