Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Kar vstrajaj, špil je vrhunski. Prvi boss je dejansko meni bil največja prepreka, mislim da od vseh sem njega največ ponavljal. Potem ostali so šli lažje. Ne zato ker so ostali lahki ampak ker sem že bol pogruntal ritem dodganja, strelanja itd. 

Povezava do prispevka
Navedek

vrhunskih roguelite igric pa je na PC platformi na desetine. 

 

@Lunco

 Dej for the sake of the argumentič  priskrbi nekaj naslovov, ki niso samo roguelite (teh je itak kot smetja zadnje čase) ampak da so tematsko podobne Returnalu - torej da so shooter z nekako aaa vibe (vem, da ni AAA game, samo ni pa niti slučajno indie feel). 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 44 minutami:

 

@Lunco

 Dej for the sake of the argumentič  priskrbi nekaj naslovov, ki niso samo roguelite (teh je itak kot smetja zadnje čase) ampak da so tematsko podobne Returnalu - torej da so shooter z nekako aaa vibe (vem, da ni AAA game, samo ni pa niti slučajno indie feel). 

 

+ alien horror vibe

 

 

Btw kva ji pa fali da ni aaa?

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

@Lunco

 Dej for the sake of the argumentič  priskrbi nekaj naslovov, ki niso samo roguelite (teh je itak kot smetja zadnje čase) ampak da so tematsko podobne Returnalu - torej da so shooter z nekako aaa vibe (vem, da ni AAA game, samo ni pa niti slučajno indie feel). 

Nisem igralčkal, ampak Risk of Rain 2, čeprav AAA viba nima

 

Returnal je sicer full time AAA, je imel Sony funding. Po mojem poznavanju industrije igračk: video je bil budget nekje med 10 in 20 mio. Recimo smo nekje v rangu kakšne Ubisoft igračke iz leta 2010 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 2 urama:

Sem že pozabil tole: shrani se vmes? Igraš x ur, shraniš, zapreš. Nadaljuješ drugič?

 

ja zdej imaš suspend cycle opcijo. Ob izidu je bla pa edina šansa suspend konzole pol so pa vmes updejtal špil in ti ga je zaprlo :P 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Morm rečt, da kar dogaja tole spreminjanje mape in posledično tudi težavnost. 

 

Včeraj sem se zafukal, takoj sem fasal nek malignancy, ko mi je brkal zemljevid, za znebit se ga sem moral odklenit katerakoli vrata, ključa nikjer nobenega, orožje meni tisto najslabše, ko tiste rdeče zastavice strelja ven ... :D Fak :D 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Sem začel igrati ta tower DLC in mi je konkreno bolj zafukan kot OG špil, pa ne vem zakaj. :D

 

Torej če prav štekam moraš tule vedno narest bossa, ne tko k v vanilli kjer je optional? 

 

Kar mi je mal čudno je količina healtha ki ga dobivam pomoje. Če imam na gunu tisti perk ki ga extracta potem še gre nekako, drugače se mi pa zdi da mi kakšen run pade health in potem par sob ne dobim ničesar, na teh avtomatih ga pa skor nikol nemoreš kupit. Tko da crknem z ene 300 golda ker si ga lahko samo v rit zataknem. :D

 

Druga opcija je, da mam še premalo zlevelane permanent perke na pištolah, ali pa sem v tem letu dokončal transformacijo v starega fotra in sem zaključil s temi špili. :D

 

Tej okvari ki to jo da boss se ne moreš umaknit? 

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Fak me. S kolegom igrava coop pa ne morva čez prvega bossa. Recturnal je kr zajeban, al je pa kolega tolk slab :) Škoda, ker je res zanimiv game (res ima Aliens vibe). Ko bi bil vsaj malo bolj prijazen casual gamerjem in dopuščal, da po respawnu damage bossu ostane. Pa še to bi bil challenge na lvl3 :D V glavnem youtube cutscenes, story, delete…hvala za super free game, ki sem ga igral 5 ur ampak ga žal ne morem več, ker facking ne dam svojga golden časa za enga jebenga bossa. 10 let nazaj pa brez problema. Alienation je recimo dosti bolj prizanesljiv.

Povezava do prispevka
LundenBergus reče pred 10 minutami:

Fak me. S kolegom igrava coop pa ne morva čez prvega bossa. Recturnal je kr zajeban, al je pa kolega tolk slab :) Škoda, ker je res zanimiv game (res ima Aliens vibe). Ko bi bil vsaj malo bolj prijazen casual gamerjem in dopuščal, da po respawnu damage bossu ostane. Pa še to bi bil challenge na lvl3 :D V glavnem youtube cutscenes, story, delete…hvala za super free game, ki sem ga igral 5 ur ampak ga žal ne morem več, ker facking ne dam svojga golden časa za enga jebenga bossa. 10 let nazaj pa brez problema. Alienation je recimo dosti bolj prizanesljiv.

Meni so kaki vmesni mini bossi bolj zajebani kot boss prvega chapterja ker so tok bolj in your face (prou mislim enega specifično ker stalno skače vate). Res je smotano, da si malo odvisen od RNGja in da moraš vsak run pogrindat da si zvišaš weapon lvle, ampak ko imaš enkrat dost dober weapon in se naučiš vse tri boss faze, sta vsaj prvi dve fazi dokaj lahki, potem pa samo blastaš special attack, streljaš in moliš da ga dost hitro sesuješ :D mislm da je pri onemu fora, da v tretji fazi zamenja malo kako te napada, najprej nardi tisti napad s krogom in takoj skoči naprej :D ko enkrat  ugotoviš, da je v tretje mal drugačno, potem veš kaj in kako

 

Jaz ti predlagam, da ne obupaš. Res je, ta špil ni milosten, ampak če boš za večino normalnih nasprotnikov uporabljal melee attack, boš imel dosti pik, da si kupiš večino upgradov preden greš na bossa, kar zna kar pomagat. Pa res je treba čimbolj popolno odigrat, da si stalno višaš HP :D vsaj sesujta tega prvega bossa, to bo katarzična izkušnja

 

Also, ko enkrat sesuješ prvega bossa, potem nikoli več ne rabiš it na njega, da lahko greš v level 2. Res je, da ta špil ti ne ponuja tega, da igraš in normalno napreduješ, ampak včasih je že samo igranje tega špila dost. Bomba, 10/10 gameplay.

 

Povezava do prispevka

Vedno razišči celo mapo, ignoriraj zlata vrata dokler ne zaobvladaš igre v nulo in pobiraj prave parazite katerih negativni efekti niso pretežki za tvoj način igranja. Pa malfunctione obvezno spravi dol iz sebe preden greš na šefa. Predvsem pa vzemi si čas in razsuj vse breakable zadeve ker se v njih skriva "denar" in health itemi. Ter najdi si orožje ki ti bo najljubše in se ga drži. Ni vsako novo orožje boljše od prejšnjega če ti ne sede oz nisi učinkovit z njim. Prvi šef zna bit celo en najtežjih v igri sploh če se ga lotiš brez health upgrejdov in z slabim orožjem.

 

Je pa meni hecno kako je mnogim najtežji tretji šef, sam pa nisem na njemu umrl niti enkrat :D Pot do njega je absolutno mnogo težja kot pa šef sam.

Povezava do prispevka

Also, splača se najprej it par runov, kjer je glavno to, da se nabira Ether. Ko si pa zih, da hočeš it zares na bossa, pa porabiš Ether povsod kjer rabiš, naj bo to za zdravljenje obolitov, cursed chestov al pa kaj drugega. Ether je ena redkih stvari, ki ti ostane v inventarju, ko jo enkrat pobereš, je pa res da je ne moreš imeti neomejeno količino v inventarju, mislim da je 20 največ.

 

Vsaka mapa ima tudi skrivne sobane na tak ali drugačen način, nekatere za stenami, druge tist k stopiš gor in se vdrejo tla. Ko enkrat stopiš v neko sobano veš točno kje je to. V te sobane se vedno gre, nujno, vsak run. Zelo redko te tam čaka sovrag, večinoma so goodies.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...