Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Luka$ reče pred 3 urami:

Nisem pozorno prebral drobnega tiska, naj bi bilo tako da žrebajo vsako tekmo posebej, in če popušiš eno na prjavnici je celotna prijava neuspešna.

 ne vem če, jaz sem dal na prijavnico vse tri pa sem dobil delno, sam dance.

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 18 urami:

Fotr se je prijavil na vse tri tekme in dobil karte za Dansko, jaz pa imam karte za vse tri tekme, katere sem dobil že pred časom preko ZNSja (Združeni navijači Slovenije).

Pozdravljen Nemod iz Arsenal discord grupe. 

Dobr jih trollaš tam. :D

Pač tam je osebek s tem nickom identično napisal tole kar sem sedaj tlele prebral...

 

Povezava do prispevka

Mali bombardiral levo desno, servis k Stalinove orglice :avadodo:

sm bil fix, k se je usral v tiebreaku, da se Nole braca, ni blo ne. Da je pa z winnerjem koncal match in se mu ni zatresla roka, pa sam kapo dol. Odkar ga je zacel premagovat (3x v zadnjih 9 tednih), bo slo se sam navzgor.

 

Also, se en nor fact

 

8BA2B11B-640F-4878-9A86-16B458F2CAF4.jpeg

Povezava do prispevka
tiesto reče Pravkar:

Mali bombardiral levo desno, servis k Stalinove orglice :avadodo:

sm bil fix, k se je usral v tiebreaku, da se Nole braca, ni blo ne. Da je pa z winnerjem koncal match in se mu ni zatresla roka, pa sam kapo dol. Odkar ga je zacel premagovat (3x v zadnjih 9 tednih), bo slo se sam navzgor.

 

Also, se en nor fact

Še bolj nor podatek je, da Djoković na celi tekmi ni imel niti ene break priložnosti.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 15 minutami:

Iskreno, kok se ti je zatresla roka, ko si konc tretjega niza vidu kvoto 4+ na Noleta? :D al kdo je ze stavnicar tu, @foker?

kwa the fuck,.. Ok, stavi na srba. Vsaj moralno ne boš pizda, če izgubiš. ne vem kaj the fuck je tema sploh,.. ampak imam prov.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Haha fakin Medvedev :avadodo::rofl: kak kralj je tip, najvecja pojava v tenisu od Nalbandiana dalje, ko je brcnil sodnika :D

https://youtu.be/FwxlvohtlzI?si=onnJaji4NffOaV6m

 

@kemik se ni za bat, vsaj Sinner in Alcaraz sta garancija za 10+let dobrega tenisa. Verjetn pa ne bo vec taksne dobe, ko so trije pobrali 95% grand slamov. Od 2009 so sam Delpo, Cilic, Medo in Thiem pobrali po enga, Wawrinka tri, ostalo Nole, Rafa in Fedex :rofl: mogoc sm kakega pozabil ampak prej izjema kot pravilo.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 53 minutami:

Haha fakin Medvedev :avadodo::rofl: kak kralj je tip, najvecja pojava v tenisu od Nalbandiana dalje, ko je brcnil sodnika :D

https://youtu.be/FwxlvohtlzI?si=onnJaji4NffOaV6m

 

@kemik se ni za bat, vsaj Sinner in Alcaraz sta garancija za 10+let dobrega tenisa. Verjetn pa ne bo vec taksne dobe, ko so trije pobrali 95% grand slamov. Od 2009 so sam Delpo, Cilic, Medo in Thiem pobrali po enga, Wawrinka tri, ostalo Nole, Rafa in Fedex :rofl: mogoc sm kakega pozabil ampak prej izjema kot pravilo.

Kaj se s Thiemom dogaja?

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 urami:

Haha fakin Medvedev :avadodo::rofl: kak kralj je tip, najvecja pojava v tenisu od Nalbandiana dalje, ko je brcnil sodnika :D

https://youtu.be/FwxlvohtlzI?si=onnJaji4NffOaV6m

 

si ne predstavljam kok mora bit mentalno zajebano igrat proti njemu.

da ti nabija te neskončne returne iz črte dokler se ti ne zmeša in nabiješ žogico v mrežo / avt. :rofl:

 

šef :avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...