Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 1 uro:


Stare je začel komentirat na RTVju leta 1984. :)

Torej 4 desetletja totalno neprofesionalnega dela z pijančevanjem, pristranskostjo ali enostavno jebenim hrkanje. Ampak umes v teh letih se je parkrat smešno zmotil pa je to kar sprejemljivo. 

Povezava do prispevka

men ni sploh jasno kaj vas Stare tok moti k je nasekan, men je prov zanimiv se vsaj človek nasmeje...tok nekih izjav ni v zgodovini slovenskega športnega novinarstva nihče sproduciral

 

tisto hrkanje je r ogabno in moteče sam na splošno za smučarske skoke sta z Jelkom kralja

Povezava do prispevka

Saj meni je načeloma vseeno, ker nikoli ne gledam športa na RTV, ker me ne zanima. Sem pa alergičen na neprofesionalizem in poveličevanje tega. Me prav zanima koga od nas bi 40 let gledali pijanega na šihtu zato, ker mu vsake par let uspe smešna fora. Da o njegovi pristranskosti ne začnemo, tip je bil dobesedno zaposlen v Olimpiji ko je komentiral njihove tekme.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...