Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Saj ni panike, je Kristinca zato za tri in se vse poravna. ;) 

 

ronaldo reče pred 1 uro:

a se je tisti cepec že pohvalil kje na kakem družbenem omrežju s selfijem?

 

Saj vem, da tega verjetno ne morejo naredit, a če bi bil namesto policije bi mu vzel telefon, izbrisal fotke in mu potem naložil 100 ur javno koristnega dela ali kaj takega, da si bo zapomnil. 

Povezava do prispevka

Ja, res pametno. Zdaj bodo mediji naredili neko "zvezdo" iz njega, da bo v prihodnosti še kdo prišel na super idejo uletavanja na igrišče. 

 

Drugače pa nikoli nisem razumel tega idoliziranja slavnih ljudi, kateri sploh ne vedo, da obstajam pa tudi če bi, bi jim bilo vseeno zame. Itak če bi imel npr. slučajno priložnost dobiti avtogram ali kakšno fotko s katerim igralcem Barce (tudi takšnim, ki mi ni najbolj pri srcu) bi to izkoristil, ne bi pa nikoli skakal na igrišče ali jih nekaj ur čakal v dolgi vrsti pred hotelom, da bi se me mogoče kdo usmilil. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Ja, res pametno. Zdaj bodo mediji naredili neko "zvezdo" iz njega, da bo v prihodnosti še kdo prišel na super idejo uletavanja na igrišče. 

 

Drugače pa nikoli nisem razumel tega idoliziranja slavnih ljudi, kateri sploh ne vedo, da obstajam pa tudi če bi, bi jim bilo vseeno zame. Itak če bi imel npr. slučajno priložnost dobiti avtogram ali kakšno fotko s katerim igralcem Barce (tudi takšnim, ki mi ni najbolj pri srcu) bi to izkoristil, ne bi pa nikoli skakal na igrišče ali jih nekaj ur čakal v dolgi vrsti pred hotelom, da bi se me mogoče kdo usmilil. 

 

Slovenski Jimmy Jump.

Povezava do prispevka

Številka na hrbtu je bil še najmanjši problem, ki ga je imel oz. ga ima Fati. Se bolj bojim Pedrijevega scenarija letos poleti z Eurom in OI ter da bo tudi v klubu preveč igral. Odkar se je vrnil Raphinha je glede tega sicer malo boljše, razumem pa tudi Xavija da je najboljšega igralca težko dati na klop tudi če je še otrok. 

 

Aja pa rast naj že enkrat neha, za takega igralca je več kot dovolj velik že sedaj in mu rast lahko le škoduje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...