Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 4 urami:

https://www.24ur.com/popin/domaca-scena/nogometas-benjamin-verbic-se-je-razveselil-sina.html?fbclid=IwAR1JuF05_Z4QvAXvwqxNyKeX5aVEEL8H67g6bfM01Alb3GzlTpPD1dbI16c

 

Uno rodiš otroka in ga moraš takoj zasenčit 

Čka dobivala med porodom makeup namest epiduralne jebote 

zakaj bi morala dobit epiduralno?

 

also: tale kokla je wack :sick:

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 8 urami:

Ne vem kako bi se ta dva vesoljca obnesla v 60.letih ali pa v 80.ih)

 

če bi od druge polovice osemdesetih do konca prve polovice devetdesetih igrala v takrat najmočnejši ligi na svetu, bi ju nasprotne ekipe tako nalomile, da bi bila več časa po bolnišnicah in pri fizioterapevtih, kot pa na igrišču. :D

 

še danes mi recimo ni jasno, kako niso kostolomci raztrenčirali Diega. ali pa mi je, khm, Camorra, khm. :ninja:

 

reder reče pred 7 urami:

Pa še to. Mbappe si ne bi mogel želeti boljših in bolj primernih soigralcev v napadu. Messijeve in Neyove podaje v prostor in Mbappejeva vtekanja, hitrost in realizacija, uf.

 

tudi v belem Madridu smo na véliko sanjali o brutalni napadalni formaciji BBC, a realnost je bila precej drugačna. z izjemo dveh ali treh tekem v celi sezoni so se vsi postavili v formacijo zidu na 18m, ti se pa jebi potem. :D

 

imam občutek, da bo vtekanja in hitrosti zelo malo, ko bo igral peesže v liguean.

 

Karim reče pred 5 urami:

Mladi Pedro pa v Lazio, a ni on lani igrau za Romo? 

 

to je praktično smrtni greh. po 36 letih je prvi igralec, ki je naredil nekaj takega.

 

ronaldinho reče pred 4 urami:

Lahko mu očitaš izbiro klubov, ampak kdo na njegovem mestu bi po Barci šel v klub drugega ranga ala Porto ali Dortmund

 

Po mojem očitaš Pepu preveč stvari, ki niso povsem resnične oz. jih sam vidim v nekoliko drugačni luči. Vseeno pa ne vidim potrebe po prirejanju preteklosti samo zato, da bi ga še bolj očrnil, kot je treba.

 

v bistvu je kolega @rederna prvo točko odgovoril še najboljše, ko je napisal, da je njegovo prekletstvo to, da je bil uspešen že od samega začetka.

 

tvoj post je zelo dober (kot vedno :)), vse kar si napisal drži in sploh nimam nobene potrebe, da bi mu kjerkoli kontriral. a vseeno pri Pepu nikoli ne bova prišla skupaj, kar je pa na koncu koncev tudi čisto OK.

 

da še enkrat ponovim; je fantastičen trener, v mojih očeh je zadnji mister do tega trenutka, ki je res na novo zdefiniral posamezne elemente igre in premaknil nivo dojemanja nogometa. se pridružujem tvoji opazki o njegovi neverjetni lakoti po uspehih, kjer mu dejansko v mojih očeh lahko parira le še SAF. in ravno to lakoto in sposobnost konstantne samomotivacije za nove podvige me roko na srce pri najuspešnejših športnikih celo bolj navdušuje, kot pa rezultati/dosežki sami.

 

a svojega mnenja na noben način ne morem spremenit, ker mi je tip s svojimi dejanji na in ob igrišču postal vzorčen primer tega, zakaj gre moderni nogomet v kurac (namenoma uporabljam to besedo) in je menda zanimanje za ta šport na splošno v upadu (hvala don Floro za to razsvetlitev).

 

ali je ta ocena krivična? da. ni tako, da nekateri drugi klubi/trenerji počnejo precej podobno? je. žal pa je tako, da so glavni kandidati za poster boyje tisti, ki so najbolj uspešni in ki zlahka zapravljajo miljarde, ker je tako najlažje dosečt instant uspeh. :)

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Mislim, da jim je bolj pomembno biti top 4 v ligi kot pa osvojit ECL. Saj se vidi, s kakšno ekipo so igrali včeraj. Bomo videli, če bodo na povratni aktivirali več prvotimcev.

 

EPL klubi so začeli zadnja leta bolj resno jemati EL, odkar je nagrada za zmago v le-tej tudi uvrstitev v CL, če pa zmagajo ECL se pa uvrstijo samo v EL, kar si bodo verjetno itak tudi preko lige lahko zagotovili. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...